شش فلاش 24 ساعته ALERT: FORMER LOUISIANA ATTORNEY GENERAL AND KAHN SWICK & FOTI ، LLC سرمایه گذاران را با از دست دادن در ازای 100000 دلار ضرب الاجل در دادخواست کلاس اقدام علیه شش شرکت سرگرمی پرچمدار یادآوری کنید

نیواورلان، 12 آوریل 2020 / PRNewswire / – Kahn Swick & Foti ، LLC (“KSF”) و شریک KSF ، دادستان کل سابق لوئیزیانا، چارلز فوتی ، جونیور، به سرمایه گذاران یادآوری کنید که آنها فقط تا زمان دارند 13 آوریل 2020 در صورت خرید سهام شرکت بین سهام 25 آوریل 2018 و 9 ژانویه سال 2020، فراگیر (“دوره کلاس”). این اقدام در حال تعلیق است ایالات متحده دادگاه منطقه ای برای منطقه شمالی تگزاس.

آنچه شما ممکن است انجام دهید

اگر سهام شش پرچم را خریداری کرده اید و می خواهید در مورد حقوق قانونی خود و اینکه چگونه این پرونده ممکن است بر شما و حق شما در بهبودی برای خسارت اقتصادی شما تأثیر بگذارد ، بحث کنید ، ممکن است بدون تعهد و هزینه برای شما ، با شماره تلفن مدیر عامل KSF تماس بگیرید. رایگان در 1-877-515-1850 یا از طریق ایمیل ([email protected]) ، یا برای اطلاعات بیشتر به https://www.ksfcounsel.com/cases/nyse-six/ مراجعه کنید. اگر می خواهید به عنوان یک شاکی رهبر در این اقدام طبقاتی با نظارت بر مشاوره رهبری با هدف به دست آوردن یک قطعنامه عادلانه و عادلانه خدمت کنید ، باید این موقعیت را با درخواست به دادگاه تقاضا کنید. 13 آوریل 2020.

درباره دادخواست

شش پرچم و برخی از مدیران آن متهم به عدم افشای اطلاعات مواد در دوره کلاس ، نقض قوانین مربوط به اوراق بهادار فدرال هستند.

بر 10 ژانویه سال 2020، پیش از بازار ، این شرکت طیف وسیعی از اطلاعات منفی از جمله مشکلات و تاخیر در توسعه پارک های خود را در این کشور فاش کرده است چین و شریک انحصاری خود در چین پروژه ها ، توسعه دهنده املاک و مستغلات چینی ، شرکت سرمایه گذاری ریورساید گروه آموزشی ویبولیتین ، تعهدات پرداخت خود را به شش پرچم پیش پرداخت نکرده است. در نتیجه ، شرکت هیچ درآمدی از توافق های خود با این شرکت نخواهد داشت کنار رودخانه در سه ماهه چهارم سال 2019 و انتظار می رود منفی بگذارد 1 میلیون تعدیل درآمد و همچنین هزینه های یک بار در مجموع 10 میلیون دلار.

براساس این خبر ، قیمت سهام شش پرچم در حجم بالای معاملات حدود 18 درصد کاهش یافته است.

قضیه این است صندوق بازنشستگی کارگران برق ، محلی 103 ، I.B.E.W. شركت سرگرمی شش پرچم، 20-cv-00201.

درباره Kah Swick & Foti، LLC

KSF ، که شرکای آن شامل سابق است لوئیزیانا دادستان کل چارلز فوتی ، جونیور، یکی از شرکت های حقوقی دادرسی اوراق بهادار بوتیک برتر کشور است. KSF به مشتریان مختلف – از جمله سرمایه گذاران نهادهای عمومی ، صندوق های سرمایه گذاری ، مدیران پول و سرمایه گذاران خرده فروشی – در جستجوی بازپرداخت ضررهای سرمایه گذاری ناشی از کلاهبرداری شرکتها یا سوء استفاده شرکتهای بازرگانی عمومی ، خدمت می کند. KSF دارای دفاتر در نیویورک، کالیفرنیا و لوئیزیانا.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد KSF ، می توانید به www.ksfcounsel.com مراجعه کنید.

مخاطب:

Kahn Swick & Foti، LLC
لوئیس کان، مدیر شریک
[email protected]
1-877-515-1850
خیابان 1100 پویدرس ، سوئیت 3200
نیواورلئان ، LA 70163

SOURCE Kahn Swick & Foti، LLC

لینک های مربوطه

http://www.ksfcounsel.com/

پاسخی بگذارید