طوطی برای ساخت نمونه های اولیه هواپیماهای بدون سرنشین شناسایی شده با برد کوتاه خود برای وزارت دفاع در ایالات متحده آمریکا

نمونه اولیه بالغ شده توسط طوطی ، که با اجزای با دقت انتخاب شده طراحی شده است ، اکنون برای ساخت اولیه تأیید شده است. برای حمایت از تعهد Parrot به قابلیت های صنعت ایالات متحده ، Parrot در حال نهایی سازی زنجیره تولید ایالات متحده با شریک زندگی خود NEOTech برای ساختن دسته اولیه نمونه اولیه خود برای تحویل به ارتش ایالات متحده و واحد نوآوری دفاعی در ژوئیه سال 2020. مونتاژ نمونه اولیه شامل نصب در تاسیسات NEOTech کلیه نرم افزارهایی است که توسط Parrot in ساخته شده است پاریس، فرانسه) تضمین حفاظت از IP بالا و عدم انتشار اطلاعات. NeoTech و Parrot همچنین برای دستیابی به بالاترین استاندارد کیفیت در صنعت برای تحقق الزامات ارتش ایالات متحده همکاری می کنند.

NEOTech با داشتن بیش از 40 سال میراث در تولید الکترونیک ، در برنامه هایی با قابلیت اطمینان بالا و در درجه اول در صنایع هوافضا و دفاعی ، محصولات پزشکی و بازارهای صنعتی پیشرفته تخصص دارد. NEOTech دارای یک گروه مهندسی بسیار با استعداد و چندین مکان تولید در سراسر ایالات متحده است و به دلیل خدمات عالی مشتری و گواهینامه های خاص سطح بالا ، به خوبی شناخته شده است. این توافق نامه همکاری ، استراتژی طوطی را برای گسترش در ایالات متحده از طریق یک رویکرد اختصاصی از بازارهای دفاعی و امنیتی تقویت می کند.

طوطی مفتخر به همکاری با وزارت دفاع در این پروژه بسیار استراتژیک است ،گفت: لوران روچون، VP امنیت و دفاع در طوطی. “ما با تلاش های نمونه اولیه با استانداردهای بالا تعیین شده در 12 ماه گذشته مطابقت داشته ایم و امیدواریم که وارد این مرحله نهایی شویم و تولید آن را در ایالات متحده آمریکا“”

که در آوریل 2019ارتش آمریكا و واحد نوآوری دفاعی ، طوطی و پنج تولیدكننده هواپیماهای بدون سرنشین تجاری دیگر را برای توسعه هواپیماهای بدون سرنشین نمونه اولیه شناسایی جدید برد برای استفاده نظامی انتخاب كردند. در نتیجه این جایزه ، طوطی نمونه اولیه این پهپاد را بین ماه های مه و نوامبر سال 2019 ایجاد کرد. طوطی تلاش های تحقیق و توسعه مستقر در پاریس را به سمت مهندسی یک پهپاد اختصاص داده شده به مشخصات ارتش ایالات متحده متمرکز کرد. یک واحد نمونه اولیه در سال نهایی شد نوامبر 2019، و مرحله آزمایش اولیه از طریق ادامه یافت ژانویه سال 2020. نتایج مثبت اولیه ، طوطی را تشویق به شروع کاوش در مرحله صنعتی سازی در اوایل سال 2020 کرده است.

درباره طوطی
تاسیس در سال 1994 توسط هنری سیدوکس، طوطی امروزه پیشرو گروه اروپایی در صنعت با سرعت در حال رشد هواپیماهای بدون سرنشین است. Visionary ، در خط مقدم نوآوری ، طوطی تنها گروهی است که در کل زنجیره ارزش قرار دارد ، از تجهیزات گرفته تا خدمات و نرم افزارها. میکروودرونهای آن که به دلیل عملکرد و استحکام آنها شناخته شده است ، به مصرف کننده و مصارف حرفه ای می پردازد. این گروه همچنین مجموعه ای از راه حل های پیشرفته حرفه ای (هواپیماهای بدون سرنشین ، سنسورها ، نرم افزارها) را دارد که برای مشاغل ، شرکت های بزرگ و دولت ها در نظر گرفته شده است. راه حل های خبره آن در درجه اول در سه بازار عمودی متمرکز شده است: (i) کشاورزی ، (ب) نقشه برداری سه بعدی ، نقشه برداری و بازرسی و (iii) دفاع و امنیت.

گروه طوطی محصولات خود را در طراحی و مهندسی می کند اروپاعمدتا در فرانسه و سوئیس. در حال حاضر بیش از 500 نفر در سراسر جهان استخدام می شوند و بیشتر فروش آن در خارج از فرانسه انجام می شود. طوطی ، مقر آن پاریس، از سال 2006 در Euronext پاریس (FR0004038263 – PARRO) ثبت شده است.

برای کسب اطلاعات بیشتر ، به آدرس های زیر مراجعه کنید: www.parrot.com و این شرکت های تابعه www.pix4d.com ، www.sensefly.com ، www.micasense.com.

درباره NEOTech
NEOTech نقاط قوت سه تولید کننده پیشرو در قرارداد را دارد: NATEL ، EPIC و OnCore. NEOTech با موقعیت و تجربه خود به عنوان رهبر صنعت در تولید الکترونیک ، بر حجم کم تا متوسط ​​تمرکز دارد – طرح های ترکیبی بالا برای محصولات با پیچیدگی بالا / قابلیت اطمینان بالا در درجه اول در صنایع دفاعی / هوافضا ، صنعتی و پزشکی.
NEOTech طیف گسترده ای از خدمات طراحی و ساخت را شامل می شود: خدمات مهندسی چرخه عمر کامل محصول ، تولید و آزمایش میکروالکترونیک ، محصولات اتصال کابل و مهار ، PCBA ، خدمات ساخت جعبه کامل و خدمات تعمیر و تحقق پس از فروش. شرکت NEOTech و بیش از 3،800 کارمند آن برای حل مشکلات مهندسی سخت و ارائه راه حلهای الکترونیکی باکیفیت و باکیفیت در اختیار مشتریان قرار داده اند.
دفتر مرکزی در چتسورث ، کالیفرنیا، NEOTech دارای مکانهای مهندسی و مکانهای تولیدی در کالیفرنیا، کلرادو، ایلینویز، ماساچوست، نوادا، اوهایو، مکزیکو چین. NEOTech دارای گواهینامه های خاص در صنعت است که شامل ISO9001 ، AS9100 ، ISO13485 ، ISO14001 و MIL-PRF-38534 است.

برای کسب اطلاعات بیشتر ، به www.NEOTech.com مراجعه کنید.

منبع طوطی

لینک های مربوطه

http://www.parrot.com

پاسخی بگذارید