شرکت کارناوال & plc اعلام کرد: بسته شدن 11.500٪ یادداشت های ارشد اولویت اول با توجه به سال 2023 و اعمال گزینه برای 5.75٪ یادداشت های ارشد قابل تبدیل به دلیل سال 2023

میامی، 8 آوریل 2020 / PRNewswire / – Carnival Corporation & plc (NYSE / LSE: CCL؛ NYSE: CUK) ، بزرگترین شرکت مسافرتی اوقات فراغت جهان ، امروز اعلام کرد که شرکت کارناوال (“شرکت”) پیشنهاد خصوصی خود را بسته است 4.00 میلیارد دلار مبلغ اصلی 11.500٪ یادداشت های ارشد اولویت اول با توجه به سال 2023 (“یادداشت های امن”). شرکت همچنین امروز اعلام کرد که خریداران اولیه پیشنهادات خصوصی قبلاً اعلام شده شرکت از 5.75٪ یادداشت های ارشد قابل تبدیل به دلیل سال 2023 (“یادداشت های قابل تبدیل”) بقیه گزینه های خود را برای خرید اضافی اعمال کرده اند. 62.5 میلیون دلار مقدار کل مبلغ یادداشت های قابل تبدیل. ارائه یادداشت های قابل تبدیل اضافی امروز بسته شد. شرکت انتظار دارد از درآمدهای خالص از ارائه یادداشت های امن و ارائه یادداشت های قابل تبدیل برای اهداف عمومی شرکت استفاده کند.

یادداشتهای امن فقط به افرادی که منطقاً معتقدند با اتکا به قانون 144A طبق قانون اوراق بهادار ، و خارج از کشور ، به خریداران نهادی واجد شرایط ارائه می شوند ، ارائه می شدند. ایالات متحدهسرمایه گذاران مطابق آیین نامه S. ، یادداشت های قابل تبدیل فقط به افرادی که منطقاً معتقدند با اتکا به قانون 144A طبق قانون اوراق بهادار ، به خریداران سازمانی واجد شرایط ارائه می دهند ، ارائه می شدند. در صورت وجود ، یادداشت های امن ، یادداشت های قابل تبدیل و سهام سهام صادرکننده قابل انتشار پس از تبدیل یادداشت های قابل تبدیل ، تحت قانون اوراق بهادار یا هرگونه قانون اوراق بهادار دولتی ثبت نمی شوند. ایالات متحده ثبت نام غیاب یا معافیت قابل اجرا از شرایط ثبت نام قانون اوراق بهادار و قوانین دولتی قابل اجرا.

این اطلاعیه مطبوعاتی پیشنهادی برای فروش یا وکالت پیشنهادی برای خرید یادداشتهای امن ، یادداشت های قابل تبدیل یا هر اوراق بهادار دیگر نمی باشد و نباید پیشنهاد ، دادخواست یا فروش را در هر حوزه قضایی که در آن چنین پیشنهادی ، دادخواست یا فروش غیرقانونی خواهد بود

درباره شرکت کارناوال & plc

Corporation Carnival & plc بزرگترین شرکت مسافرتی اوقات فراغت در جهان است که دارای یک سبد 9 نام از خطوط پیشرو در جهان است. با فعالیت های خود در آمریکای شمالی ، استرالیا ، اروپا و آسیا ، نمونه کارها این شرکت دارای کارناوال کروز خط ، شاهزاده کروز ، هلند آمریکا خط ، ساحل ، سفرهای تفریحی و دریایی (استرالیا) ، سفرهای کاستا ، کروزهای AIDA ، سفرهای P&O (انگلیس) و Cunard.

