طبق بررسی ValuePenguin.com ، 48٪ از آمریکایی ها سفر تابستانی را به دلیل نگرانی های کرونوویروس لغو کردند

نیویورک، 23 آوریل 2020 / PRNewswire / – عدم قطعیت پیرامون همه گیر کوروی ویروس باعث شده است که تقریبا نیمی (48٪) آمریکایی ها برنامه سفر تابستانی خود را برای سال جاری لغو کنند و باعث ناراحتی بیشتری برای صنعت سفر شود. علاوه بر این ، 1 از 6 آمریکایی نیز گفتند که آنها منتظر یک سال کامل قبل از سفر دوباره هستند.

متأسفانه سفر به حالت تعلیق تنها چیزی نیست که صنعت صنعت مسافرتی را به دردسر می اندازد. در یک بررسی جدید توسط ValuePenguin ، 43٪ از آمریکایی ها اظهار داشتند که نسبت به کل صنعت نسبت به کل احساس منفی دارند و در نتیجه رفتار خود را تغییر می دهند. آنچه در بررسی ما یافت شده است:

  • 46٪ از افرادی که برنامه سفر آینده داشتند ، پول خود را از دست دادند در مورد سپرده های غیر قابل برگشت و هزینه های انصراف ، میانگین 854.30 دلار برای هر نفر. بیشتر هزینه های گمشده از بلیط هواپیما (59٪) و اتاق های هتل (44٪) است.
  • بیماری همه گیر کورو ویروس در حال تغییر دیدگاه مصرف کنندگان در مورد سفر است. چهل و سه درصد نسبت به صنعت به طور کلی احساس منفی می کنند و بسیاری از آنها در نتیجه رفتار خود را تغییر می دهند. مثلا، 55٪ گفتند پس از اتمام همه گیری ، احتمال مسافرت کمتری دارندو 52٪ از مسافرتهای خارج از کشور ترس دارند.
  • 1 از 4 آمریکایی در حال برنامه ریزی یک سفر جشن هستند هنگامی که تهدید عروق کرونوی ویروس به ویژه از هزاره ها ناپدید می شود ، ژنرال Xers ، والدین کودکان زیر 18 سال و درآمدزای شش رقمی.
  • 40٪ از مصرف کنندگان گفتند که احتمال بیشتری برای خرید دارند بیمه سفر برای سفرهای آتی به دلیل تاج گذاری. با این حال ، 18 درصد گفتند که بحران سلامتی باعث شده است که احتمالاً در سفرهای آینده خود بیمه کنند.

گزارش کامل را مشاهده کنید: https://www.valuepenguin.com/news/americans-cancel-travel-coronavirus

ValuePenguin به تازگی یک نظرسنجی آنلاین از بیش از 1200 آمریکایی انجام داده است ، که پایگاه نمونه متناسب با نماینده کل جمعیت است. این نظرسنجی با استفاده از Qualtrics انجام شد.

درباره ValuePenguin.com: ValuePenguin.com ، بخشی از LendingTree (NASDAQ: TREE) ، یک وب سایت مالی شخصی است که تحقیقات عمیق را انجام می دهد و تجزیه و تحلیل عینی را برای کمک به راهنمایی مصرف کنندگان به بهترین تصمیمات مالی ارائه می دهد. ValuePenguin روی ارزش تمرکز می کند ، ارزیابی می کند که آیا بازگرداندن یک تصمیم خاص ارزش هزینه یا ریسک آن گزینه را دارد یا خیر ، و اینکه چگونه این گزینه با سایر گزینه های احتمالی آنها ممکن است جمع شود. برای اطلاعات بیشتر لطفا مراجعه کنید به www.valuepenguin.comمانند صفحه فیس بوک ما یا ما را در توییترValuePenguin دنبال کنید.

تماس با رسانه:
نادیا گونزالز (خانم.)
(704) 943-8034
[email protected]

منبع ارزش ValuePenguin.com

لینک های مربوطه

http://www.valuepenguin.com

پاسخی بگذارید