فضانورد ناسا ، ژنرال نیروی هوایی برای گفتگو با دانشجویان در مورد آینده هوا ، فضا

واشنگتن، 14 آوریل 2020 / PRNewswire / – فضانورد ناسا نیک هاگ و سرلشکر نیروی هوایی جانی لویت در مورد رهبری برای آینده هوا و فضا از طریق یک فرصت آموزشی آنلاین در ظهر EDT بحث خواهد کرد پنجشنبه ، 16 آوریل. این رویداد به طور زنده در تلویزیون ناسا و وب سایت آژانس پخش می شود.

این رویداد همچنین در صفحه فیس بوک سرویس استخدام نیروی هوایی (AFRS) و صفحه فیس بوک ناسا به صورت زنده پخش می شود. سوالات ممکن است با استفاده از #AskNASA و #AimHigh ارسال شود.

هاگ ، سرهنگ نیروی هوایی و لوویت ، فرمانده AFRS ، سفرهای STEM خود را به اشتراک می گذارند و به سؤالات دانشجویان در مورد چگونگی علم ، فناوری ، مهندسی و ریاضیات بخش های مهمی از مشاغل آنها پاسخ می دهند.

هاگ گفت: “چه فرصتی شگفت انگیز برای پیوستن به ژنرال لوویت برای این رویداد منحصر به فرد STEM.” “نیروی هوایی آموزش ، آموزش و پشتیبانی لازم را برای من فراهم کرد تا یک فضانورد ناسا و اکتشاف جهان باشم. به اشتراک گذاشتن این سفر با تعداد زیادی از دانش آموزان امیدوارم آنها را ترغیب کند تا درگیر هوا و فضا شوند.”

هر دو لاهه و لوویت لحظات شکنی را در حرفه خود تجربه کرده اند. لاهه یک رهبر در ابتکارات STEM و اکتشافات فضایی در ناسا است و در سال 1993 ، لوویت اولین خلبان جنگنده زن نیروی هوایی شد.

لوویت گفت: “من از اینكه با ناسا شركت كنم و با جوانان آمریكایی كه علاقه مند به دنبال مشاغل STEM هستند ، مشتاق هستم.” وی ادامه داد: “با هم کار می کنیم ، امیدواریم که نسل بعدی را ترغیب کند تا رویای بزرگ ، کار سخت و رسیدن به ستاره ها داشته باشد. این یک زمان هیجان انگیز برای حضور در نیروی هوایی و نیروی فضایی است زیرا افق های جدیدی پیدا می کنیم و در کاوش فضا تاریخ می سازیم! “

درباره NASA STEM بیشتر بدانید:

https://www.nasa.gov/stem

فضانوردان ناسا را ​​در رسانه های اجتماعی دنبال کنید:

https://www.twitter.com/NASA_astronauts

فیلم ها و برنامه های درسی که تحقیق در مورد ایستگاه فضایی بین المللی را نشان می دهد ، در زیر مشاهده کنید:

https://www.nasa.gov/stemonstation

منبع ناسا

لینک های مربوطه

http://www.nasa.gov


پاسخی بگذارید