فضانوردان ناسا مایر ، مورگان ، خدمه Skripochka بازگشت از ایستگاه فضایی

واشنگتن، 17 آوریل 2020 / PRNewswire / – فضانوردان ناسا جسیکا میر و اندرو مورگان جمعه به همراه فرمانده سایوز به زمین بازگشتند اولگ Skripochka از آژانس فضایی روسیه Roscosmos.

این سه نفر ایستگاه فضایی بین المللی را در آنجا ترک کردند 9:53 p.m. پنجشنبه EDT و یک زمین امن با چتر نجات را در آنجا انجام داد جمعه 1:16 صبح که در قزاقستان (11:16 دقیقه بعد از ظهر به وقت محلی) ، در جنوب شرقی شهر دور افتاده دژقازگان. در اولین پرواز فضایی خود ، مورگان و میر در صدها آزمایش در زمینه زیست شناسی ، علوم زمین ، تحقیقات انسانی ، علوم فیزیکی و توسعه فناوری مشارکت داشتند.

مأموریت نه ماهه مورگان آغاز شد 20 ژوئیه 2019. پرواز 272 روزه او در اکسپدیشن 60-62 به طول انجامید و در مجموع 4352 مدار زمین را شامل می شود و یک سفر 115.3 میلیون مایل را در بر می گیرد. ماندگاری طولانی مورگان در فضا باعث افزایش دانش در مورد چگونگی واکنش بدن انسان به مدت زمان طولانی تر از طریق فضا می شود ، از طریق تحقیقات مختلفی که وی از آن انجام داد ، از جمله مطالعه Fluid Shift. او همچنین هفت فضاسازی را انجام داد – در مجموع 45 ساعت و 48 دقیقه – چهار مورد از آنها برای بهبود و افزایش عمر طیف سنج مغناطیسی آلفا ایستگاه بود زیرا به دنبال شواهدی از ماده تاریک در جهان است.

مایر و Skripochka ، که روی فضاپیمای Soyuz MS-15 پرتاب شدند 25 سپتامبر 2019، 205 روز را در فضا سپری کرد ، و در طی یک سفر 86.9 میلیون مایل ، 3،280 مدار زمین را ساخت در طول اولین پرواز فضایی خود ، مایر سه سفینه فضایی تمام زن اول را با خدمه انجام داد کریستینا کچ از ناسا ، در کل 21 ساعت و 44 دقیقه. از جمله تحقیقاتی که وی در این زمینه انجام داده است ، مطالعه ای که با همکار قبلی وی انجام شده است ، به بررسی نحوه عملکرد بافت قلب انسان در فضا می پردازد. Skripochka در حال گذراندن سومین پرواز فضایی خود برای 536 روز تجمعی در مدار است.

پس از بررسی های پزشکی پس از فرود ، خدمه با هلیکوپترهای روسی به شهر مرحله بهبودی در بایکونور باز می گردند ، قزاقستان، جایی که تقسیم می شوند مورگان و میر سوار هواپیمای ناسا واقع در شهر مجاور کیزلوردا ، قزاقستانبرای پرواز به هیوستون. Skripochka سوار هواپیماهای مرکز آموزش جوی و گاگاریین در Baikonur خواهد شد تا به خانه خود در شهر استار بازگردد روسیه.

از جمله آزمایشهای تحقیقاتی که خدمه Expedition 62 در آن مشارکت داشته اند ، مطالعه سازند قطره است که ارزیابی شکل گیری قطرات آب ، جریان آب و به طور غیرمستقیم ، فشار درک شده از فن آوری فعلی سر دوش را در مقایسه با استفاده استاندارد از نازل های جت ارزیابی می کند. در این تحقیق اندازه و سرعت قطره و چگونگی تأثیر آنها بر احساس افزایش فشار برای کاربر نهایی بررسی شده است. آزمایش دیگری که خدمه در آن نقش داشتند موشی ، یک میکروسکوپ الکترونی روبشی مینیاتوری که برای انجام زمان واقعی ، تصویربرداری در محل و اندازه گیری ترکیب ذرات مورد استفاده قرار گرفت. تجزیه و تحلیل ذرات کوچک و میکروسکوپی یک نیاز اساسی برای اکتشافات فضای انسان فراتر از مدار زمین کم است که نمونه ها نمی توانند بلافاصله برای تجزیه و تحلیل به زمین برگردند.

هنگامی که فضاپیمای Soyuz MS-15 با میر ، مورگان و Skripochka عزیمت کردند ، اکسپدیشن 63 با فضانورد ناسا رسماً از روی ایستگاه از آنجا شروع کرد. کریس کاسیدی به عنوان فرمانده ایستگاه و آناتولی ایوانشین و Roscosmos خدمت می کنند ایوان واگنر به عنوان مهندس پرواز خدمت می کنند

اعضای خدمه اکسپدیشن 63 قرار است برای استقبال فضانوردان ناسا در این ایستگاه مستقر شوند رابرت بهنکن و داگلاس هورلینخستین فضانوردانی که از سال 2011 از خاک آمریکا به ایستگاه فضایی پرتاب کرده و در آزمایش پرواز SpaceX Demo-2 آینده ناسا قرار گرفته است.

دریافت اخبار ، تصاویر و ویژگی های از ایستگاه فضایی در اینستاگرام ، فیس بوک و توییتر.

منبع ناسا

لینک های مربوطه

http://www.nasa.gov


پاسخی بگذارید