فرودگاههای پروانه سیستم ردیابی تب را در میدان پاین پیاده سازی می کنند

SEATTLE، 29 آوریل 2020 / PRNewswire / – به عنوان بخشی از تعهدات مداوم خود به عنوان رهبر ملی در حمایت از مشتریان و کارکنان ، در تلاش برای متوقف کردن شیوع COVID-19 ، آنفلوانزا و سایر بیماری ها ، فرودگاه های پروانه از اجرای یک سیستم جدید تشخیص تب خبر دادند. سیستم ردیابی درجه حرارت بدن که توسط Athena Security ساخته شده است ، یک فناوری غیر تهاجمی و غیر تماسی است که به مسافران فرودگاه هشدار می دهد وقتی مسافر تب داشته باشد. این سیستم اخیراً در نصب شده است اورت پاین فیلد و در حال حاضر کاملاً عملیاتی است. بررسی های جدید دما پس از معرفی ماه گذشته پروپلر از یک فناوری UV ابتکاری و اختصاصی که برای ضد عفونی کردن ترمینال استفاده شده است ، دنبال می شوند. این فناوری که در پاین فیلد مستقر شده است ، جدیدترین ردیف فناوری مشابه است که سالهاست به طور مؤثر مورد استفاده قرار می گیرد آسیا و سایر نقاط جهان

قبل از ورود به ایست بازرسی TSA ، تمام مسافران با یک دوربین حرارتی که دمای بدن آنها را می خواند ، نمایش داده می شوند. به مسافرانی که پرچم دار بودن دارای درجه حرارت است ، غربالگری ثانویه ارائه می شود و در صورت تأیید تب ، مسافر و شرکت هواپیمایی توانایی سفر خود را تعیین می کنند.

“در این زمان دشوار ، اضافه شدن سیستم تشخیص درجه حرارت بدن بالا رفته آتنا یک گام اساسی برای اطمینان از سلامتی و ایمنی مسافران ، شرکای هواپیمایی و کارمندان ما است.” گفت برت اسمیتمدیر عامل شرکت فرودگاههای پروانه، که ترمینال را از طریق مشارکت دولتی و خصوصی با این پروژه طراحی ، ساخته و تأمین مالی کرده است شهرستان Snohomish. وی ادامه داد: از زمان افتتاح ، ما متعهد شده ایم كه در خط مقدم روندها و نوآوری ها بمانیم تا بهترین تجربه ممكن را در اختیار مسافران خود قرار دهیم ، و ما مفتخریم كه اولین ترمینال مسافری آمریكا باشد كه از این نوع فناوری استفاده می كند. این سیستم به ما امکان می دهد تجربه سفر بدون درز ، ایمن و مدرن را برای مشتریان خود حفظ کنیم. ”

“فرودگاه های پروانه به وضوح فشار برای نوآوری و ایجاد آینده سفر را هدایت می کنند ، این امر باعث می شود مسافرین ایمن تر و کارآمدتر شوند تا جایی که لازم است را پیدا کنند و آتنا امنیتی مفتخر است به شما کمک کند.” لیزا فالزونمدیر عامل شرکت آتنا امنیتی. وی ادامه داد: “به محض اینکه سفرهای هوایی جهانی متوقف شده است ، توانایی پیش نمایش روی تب های COVID-19 اثبات شده است که برای قیف کردن مسافران آلوده به دور از گروه های بزرگ ، در آینده و در آینده مانند سایر بیماری های همه گیر و آنفولانزا گزینه ای برای صرفه جویی در زندگی است. فصل ها به وجود می آید. ”

علاوه بر غربالگری دما ، در ماه مارس ، فرودگاه های پروانه از فناوری اختصاصی ای استفاده کردند که از اشعه ماوراء بنفش برای ضد عفونی و تمیز کردن مناطق با لمس بالا در سراسر ترمینال مسافر از جمله کیوسک های چک استفاده می کند. این نخستین فرودگاهی بود که این فناوری را معرفی کرد و نه تنها در تسریع عقیم سازی بلکه در ایجاد اعتماد عمومی به این امر کمک می کند که فرودگاه ها در جهان پس از COVID19 بی خطر باشند.

اطلاعات بیشتر در مورد سیستم تشخیص درجه حرارت بدن بالا رفته آتنا را می توانید در اینجا مشاهده کنید: https://athena-securance.com/coronavirus-detection/

درباره فرودگاههای پروانه
بر اساس Everett، WAپروانه با استفاده از جوامع محلی و دولت برای به حداکثر رساندن دارایی های فرودگاهی ، پتانسیل استفاده نشده برای سفرهای هوایی تجاری را شناسایی می کند. پروانه فرودگاه ها در فرصت هایی برای سرمایه گذاری ، توسعه و مدیریت هر دو فرودگاه هواپیمایی و خدمات تجاری در سراسر ایالات متحده متمرکز شده است. برای کسب اطلاعات بیشتر به سایت www.flypainefield.com مراجعه کنید.

SOURCE پروانه فرودگاه ها

لینک های مربوطه

http://www.flypainefield.com

پاسخی بگذارید