توجه داشته باشید که در مورد عوامل مؤثر در آینده تأثیر بگذارد

شرکت کارناوال و Carnival plc و شرکتهای تابعه مربوطه در این بیانیه مطبوعاتی به صورت جمعی به “شرکت کارناوال و PLC” ، “ما” ، “ما” و “ما” گفته می شوند. برخی از اظهارات ، برآوردها یا پیش بینی های موجود در این سند “بیانیه های آینده نگر” است که شامل خطرات ، عدم قطعیت ها و فرضیات مربوط به ما می شود ، از جمله برخی اظهارات مربوط به معاملات تأمین مالی که در اینجا شرح داده شده است ، نتایج آینده ، عملیات ، چشم اندازها ، برنامه ها ، اهداف ، رشد ، شهرت ، جریان وجوه نقد ، نقدینگی و رویدادهای دیگر که هنوز رخ نداده است. این بیانیه ها در نظر گرفته شده برای واجد شرایط بودن بندرهای امن از مسئولیت مندرج در بخش 27A قانون اوراق بهادار 1933 و بخش 21E قانون بورس اوراق بهادار سال 1934 است. کلیه اظهارات غیر از اظهارات حقایق تاریخی عبارتهایی هستند که می توانند آینده نگر باشند. . این بیانیه ها بر اساس انتظارات ، برآوردها ، پیش بینی ها و پیش بینی های موجود در مورد تجارت و صنعت ما است که ما در آن فعالیت می کنیم و اعتقادات و مفروضات مدیریتی ما. ما سعی کرده ایم ، هر زمان ممکن ، این عبارت ها را با استفاده از کلماتی مانند “اراده” ، “ممکن” ، “ممکن” ، “باید” ، “” ، “” ، “ایمان” ، “” ، “” ، “” ، “انتظار” ، “هدف” ، ” “” پیش بینی “،” پیش بینی “،” پروژه “،” آینده “،” قصد “،” برنامه “،” برآورد “،” هدف “،” نشان می دهد “،” چشم انداز “و عبارات مشابهی از قصد آینده یا منفی از چنین شرایطی

اظهارات به جلو ، عبارتهایی را شامل می شود كه به چشم انداز و موقعیت مالی ما مربوط می شوند ، جمله هایی از جمله ، اما محدود به آنها ، در رابطه با:
• بازده درآمد خالص

• هزینه خالص سفر ، به استثنای سوخت در هر روز در دسترس پایین اسکله

• سطح رزرو

• تخمین عمر استهلاک کشتی و ارزشهای باقیمانده

• قیمت گذاری و اشغال

• ارزش های عادلانه حسن نیت ، کشتی و مارک تجاری

• هزینه های بهره ، مالیات و سوخت

• نقدینگی

• نرخ ارز

• درآمد تنظیم شده در هر سهم

از آنجا که اظهارات آینده نگر خطرات و عدم قطعیت ها را شامل می شود ، عوامل بسیاری وجود دارند که می توانند نتایج واقعی ، عملکرد یا دستاوردهای ما را از لحاظ معنوی با آنچه بیان شده یا دلالت بر اظهارات آینده نگر ما دارند متفاوت باشد. این یادداشت شامل احتیاط های مهمی در مورد عوامل شناخته شده ای است که ما در نظر می گیریم می تواند روی دقت اظهارات آینده نگر ما تأثیر بگذارد و بر کسب و کار ، نتایج عملیات و وضعیت مالی تأثیر منفی بگذارد. علاوه بر این ، بسیاری از این خطرات و عدم قطعیت ها در حال حاضر تقویت شده و همچنان تقویت می شوند ، یا ممکن است در آینده شیوع COVID-19 تقویت شود. پیش بینی یا شناسایی همه این گونه خطرات امکان پذیر نیست. ممکن است خطرات دیگری وجود داشته باشد که ما آنها را غیرممکن یا ناشناخته بدانیم. این عوامل شامل موارد زیر است ، اما محدود به آنها نیست:

