شرکت هواپیمایی یونایتد به “خانه بمانید. زندگی را نجات دهید. وارد شوید.” ابتکار عمل برای اطمینان از رفاه حال کالیفرنیایی های قدیمی

حدود 300 نفر از کارمندان شرکت در لس آنجلس، سانفرانسیسکو و سن خوزه وقت خود را برای برقراری تماس دهها هزار سلامتی به کالیفرنیایی های آسیب پذیر هر هفته اختصاص می دهد ، ضمن اینکه در این زمان بحران ، یک ارتباط شخصی بسیار مورد نیاز را برقرار می کنید ، به آنها وارد شوید.

“لیستوس کالیفرنیا از اتصال کارمندان شرکت هواپیمایی یونایتد ، بسیار آموزش دیده در زمینه خدمات به مشتریان ، با افراد مسن جدا شده پیر و نیاز به صدای آرام و دوستانه و جهت گیری صحیح به برنامه ها و خدمات خوشحال است. روح” کالیفرنیا برای همه “، نمونه ای از ایالات متحده خدمات دلسوزانه کارگران ، واقعاً فرهنگ جامعه را که این بیماری همه گیر الهام گرفته است ، بالا می برد. ” کارن بیکر، رییس کمپین آمادگی اضطراری لیستوس کالیفرنیا.

یونایتد شریک بنیانگذار این پروژه نوآوری اجتماعی اجتماعی است که با همکاری تیم های واکنش اضطراری جامعه (CERT) داوطلبان آموزش دیده وابسته به آژانس های ایمنی عمومی محلی ، و دانشجویان زمین شناسی در دانشگاه ایالتی کالیفرنیا ، ساکارامنتو. فرماندار گاوین نیوزوم اخیراً از طریق “” در خانه بمانید. زندگی را نجات دهید. ورود به سیستم “را به پشتیبانی با ساکنان مسن فراخوانده است. ابتکار عمل ، به رهبری گروه پیری کالیفرنیا.

“شرکت هواپیمایی یونایتد به دست ما رسید [and said] ما یک نیروی کار داریم که کاملاً مناسب باشد تا بتواند تماس های سلامتی برقرار کند … بنابراین می خواهیم از هواپیمایی یونایتد تشکر کنیم. ما این ایده را دوست داریم که مردمی که معمولاً برای ترتیب سفر خود از آنها استفاده می کنیم با افراد سالمند و کالیفرنیای مسن تر بررسی خواهیم کرد. [as part of this initiative]”گفت: فرماندار گاوین نیوزوم.

اعلامیه امروز گسترش همکاری گسترده تری بین یونایتد و ایالت است کالیفرنیااز جمله تلاش برای تأمین پروازهای بصورت رفت و برگشتی رایگان برای پزشکان ، پرستاران و سایر متخصصان پزشکی از سراسر کشور برای کمک به درمان بیماران در این زمان از نیاز بی سابقه است. یونایتد بیش از 100 داوطلب مراقبت های بهداشتی را به داخل و خارج از کشور منتقل کرده است کالیفرنیا از مناطقی که دو هفته پیش توسط این مشارکت ، تحت تأثیر COVID-19 قرار گرفته است.

“هدف مشترک ما در یونایتد اتصال مردم و اتحاد جهان است و در این ایام بی سابقه ای که هیچگاه اهمیت بیشتری پیدا نکرده است. کارمندان یونایتد هر روز با مسافران در سراسر جهان ارتباطات دلسوزانه برقرار می کنند و در حالی که کمتر کسی در آسمان وجود دارد ، که تعهد به مشتریان و رفاه آنها هرگز قوی تر نبوده است. ما از همه کارکنان دلسوز ما که از تجربه و آموزش های خود استفاده می کنند برای به ارمغان آوردن برخی از راحتی های بسیار مورد نیاز برای اقشار آسیب پذیر کشور ما در این شرایط ، عمیقاً سپاسگزاریم. گفت ، “بار جنت لامکینرئیس جمهور هواپیمایی یونایتد ، کالیفرنیا.

فراتر از پروازهای رایگان پزشکی و مشارکت آن در پروژه بریج اجتماعی ، کارکنان شرکت هواپیمایی بطور جدی در یافتن راههای دیگر برای حمایت از جوامع نیازمند ، از جمله:

  • داوطلبانه با برداشت دوم از دره سیلیکون ، در محل توزیع اورژانس در کالج سن ماتئو.
  • اهدای بیش از 2400 کیت دندانپزشکی ، شاخه گوش ، سایه چشم ، مواد بهداشتی ، جوراب و بافت به خانه ساماریان سان ماتئو ، خدمات جوانان خیابان لارکین و USO.
  • اهدای 300 کیت تسهیلات به پرسنل پزشکی خط مقدم در دانشگاه کالیفرنیاسانفرانسیسکو.
  • اهدا 59 لیتر مواد غذایی از باشگاه یونایتد و Sodexo به بنیاد مراقبت های بهداشتی برای شهرستان ونتورا.
  • اهدای بیش از 2،000 بالش از کابین کلاس اقتصاد خود به غیرانتفاعی Bay Area.
  • عملیاتی بیش از 500 پرواز چارتر چارتر که جابجا شده اند 18.7M پوند محموله (از جمله PPE ، تجهیزات پزشکی ، نامه و سایر محموله های عمومی).
  • در حال انجام نزدیک به 100 پرواز برگشتی نزدیک به 17،000 نفر از افراد خانه را که به دلیل بیماری همه گیر COVID-19 در خارج از کشور محاصره شده بودند ، بازگشتند.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد تلاش یونایتد برای کمک به در جریان بحران COVID ، به آدرس https://hub.united.com/united-together/ مراجعه کنید.

درباره یونایتد

هدف مشترک یونایتد “اتصال مردم است. متحد جهان” است. برای کسب اطلاعات بیشتر ، به سایت un.com بازدید کنید ، در توییتر و اینستاگرامUnited دنبال کنید یا در فیس بوک متصل شوید. سهام مشترک والدین یونایتد ، یونایتد ایرلاینز هلدینگ ، شرکت ، با نماد “UAL” در Nasdaq معامله می شود.

SOURCE Airlines هواپیمایی

لینک های مربوطه

http://www.united.com

پاسخی بگذارید