شرکت هواپیمایی آلاسکا و Horizon Air از دریافت بودجه برنامه پشتیبانی حقوق و دستمزد تحت قانون CARES خبر دادند

آلاسکا و افق دریافت کرده اند 992 میلیون دلار به شکل a 725 میلیون دلار اعطاء و 267 میلیون دلار وام ، که منحصراً برای ادامه پرداخت حقوق کارمندان ، دستمزدها و مزایا استفاده می شود. این بودجه حدود 70٪ هزینه های حقوق و دستمزد بودجه را برای هر دو شرکت هواپیمایی تأمین می کند 30 سپتامبر 2020و بر اساس هزینه های مشابه گزارش شده توسط شرکت های هواپیمایی برای دوره ماه آوریل تا سپتامبر 2019.

وی گفت: “ما از رهبری کلیه مسئولان دولت فدرال که در این امکان پشتیبانی مستقیم از کارکنان هواپیمایی در این مدت تقاضای سرکوب شده و درآمد تقریبا صفر درگیر هستند ، بسیار سپاسگزاریم.” برد تیلدن، رئیس و مدیرعامل گروه آلاسکا هوایی. “این پشتیبانی ما را قادر می سازد از شغل ها محافظت کنیم و زیرساخت های مهم حمل و نقل را حفظ کنیم در حالی که ما طی چند ماه آینده برای ارزیابی مشاغل و تصمیم گیری های متفکرانه کار می کنیم.”

از 992 میلیون دلار در بودجه PSP ، 267 میلیون دلار به صورت وام است و باید در مدت 10 ساله به دولت بازپرداخت شود. علاوه بر این ، وزارت خزانه داری متقاضیان خرید 847000 سهام غیر رای دهنده سهام عادی گروه آلاسکا هوایی را با قیمت 31.61 دلار سهمی که قیمت پایانی سهام در آن بود 9 آوریل 2020.

تحت این برنامه ، آلاسکا و Horizon موافقت خود را با شرایط اضافی از قبیل عدم وجود دامپزشکی غیر ارادی و کاهش نرخ دستمزد یا مزایا از طریق 30 سپتامبر 2020؛ برای ادامه تعلیق سود سهام و بازخریدهای مشترک 30 سپتامبر 2021؛ محدودیت در پرداخت غرامت اجرایی از طریق 24 مارس 2022؛ و برای حفظ حداقل سطح خدمات هوایی طبق قانون وزارت حمل و نقل مورد نیاز است.

آلاسکا و Horizon به طور جداگانه درخواست کرده اند 1.1 میلیارد دلار در بودجه وام فدرال از طریق یک برنامه جداگانه مجاز تحت قانون CARES. وجوهی که از طریق این برنامه به هر دو شرکت هواپیمایی وام داده می شود ، نیازهای نقدینگی کوتاه مدت را پشتیبانی می کند و باید به طور کامل پرداخت شود. در صورت نهایی شدن ، مدت موافقتنامه مدت وام تضمین شده پنج سال خواهد بود ، و وزارت خزانه داری را برای دریافت ضمانت نامه برای خرید سهام اضافی بدون رأی سهام مشترک آلاسکا هوایی گروه به میزان 10٪ از ارزش وام با قیمت 31.61 دلار یک سهم. بحث و گفتگو با وزارت خزانه داری درباره این وام هنوز ادامه دارد.

شرکت هواپیمایی آلاسکا رتبه برتر “رضایت مشتری در بین حامل های سنتی در آمریکای شمالی“در مطالعه رضایتمندی هواپیمایی شرکت J.D. Power North America به مدت 12 سال متوالی از سال 2008 تا 2019. در مورد این اطلاعات کسب کنید آلاسکا خدمات برنده جایزه در newsroom.alaskaair.com و blog.alaskaair.com. شرکت هواپیمایی آلاسکا و Horizon Air از شرکت های زیر مجموعه شرکت Alaska Air Group (NYSE: ALK) هستند.

منبع آلاسکا هوایی گروه

پاسخی بگذارید