 • COVID-19 تأثیر منفی بر وضعیت مالی و عملیات ما داشته است ، که همچنان بر توانایی ما در بدست آوردن بودجه قابل قبول برای تأمین بودجه کمبودهای نقدی ناشی از عملیات تأثیر می گذارد. تاثیر فعلی و نامشخص آینده شیوع COVID-19 ، از جمله تأثیر آن بر توانایی یا تمایل افراد به مسافرت (از جمله سفرهای دریایی) ، بر نتایج ، عملیات ها ، چشم اندازها ، برنامه ها ، اهداف ، رشد ما تأثیر خواهد گذاشت. شهرت ، جریان نقدی ، نقدینگی و قیمت سهام
 • رویدادهای جهانی که بر توانایی یا تمایل مردم به سفر تأثیر می گذارد ممکن است منجر به کاهش تقاضا برای سفرهای دریایی شود
 • حوادث مربوط به کشتی ها ، میهمانان یا صنعت تعطیلات کروز و همچنین شرایط نامساعد جوی و سایر بلایای طبیعی ممکن است رضایت میهمانان و خدمه ما را تحت تأثیر قرار داده و منجر به خسارت در شهرت شود.
 • تغییر و عدم رعایت قوانین و مقررات تحت نظارت ما ، مانند موارد مربوط به بهداشت ، محیط زیست ، ایمنی و امنیت ، حفظ حریم خصوصی و محافظت از داده ها ، ضد فساد ، مجازات های اقتصادی ، حمایت از تجارت و مالیات ممکن است منجر به دادرسی ، اجرای قانون شود. اقدامات ، جریمه ها ، مجازات ها و خسارت به اعتبار شهرت
 • نقض امنیت داده ها و محدودیت های حفظ حریم خصوصی داده ها و همچنین اختلالات و سایر آسیب های دفاتر اصلی ما ، عملیات فناوری اطلاعات و شبکه های سیستمی و عدم همگام شدن با پیشرفت های فن آوری ممکن است بر عملکردهای تجاری ما ، رضایت میهمانان و خدمه ما تأثیر منفی بگذارد. و منجر به صدمه به شهرت شود
 • امکان استخدام ، توسعه و نگهداری پرسنل واجد شرایط کشتی سازی که برای مدت زمان طولانی از خانه زندگی می کنند ، می تواند بر عملکردهای تجاری ، خدمات مهمان و رضایت ما تأثیر منفی بگذارد.
 • افزایش قیمت سوخت ، تغییر در نوع سوخت مصرفی و در دسترس بودن تأمین سوخت ممکن است تأثیر منفی بر برنامه های زمانی و هزینه های برنامه ریزی شده ما داشته باشد.
 • نوسانات نرخ ارز ممکن است تأثیر منفی بر نتایج مالی ما بگذارد
 • ظرفیت بیش از حد و رقابت در صنعت تعطیلات کروز و زمینی ممکن است به کاهش فروش گزینه های مسافرتی ، قیمت گذاری و مقصد منجر شود.
 • مناطق جغرافیایی که ما در آن تلاش می کنیم تجارت خود را گسترش دهیم ممکن است سرعت توسعه را کند یا در نهایت آنطور که انتظار داریم توسعه ندهیم
 • عدم توانایی در اجرای برنامه های کشتی سازی و تعمیر کشتی ، تعمیر و نگهداری و تعمیرات ممکن است بر عملکرد تجاری و رضایت میهمانان تأثیر منفی بگذارد.

ترتیب فاکتورهای خطر که در بالا ذکر شد ، قصد ندارد نشان دهنده اولویت یا احتمال ما باشد.

به گفته های پیشرو نباید به عنوان پیش بینی نتایج واقعی اعتماد کرد. منوط به هرگونه تعهدات مداوم طبق قانون قابل اجرا یا هرگونه قوانین مربوط به بورس اوراق بهادار ، ما به صراحت از هرگونه تعهد در انتشار انصراف می دهیم ، پس از تاریخ این سند ، هرگونه بروزرسانی یا تجدید نظر در این قبیل بیانیه های آینده نگر را برای منعکس کردن هرگونه تغییر در انتظارات یا رویدادها ، شرایط یا شرایطی که چنین اظهاراتی مبتنی است.

شرکت کارناوال SOURCE & plc

شرکت کارناوال SOURCE & plc

لینک های مربوطه

www.carnival.com

پاسخی بگذارید