شرکت هواپیمایی Southwest قیمت گذاری یادداشت ها را اعلام کرد

دالاس، 29 آوریل 2020 / PRNewswire / – شرکت هواپیمایی Southwest Airlines (NYSE: LUV) (“شرکت”) امروز اعلام کرد که قیمت پیشنهادی عمومی تحت حمایت خود را از 2.0 میلیارد دلار مبلغ اصلی یادداشت های ارشد ، متشکل از 750 میلیون دلار مبلغ اصلی مبلغ 4.750٪ یادداشت های مربوط به سال 2023 (“یادداشت های 2023”) و 1.25 میلیارد دلار مبلغ اصلی 5.250٪ یادداشت های مربوط به سال 2025 (“یادداشت های 2025” ، و در مجموع با یادداشت های 2023 ، “یادداشت ها”). یادداشتهای سال 2023 با 99.586٪ پارا و نوت 2025 با 99.783٪ پاراگراف صادر می شود.

این شرکت انتظار دارد از سود خالص حاصل از پیشنهاد برای بازپرداخت بخشی از وامهای بدهی تحت توافقنامه اعتباری اصلاح شده و بازگردانی 364 روزه خود استفاده كند. انتظار می رود این پیشنهاد بسته شود یا در مورد آن باشد 4 مه سال 2020مشروط به شرایط بسته شدن عرفی

اوراق بهادار BofA ، BNP Paribas ، سیتیگروپ ، J.P. مورگان و مورگان استنلی به عنوان مدیران اصلی کتاب در حال اجرا برای ارائه پیشنهاد می دهند. Goldman Sachs & Co. LLC و اوراق بهادار Wells Fargo به عنوان مدیران مشترک کتاب فروشی برای ارائه خدمات اقدام می کنند. بیانیه ثبت قفسه مربوط به این اوراق بهادار به کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده (“SEC”) ارسال شده و مؤثر است. این پیشنهاد فقط با استفاده از یک دفترچه راهنما و یک دفترچه راهنمای همراه ارائه می شود. دفترچه مکمل اولیه دفترچه راهنما و همراهی مربوط به پیشنهادات ثبت شده است ، و یک دفترچه تبلیغی نهایی به همراه SEC ارسال می شود و در وب سایت SEC در www.sec.gov در دسترس خواهد بود. کپی های دفترچه اولیه و دفترچه راهنمای همراه در رابطه با پیشنهاد را می توان از (1) BofA Securities، Inc. ، NC1-004-03-43 ، 200 خیابان کالج شمالی ، طبقه 3 ، شارلوت NC 28255-0001 ، توجه : اداره دفترچه راهنما یا از طریق ایمیل: [email protected]، (2) اوراق بهادار BNP Paribas Corp. ، خیابان 787 ، نیویورک ، نیویورک 10019 یا از طریق تلفن: 1-800-854-5674 یا از طریق ایمیل: [email protected]، (3) شرکت Citigroup Global Markets Inc. ، راه حل های مالی Broadidge ، 1155 خیابان Long Island ، Edgewood ، NY 11717 ، از طریق تلفن: 1-800-831-9146 یا از طریق ایمیل: [email protected]، (4) J.P. مورگان اوراق بهادار LLC ، ج / o راه حل های مالی برادری ، 1155 خیابان لانگ آیلند ، Edgewood ، NY 11717 یا از طریق تلفن: 1-866-803-9204 ، و (5) مورگان استنلی و شرکت LLC ، خیابان واریک 180 ، طبقه 2 ، نیویورک ، نیویورک 10014، توجه: اداره دفترچه راهنما.

این اطلاعیه مطبوعاتی پیشنهادی برای فروش یا وکالت پیشنهادی برای خرید یادداشتها یا هر اوراق بهادار دیگر نمی باشد و پیشنهاد ، دادخواست یا فروش را در هر حوزه قضایی که در آن چنین پیشنهادی ، دادخواست یا فروش قبل از آن غیرقانونی باشد ، تشکیل نمی دهد. ثبت و صلاحیت تحت قوانین اوراق بهادار از این ایالت یا صلاحیت آنها.

