فناوری Shift و ALFA برای مبارزه با تقلب سازمان یافته اتومبیل ، به نیروها می پیوندند

PARIS و بوستون، 21 آوریل 2020 / PRNewswire / – Shift Technology ، ارائه دهنده راه حل های شناسایی و تقلب در هوش مصنوعی AI و بومی برای صنعت بیمه جهانی ، امروز اعلام کرد که آژانس مبارزه با کلاهبرداری بیمه (ALFA) با استفاده از راه حل تشخیص کلاهبرداری نیرو برای شناسایی بهتر فعالیت های مشکوک تأثیرگذار بر چندین بیمه گذار. در نتیجه همکاری ، اعضای ALFA برای شناسایی و کاهش تقلب در بیمه اتومبیل که توسط شبکه های سازمان یافته انجام می شود ، بهتر آماده هستند.

ALFA مجموعه ای از فدراسیون بیمه فرانسه (FFA) است و به طور خاص برای کمک به شرکت های عضو این کشور در پیشبرد مبارزه با کلاهبرداری بیمه ایجاد شده است. این سازمان خدمات متنوعی از جمله دسترسی به اسناد فنی و متدولوژیکی ، امکان ورود به شبکه گسترده ای از محققان بیمه ای با مجوز AFNOR (انجمن Française de Normalization) و سایر خدمات مشاوره ای ارائه می دهد. در حال حاضر ، انجمن 320 نفره شامل 100٪ پوشش بازار بیمه P&C فرانسه است.

توضیح داد: “با همکاری Shift ، ALFA ابزاری بی نظیر برای بخش بیمه ایجاد کرده است.” Maxence Bizien، مدیر ، ALFA. “توانایی شناسایی سریع و کارآمد شبکه های کلاهبرداری سازمان یافته که روی چندین بیمه گذار تأثیر می گذارند ، چیزی است که شیوه برخورد اعضای ما را به کلاهبرداری تغییر می دهد ، در نهایت به نفع همه دارندگان سیاست صادقانه خواهد بود.”

Shift برای پشتیبانی از این پروژه انتخاب شد زیرا این شرکت و فناوری آن الزامات تعیین شده توسط ALFA را برآورده می کند ، به طور خاص ، دانش عمیق از داده های پردازش شده توسط شرکتهای بیمه عضو و ظرفیت منحصر به فرد برای سازماندهی و تحلیل مناسب آن. علاوه بر این ، شیفت مزیت شرکت بودن را که منحصراً خدمات بیمه را ارائه می دهد ارائه داد. برای این پروژه ، راه حل Shift’s Force به دنبال شواهدی برای دارندگان سیاست گذاری است که سیاست های متعدد را با بیمه های مختلف اعضا انجام داده اند ، افرادی که پس از یک رویداد از پوشش خارج شده اند ، قاچاق وسایل نقلیه مخروبه ، دارندگان سیاست با خسارات متعدد کل و همچنین ادعاهای کلی مشکوک پس از بررسی توسط پرسنل ALFA ، هشدارهایی با سطح بالای سوء ظن به سازمان های عضو تحویل داده می شود.

اظهار داشت: “قابلیت Force در شناسایی شبکه های کلاهبرداری در حال حاضر برای بیمه گذاران منفعت فوق العاده ای دارد ، زیرا به محققان این امکان را می دهد تا ارتباطات مهمی را که احتمالاً آنها به خودی خود نمی توانند داشته باشند ، برقرار کنند.” جرمی جویشمدیر عامل و بنیانگذار Shift Technology. “از طریق کار با ALFA ، ما این قدرت را به صورت تصاعدی ضرب می کنیم و اجازه می دهیم که همین اتصالات بین چندین بیمه گذار مشاهده شود ، این کاری است که قبلاً نمی توان انجام داد.”

درباره فناوری Shift
Shift Technology تنها تشخیص کلاهبرداری بومی هوش مصنوعی را ارائه می دهد و ادعا می کند راه حل های اتوماسیون ویژه برای صنعت بیمه جهانی ساخته شده است. راه حلهای SaaS ما کلاهبرداری های فردی و شبکه ای را با دقت مضاعف در ارائه قیمت های رقابتی شناسایی می کند و راهنمایی های متنی را برای کمک به بیمه گذاران برای دستیابی به پرونده های سریعتر و دقیق تر ادعا ارائه می دهد. شیفت صدها میلیون ادعا تا به امروز را مورد تجزیه و تحلیل قرار داده است و برنده جایزه بهترین شیوه های فراست و سالیوان 2020 برای راه حل های جهانی مطالبات برای بازار بیمه است. برای اطلاعات بیشتر لطفا مراجعه کنید به www.shift-technology.com.

مخاطب:
فناوری Shift
راب مورتون
ارتباطات شرکت
[email protected]
617-416-9216

SOURCE Shift Technology

لینک های مربوطه

https://www.shift-technology.com

پاسخی بگذارید