فهرست برترین خدمات پستی ایالات متحده دوباره به عنوان آژانس دولتی محبوب فدرال آمریکایی ها قرار دارد

واشنگتن، 15 آوریل 2020 / PRNewswire / – طبق نتایج یک نظرسنجی جدید ، نظر آمریکایی ها درباره خدمات پستی ایالات متحده بسیار مثبت است. نظرسنجی مرکز تحقیقات پیو منتشر شد 9 آوریل نشان می دهد 91 درصد قریب به اتفاق پاسخ دهندگان نسبت به سایر آژانس های فدرال از نظر مطلوب USPS برخوردار هستند.

مرکز تحقیقات پیو نظرسنجی را انجام داد 24-29 مارس، برای سنجش نظر خود در مورد عملیات دولت فدرال ، با 1،013 بزرگسال آمریکایی تماس بگیرید. جمهوری خواهان و دموکرات ها از امتیازات مطلوب مطلوب سرویس پستی ابراز کردند ، اجماعی که در عقاید آنها از هر آژانس دیگر تکرار نشده است.

ژنرال Postmaster گفت: “کارمندان خدمات پستی به طور مداوم تعهد قابل توجهی نسبت به خدمات عمومی نشان می دهند.” مگان جی برنان. “مایه افتخار است که از استقبال آمریکایی ها از خدمات پستی که در این بررسی جدید منعکس شده اند ، به ویژه که کارمندان ما همچنان به ارائه یک سرویس ضروری ، از جمله ارسال نامه و بسته های حیاتی به هر جامعه در طول همه گیر کرونویروس ادامه می دهند ، پاداش می دهد.”

از سال 1990 ، مرکز تحقیقات پیو اطلاعات غیرحزبی را در مورد موضوعات اجتماعی و افکار عمومی ارائه می دهد و روند جمعیتی را نشان می دهد که آمریکا و جهان را شکل داده است.

خدمات پستی هیچ هزینه مالیاتی برای هزینه های عملیاتی دریافت نمی کند و برای تأمین اعتبار عملیات خود به فروش هزینه های پستی ، محصولات و خدمات متکی است.

لطفا توجه داشته باشید: برای منابع رسانه ای خدمات پستی ایالات متحده ، از جمله عکس های با کیفیت پخش صوتی و صوتی و عکس ، به این قسمت مراجعه کنید اتاق خبر USPS. ما را دنبال در توییتر، اینستاگرام، پینترست، و لینکدین. اشتراک در کانال YouTube USPS، مثل ما در فیس بوک و لذت ببرید وبلاگ پست های پستی. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد خدمات پستی ، به این قسمت مراجعه کنید usps.com و facts.usps.com.

ملی: سارا مارتین
[email protected]
usps.com/news

SOURCE ایالات متحده خدمات پستی

لینک های مربوطه

http://www.usps.com


پاسخی بگذارید