شرکت هواپیمایی یونایتد وضعیت اعضای برتر MileagePlus را تا سال 2022 گسترش داده و وضعیت را آسانتر می کند

شیکاگو، 6 آوریل 2020 / PRNewswire / – هواپیمایی یونایتد اعلام کرده است یک سری تغییرات اساسی برای کمک به مشتریان و اعضای MileagePlus ، از جمله تمدید وضعیت فعلی MileagePlus Premier از طریق اعضا ژانویه 2022. حداقل ، تمام اعضای MileagePlus Premier وضعیتی را که برای سال 2020 بدست آورده اند ، حفظ می کنند ژانویه 2022* علاوه بر این ، برای سال وضعیت 2021 ، یونایتد آستانه صلاحیت برتر را برای هر سطح وضعیت 50 درصد کاهش می دهد تا دستیابی به یک سطح حتی بالاتر وضعیت آسان تر شود.

لوک بوندار ، معاون رئیس جمهور وفاداری در یونایتد گفت: “از آغاز این بحران ، ما متعهد شدیم آنچه را که برای همه اعضای خود مناسب و منصفانه است انجام دهیم.” وی ادامه داد: “با گذشت سالها ، اعضای ما اعتماد و وفاداری خود را در یونایتد قرار داده اند و از طریق ابتکارات مختلفی که امروز در نظر داریم ، ما بار دیگر تعهد و وفاداری خود را به آنها تکرار می کنیم. وقتی آنها آماده سفر مجدد با ما هستند ، ما آنها در آنجا حضور خواهند داشت. و در این مواقع بی سابقه ای که به نظر می رسد هر روز چالش های جدیدی را به همراه دارد ، افتخار است که اخبار مثبت را به اشتراک بگذارید که امیدوارم – لبخندی بر چهره مشتریان وفادار ما بگذارید. “

علاوه بر گسترش وضعیت برتر برای اعضا در سال 2022 و پایین آمدن آستانه برای هر رده برتر ، برای اولین بار یونایتد در حال افزایش حداکثر تعداد امتیازات برتر برتر (PQP) می باشد که دارندگان کارت اعتباری United Explorer و United Club می توانند از طریق کارت کارت کسب کنند. به سمت وضعیت در سال 2021. از 1 مه تا 31 دسامبر سال 2020، یونایتد تبلیغاتی را ارائه می دهد که حداکثر کیفیت PQP را برای کارگزاران اعتباری یونایتد اکسپلورر دو برابر کند و حداکثر PQP ها را برای کارگزاران کارت یونایتد چهار برابر کند تا به مشتریان در دستیابی به سطح بالاتری از وضعیت کمک کند. جزئیات بیشتر در مورد این تبلیغ در آینده در دسترس خواهد بود.

علاوه بر این ، یونایتد در حال افزایش توانایی اعضای برتر برای استفاده از مزایای ارتقاء آنها است. اول ، شرکت هواپیمایی برای تمام PlusPoints ، 6 ماه تمدید ارائه می دهد ، ارز مورد استفاده برای به روز رسانی های سیستم ، که قرار است در تاریخ یا قبل از آن منقضی شود 31 ژانویه 2021. یونایتد همچنین در حال گسترش دسترسی به لیست انتظار است – گزینه ارتقاء که به Premier اجازه می دهد 1K اعضا برای تأیید ارتقاء در زمان رزرو – به پروازهای بین المللی به میزان قابل توجهی بیشتر.

برای مشتریانی که عضویت و اشتراک مشترکین سالانه را مستقیماً از یونایتد خریداری کرده اند ، مدت انقضا تا شش ماه تمدید می شود ، و اطمینان حاصل می کنند که در صورت آماده شدن دوباره پرواز ، ارزش کامل مزایای خود را دریافت می کنند. این شامل عضویت یونایتد کلوپ است که مستقیماً از یونایتد خریداری شده و اشتراکی برای اقتصاد پلاس ، یونایتد وای فای و کیسه های خریداری شده خریداری کرده است.

برای ارائه انعطاف پذیری بیشتر به مشتریان ، یونایتد در حال تمدید گواهینامه های مسافرتی الکترونیکی (ETC) است و از پرداخت هزینه های redeposit برای اعضایی که با استفاده از مایل جایزه سفر کرده اند ، چشم پوشی می کند. ETC ها از زمان رزرو تاکنون دو سال اعتبار دارند. شرکت هواپیمایی همچنین از تمام هزینه های redeposit برای افرادی که پروازهایی را انجام داده اند ، چشم پوشی می کند 31 مه سال 2020 و از کلیه اعضایی که حداقل 30 روز قبل از عزیمت برای بقیه سال 2020 پرواز خود را لغو می کنند ، از پرداخت هزینه خودداری می کنند.

کلیه تغییراتی که در بالا ذکر شد به صورت خودکار بروزرسانی می شود و در هفته های آینده در حساب مشتریان منعکس می شود. یونایتد با تأیید اینكه تأثیرات طولانی مدت COVID-19 نامشخص است ، متعهد شده است كه وضعیت درآمدی را در سال 2022 آسانتر كند و در اواخر سال جاری میلادی جزئیات بیشتری را در مورد این تعهد به اشتراک خواهد گذاشت. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد این تغییرات ، به https://hub.united.com/united-mileageplus-premier-status-extension-2645643749.html مراجعه کنید.

* برنامه افزودنی وضعیت تا 31 ژانویه 2022 ، برای کلیه اعضایی که معیارهای منتشر شده برنامه MileagePlus را در سال 2019 ، شرایط مرتبط با برنامه United / Marriott RewardsPlus و وضعیت ارائه شده به عنوان بخشی از نامزدی فروش اعمال می شود ، اعمال می شود. وضعیت اعطا شده از برنامه ها و خط مشی های دیگر ممکن است اعمال نشود.

SOURCE Airlines هواپیمایی

لینک های مربوطه

https://hub.united.com

پاسخی بگذارید