فیلم های سفر در جت جی برای اخراج ، فرود و مسافرت به افرادی که یک تعطیلات مجازی در سراسر جهان را تضمین می کنند ، می دهد

هوستون، 17 آوریل 2020 / PRNewswire / – برای افرادی که مایل به مسافرت هستند اما به دلیل وضعیت coronavirus قادر به سفر نیستند ، تعطیلات مجازی از طریق فیلمهای سفر در Jetway Jay به Takeoffs ، Landings و Travels موجود است که یک کانال مسافرتی در آن است. YouTube. این کانال بیش از 300 فیلم سفر دارد که توسط خالق کانال ، جفری “جی” ولوچ ، از سراسر جهان ضبط شده است.

جت جتوی فیلم هایی از هواپیما را دارد که از سراسر جهان در حال پرواز است. ولچ می گوید یکی از فیلم های مورد علاقه وی در هنگام پرواز هواپیما در سفر اخیر بود لاس وگاس. ولچ توصیف می کند “مسیر پرواز و آسمان عصر عالی بود بنابراین می توان چراغ های شگفت انگیز از نوار لاس وگاس را مشاهده کرد.” این فیلم بسیاری از هتل ها و کازینو های نمادین لاس وگاس را به همراه استادیوم جدید فوتبال که در آن ساخته می شود ، ثبت می کند لاس وگاس. سایر فیلمهای برخاستن هواپیما از این کشور هستند کنکون، هیوستون، سان خوان، میامی، بروکسل، بوگوتا، پاریس و هونولولو. ولچ اظهار داشت که مورد علاقه او برای تجربه هنگام برخاستن ، زمانی است که هواپیما از میان ابرها بالا می رود ، ناگهان از میان ابرها شکسته می شود و تمام آنچه از پنجره هواپیما می بینید ، آسمان آبی روشن است.

جی جتوی همچنین فیلم های فرود هواپیما نیز دارد. Welch به طور خاص از فرود در داخل لذت می برد هونولولو ، هاوایی زیرا “شما نمایی عالی از اقیانوس و ساحل ساحل مشاهده می کنید اواهو در هنگام فرود آمدن پرل هاربر جایی که می توانید یادبود آریزونا را درست قبل از فرود بیابید. “ولچ اظهار می کند که خاطره انگیزترین پرواز او هنگام فرود هواپیما بود. سانفرانسیسکو در آخرین پرواز هواپیمایی یونایتد ایرلاینز آخرین پرواز بوئینگ 747 از سئول، کره جنوبی. همچنین فیلم های فرود هواپیما به Kona وجود دارد ، لس آنجلس، مونیخ، آروبا، کیف و کنکون.

جی جتوی فیلم های زیادی از چیزها برای دیدن در سطح زمین دارد. در جنگلهای بارانی سوار اسب می شوید پورتوریکو. فیلم ساحل وجود دارد کنکون، سان خوان، تلآویو، میامی و آروبا. فیلم های غذایی از سراسر جهان وجود دارد. شام در آنجا است تلآویو، کوبه استیک در کنکون، ceviche در آروبا و صبحانه در ساحل در سان خوان. یکی از به یادماندنی ترین تجربه های سفر Welch در زمین ، زمانی بود که وی در پشت صحنه نمایشی از ساخت فیلم Parade Rose Bowl ، دست به کار شد. پاسادنا ، کالیفرنیا. Welch این تجربه را “یک تجربه شگفت انگیز VIP تصادفی” نامید.

Welch برای هر نوع مسافر از کانال فیلم دارد. فیلم هایی از گوزن ، نهنگ ، رویدادهای رودو و حتی تمساح در آن وجود دارد کنکون. فیلم هایی از رویدادهای ورزشی از جمله 7 وجود داردهفتم کشش درونی در پارک فنووی در بوستون. فیلم هایی از گشت و گذار بادبادک در داخل وجود دارد مالیبو، موج سواران در ساحل Waikiki ، رنگین کمان در هاوایی، یوگا زن و شوهر در سانتا مونیکاتورهای پیاده روی در سان خوان، کیف و تلآویو. یک ویدیوی تور گلف شگفت انگیز در تور گلف وجود دارد پاریس جایی که Welch عکسبرداری از مدل عکس را روی عکس ضبط می کند پاریس خیابان در طول هفته مد.

Welch امیدوار است که فیلم های سفر به مردم اجازه دهد تا با سفر کردن به مکان دیگری در ذهن خود ، مختصراً از استرس وضعیت coronavirus فرار کنند. این فیلم ها همچنین برای افرادی است که برنامه ریزی و تحقیق در سفر را انجام می دهند. Welch همچنین امیدوار است که این فیلم ها افرادی را ترغیب کند که هرگز سفر نکرده اند “که با هواپیما پرش کرده و به جایی بروند که زندگی به حالت عادی برگردد.” اما تا آن زمان ، روی گزینه Jetway Jay to Takeoffs ، Landings و Travels کلیک کنید YouTube یا نام کانال را در یک موتور جستجوی اینترنتی وارد کنید. سفر بن.

مخاطب: جی ولچ
713-412-1004
[email protected]

منبع جفری جی ولچ

پاسخی بگذارید