درباره شرکت هواپیمایی Southwest Airlines
در 49 سال خدمت خود ، دالاسشرکت مستقر در شرکت هواپیمایی Southwest Airlines همچنان به تمایز خود از سایر شرکت های هواپیمایی با خدمات مشتری نمونه ای که توسط بیش از 60،000 کارمند به یک پایگاه مشتری تحویل داده شده است و در سال 2019 130 میلیون مسافر رسیده است. Southwest به بزرگترین شرکت هواپیمایی داخلی کشور در سال 2003 تبدیل شد و این رتبه بندی را حفظ می کند. درباره جدیدترین گزارش وزارت حمل و نقل ایالات متحده در مورد سوار شدن مسافران مستقر داخلی. در فصول مسافرت اوج در سال 2019 ، Southwest بیش از 4000 عزیمت روزانه در میان شبکه ای با 101 مقصد را در آن انجام داد ایالات متحده و 10 کشور دیگر

بیانیه احتیاطی در مورد اظهارات پیشرو
این بیانیه مطبوعاتی حاوی بیانیه های آینده نگر به معنای بخش 27A قانون اوراق بهادار مصوب 1933 ، اصلاح شده و بخش 21E قانون بورس اوراق بهادار مصوب 1934 ، اصلاح شده است. بیانیه های خاص آینده نگر شامل بیانیه های مربوط به شرایط پیشنهادی ارائه شده در اینجا ، تکمیل ، زمان بندی و اندازه پیشنهاد پیشنهادی و استفاده پیش بینی شده از درآمد حاصل از پیشنهاد است. گفته های پیشرو شامل خطرات ، عدم قطعیت ها ، فرضیات و سایر عواملی است که پیش بینی آنها دشوار است و می توانند نتایج واقعی را از نظر بیان شده توسط آنها بیان کنند. عوامل ، از جمله دیگران ، (من) میزان تأثیر بیماری همه گیر COVID-19 ، شامل مدت زمان ، گسترش ، شدت و هرگونه عود مجدد بیماری همه گیر COVID-19 ، مدت و دامنه دستورات و محدودیت های مربوط به دولت ، و میزان تأثیر بیماری همه گیر COVID-19 بر تقاضای کلی برای سفرهای هوایی و دسترسی شرکت به سرمایه. (ب) تأثیر ترس یا شیوع واقعی بیماری عفونی ، شرایط اقتصادی ، اقدامات دولت ، آب و هوای شدید یا شدید و بلایای طبیعی ، ترس از تروریسم یا جنگ ، اقدامات رقبا ، قیمت سوخت ، درک مصرف کننده و سایر عوامل فراتر از شرکت کنترل رفتار مشتری و نتایج عملکرد و تصمیمات تجاری ، برنامه ها ، استراتژی ها و نتایج شرکت. (iii) تأثیر تغییرات قیمت سوخت ، نوسانات قیمت سوخت ، نوسانات کالاهایی که توسط شرکت برای محافظت از سوخت جت مورد استفاده قرار گرفته و هرگونه تغییر در استراتژی ها و مواضع مربوط به سوخت گیری شرکت در برنامه های کاری شرکت و نتایج عملیات. و (IV) عوامل دیگر ، همانطور که در پرونده های شرکت با کمیسیون بورس و اوراق بهادار شرح داده شده است ، از جمله عوامل مفصل مورد بحث تحت عنوان “عوامل خطر” در گزارش سالانه شرکت در فرم 10-K برای سال مالی به پایان رسید. 31 دسامبر 2019، همانطور که در گزارش سه ماهه شرکت در فرم 10-Q برای سه ماهه مالی به پایان رسید 31 مارس 2020. باید احتیاط کرد که نسبت به اظهارات آینده نگرانه شرکت ، که فقط نظرات تاریخ شرکت را ارائه می دهند ، اعتماد نکنید. شرکت هیچگونه تعهدی برای به روزرسانی عمومی یا تجدید نظر در مورد هرگونه اظهارنامه آینده نگر ، خواه در نتیجه اطلاعات جدید ، رویدادهای آینده یا موارد دیگری ندارد.

به گفته های پیشرو نباید به عنوان پیش بینی نتایج واقعی اعتماد کرد. با توجه به هرگونه تعهدات مداوم طبق قانون قابل اجرا یا هرگونه قوانین مربوط به بورس کالا ، شرکت صراحتاً هرگونه تعهد در انتشار را رد می کند ، پس از تاریخ انتشار این مطبوعات ، هرگونه بروزرسانی یا تجدید نظر در این قبیل بیانیه های آینده نگر را منعکس می کند تا نشان دهنده هرگونه تغییر در انتظارات یا حوادث ، شرایط یا شرایطی که چنین گزاره هایی براساس آن استوار است.

شرکت هواپیمایی SOURCE Southwest Airlines

لینک های مربوطه

http://www.southwest.com

پاسخی بگذارید