فلوریدا وحشی صداهای طبیعی #WildWednesday را اعلام کرد

KENANSVILLE ، Fla.، 7 آوریل 2020 / PRNewswire / – به نفع امنیت عمومی و کمک به کاهش شیوع COVID-19 ، فلوریدا وحشی تمام عملیات را بسته است ، اما میهمانان در هر سنی را دعوت می کند تا هر چهارشنبه را برای یک ماجراجویی گوش دادن وحشی تنظیم کنند.

همانطور که از 8 آوریل 2020، فلوریدا وحشی شروع به یک ماجراجویی گوش دادن می کند و مردم را از سراسر جهان دعوت می کند تا گوش دهند و هر روز #WildWednesday صداهای طبیعی بی وقفه را کشف می کنند. صداها از شکاف روز در روز متغیر است فلوریدا باتلاق به زرافه ها که از شامشان لذت می برند. هر تجربه گوش دادن در کانال های رسانه های اجتماعی وحشی فلوریدا برای لذت بردن همه منتشر خواهد شد.

هدف همه در حال حاضر یکسان است – حمایت از سلامت و رفاه شهروندان ما. فلوریدا وحشی تورهای قایق هوایی خود ، فروشگاههای هدیه ، سکوهای تغذیه زرافه ، پارک گراور ، گشت و گذار از طریق سافاری و هر جنبه دیگر از مشاغل خانوادگی را تعطیل کرده است تا به طور مساعدانه به صاف کردن منحنی کمک کند. با این حال ، آنها امیدوارند که مردم هنوز هم می توانند از اوقات دشواری که با آن روبرو هستیم فرار کنند و فضایی را در زندگی قرنطینه ایجاد کنند تا دوباره احساس وحشی کنند.

سام Haught، یکی از مالکین ورد فلوریدا توضیح داد: “ما از مکث کسب و کار خود ناامید هستیم ، اما به عنوان یک شرکت احساس می کنیم که مجبور هستیم به دیگران فرصتی بدهیم تا از زندگی عادی جدا شوند. در هسته ما ، ما می خواهیم مهمانانمان با ما ارتباط برقرار کنند. دنیای طبیعی. تا زمانی که با تجربه کامل Wild Florida فلسطین بازگشایی نشویم ، امیدواریم که این کمک کند. ”

وحشی فلوریدا تنها تور Airboat در جهان ، Gator Park & ​​Drive-thru Adventure-Safari Adventure است. وحشی فلوریدا در دریاچه سرو واقع در کنانسویل در سال 2010 و در ارتباط خانواده ها با فلوریدا محیط طبیعی از طریق تجربیات تعاملی. تیم وحشی فلوریدا برای محافظت ، محافظت و تقویت فعالیت می کند فلوریدا اکوسیستم متنوع برای اطمینان از اینکه نسل های آینده می توانند از شگفتی های وحشی و بومی لذت ببرند فلوریدا.

مخاطب سام Haught، صاحب مالک در Wild Florida
[email protected]
407-957-3135

منبع فلوریدا وحشی

لینک های مربوطه

https://www.wildfl.com

پاسخی بگذارید