شعبه راه اندازی Insurtech به مشتریان بیمه اتومبیل با برنامه برگشت جامعه

COLUMBUS ، اوهایو، 20 آوریل 2020 / PRNewswire / – راه اندازی مبتنی بر کلمبوس شاخه در پاسخ به بحران بهداشت فعلی اعلام كردند كه 15٪ حق بیمه ماهانه را به بیمه شدگان خودرو پس می دهند. این ابتکار دلسوزانه ، کاهش رانندگی مشتری را به دلیل سرپناه بودن سفارشات در محل به رسمیت می شناسد و برای کاهش بار مالی که بسیاری از کشورها با آن روبرو هستند ، کار می کند.

این اعتبار در مورد سیاست های خودکار که در ماه آوریل و مه اعمال می شود اعمال می شود و در گزینه های منحصر به فرد ارائه می شود. صاحبان حق بیمه می توانند از طریق شعبه غیرانتفاعی شعبه ، خود این اعتبار را دریافت کنند یا به کسی که از نظر مالی درگیر است کمک کنند. SafetyNest®.

شعبه با این هدف ساخته شده است که بیمه برای همه قابل دسترسی تر و مقرون به صرفه تر باشد و صنعت را به هدف اصلی خود بازگرداند: نیرویی از منافع عمومی. Cofounder و مدیرعامل گفت: “هزینه بیمه با هزینه مطالبات رانده می شود و ما معتقدیم از آنجا که اعضای ما کمتر رانده اند ، حق بیمه آنها باید منعکس کننده این امر باشد.” استیو لکاس. “این بازپرداخت نمونه ای از هریک از ما در جامعه شعب است که در طول این بحران و همیشه ، کمکی به یکدیگر دارند.”

با ترکیب فناوری ، داده ها و سالها دانش عمیق در صنعت بیمه ، شعبه سریعترین و آسانترین راه را برای تهیه بسته بندی بیمه خانه و اتومبیل ایجاد می کند و به طور متوسط ​​به صرفه جویی در مشتریان کمک می کند. 517 دلار در سال. اکنون شعبه در پنج ایالت زندگی می کند و به سرعت در حال گسترش است. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد شعبه و برنامه های آن ، به این قسمت مراجعه کنید https://www.ourbranch.com/.

درباره شعبه
شعبه در سال 2018 توسط جانباز بیمه تأسیس شد استیو لکاس و کارآفرین فناوری جو امیسون. استفاده از فناوری نوآورانه موجب صرفه جویی در هزینه با پول در خانه و بیمه اتومبیل در عرض چند ثانیه می شود. بیمه شعبه در پنج ایالت (AZ ، IL ، MO ، OH و TX) راه اندازی شده است و تحت مالکیت شرکت بیمه ملی امنیت عمومی (GSNIC) یک شرکت بیمه برتر دارای رتبه برتر مالی A و دارای دفتر مرکزی در کلمبوس ، اوهایو.

درباره SafetyNest®
SafetyNest یک مؤسسه غیرانتفاعی در انتظار 501 (c) (3) در انتظار است که منحصراً توسط شعبه مالی ، شرکت طراحی و تأمین می شود تا به کسانی که تحت امنیت نیستند یا تحت بیمه نیستند و ضرر وارد کرده اند ، تأمین شود. برای اطلاعات بیشتر در مورد SafetyNest ، به این قسمت مراجعه کنید safetynest.ourbranch.com یا با ما تماس بگیرید [email protected].

مخاطب:
کیمبرلی کلنک
شعبه مالی ، شرکت
[email protected]
614-406-7229

بیمه شعبه منبع

لینک های مربوطه

https://www.ourbranch.com

پاسخی بگذارید