شرکت گونتر موتور برای کمک به کار خود در مبارزه با تأثیر جامعه COVID-19 25،000 دلار در HOPE فلوریدا جنوبی سرمایه گذاری کرده است

FORT LAUDERDALE ، Fla.، 27 آوریل 2020 / PRNewswire / – شركت Gunther Motor اعلام كرد كه هدیه ای از HOPE South Florida را به هدیه می دهد 25000 دلار در حمایت از آثارشان در کمک به افراد درون جامعه فلوریدا جنوبی با مبارزات ناشی از اثرات COVID-19 روبرو شد.

به مدت 50 سال ، شرکت گونتر موتور و خانواده گونتر حضور نیکوکاری خوبی در این کشور داشته اند جامعه فلوریدا جنوبی و از سازمانهای متعددی از جمله ، سرطان خون و جامعه لنفوم ، دهکده کودکان SOS ، غذا برای افراد فقیر و بیمارستانهای محلی پشتیبانی کرده است. طبق گفته ها ، دخالت گونتر در جامعه چیزی است که شرکت به آن علاقه دارد به خصوص در مواقعی مانند اینها جو گونتر ، چهارم، VP شرکت موتور Gunther. “در اکثر موارد ، شما نمی توانید نیکوکاری را اندازه گیری کنید و اینکه آیا این تأثیرات را ایجاد کرده است ، اما اکنون بیش از هر زمان دیگری بعد از COVID-19 ، این تغییر یافته است. خیرین و افراد غیرانتفاعی نیازمندند و نتوانسته ایم جمع آوری کمک های مالی را انجام دهیم.” امیدوارم که از HOPE فلوریدا جنوبی ، یک سازمان غیرانتفاعی مبتنی بر ایمان حمایت کنیم. یک امید کوچک می تواند راه طولانی را طی کند و امید ما در HOPE فلوریدا جنوبی است. “

امید فلوریدا جنوبی خدمت کرده است جامعه فلوریدا جنوبی از سال 1955 خدمات آنها شامل مسکن در بحران ، وعده های غذایی مشترک ، دوش موبایل ، حمل و نقل ، پوشاک ، کمک شغلی ، تیم های پشتیبانی خانواده و یک برنامه سریع مسکن دوباره است. طی کنفرانس تلفنی اخیر با دکتر تد گرر، مدیر عامل HOPE فلوریدا جنوبی ، تیلور گونتر-هیلیمدیر امور بشردوستانه گانتر ، درباره تأثیر طولانی مدت COVID-19 بر جوامع و افراد ما گفتگو کرد. “HOPE فلوریدا جنوبی از جعل این مشارکت جدید با شرکت گونتر موتور برای تقویت تلاشهای مشترک برای پایان دادن به گرسنگی و بی خانمانی در شهر برووارد هیجان زده است. سرمایه گذاری سخاوتمندانه شرکت موتور گونتر در تلاش جمعی ما برای پاسخ و مداخله با افراد ، خانواده ها مسیری طولانی خواهد داشت. و جانبازان تحت تأثیر COVID-19 ، “گفت گریر.

با اهدای عضو شرکت گونتر موتور ، بسیاری از خدمات مستقیماً از کمکهای لازم جهت پشتیبانی از واحدهای مراقبت از موبایل در دوش ، تسکین سریع در مسکن و تأثیرات مالی COVID-19 بهره مند می شوند. گونتر گفت: “ما امیدواریم که با سازمانی که پایه های این چنین محکمی را در جامعه محلی داشته باشد ، همکاری کنیم. ما با امیدواری امیدواریم تأثیر پایداری فراتر از اثرات COVID-19 بگذارد.”

درباره شرکت موتور گونتر

شرکت گونتر موتور از دهه 1970 متعلق به خانواده گونتر است و دارای Volkswagen ، Volvo ، Mazda ، KIA ، میتسوبیشی است و از نمایندگی های اتومبیل مورد استفاده در سراسر کشور استفاده می کند. فلوریدا جنوبی. نمایندگی ها در نسل سوم اعضای خانواده آنها برای سازمان کار می کنند.

تماس رسانه ای: تیلور گونتر هیلی ، (954) 464-4728 ، [email protected]

درباره HOPE فلوریدا جنوبی

HOPE South Florida که به عنوان وزارت راه شبان آغاز شده است ، یک سازمان غیرانتفاعی 501 (c) (3) مبتنی بر ایمان است که پناهگاه اضطراری ، مسکن و خدمات پشتیبانی را برای هزاران خانواده بی خانمان ، جانباز و افراد فراهم می کند. ایده این است که به صورت جمعی با “ساختن امید ، مسکن و اجتماع” به عنوان بخشی از یک رویکرد جامع برای بی خانمانی کار کنیم.

تصاویر مرتبط

image1.jpg

لینک های مربوطه

پاسخ Covid-19 شرکت Gunther Motor پاسخ

شرکت موتور گونتر SOURCE

لینک های مربوطه

https://www.gunthermotorcompany.com/

پاسخی بگذارید