قیمت گذاری احتقان در Bay Bridge معلق است

قیمت گذاری احتقان در ابتدا در سال 2010 در Bridge Bay انجام شد. در حال حاضر عوارض روزانه خلیج Bridge در تعیین شده است 5 دلار از جانب نیمه شب تا 5 صبح.، از جانب 10 صبح تا 3 بعد از ظهر.، و از 7 پ.م. تا نیمه شب؛ و بلند شدن به 7 دلار در ساعات اوج سنتی 5 صبح تا 10 صبح. و از 3 پ.م. تا ساعت 7 بعد از ظهر جاری 6 دلار نرخ عوارض در پل خلیج روزهای شنبه و یکشنبه نیز به همین ترتیب بدون تغییر باقی خواهد ماند 3 دلار نرخ عوارض کارپولهای سه نفره و وسایل نقلیه هوای پاک.

حجم ترافیک روزهای هفته در سراسر Bridge Bay و شش پل دیگر عوارض دولتی در حدود 50 درصد پایین تر از سطح 2019 کاهش یافته است از زمان شروع سفارش پناهگاه در محل Bay. 17 مارس، در حالی که ترافیک آخر هفته در حدود 65 درصد پایین تر از سطح سال گذشته است.

Caltrans و BATA کلیه مشتریانی را که از طریق پل های تلفن که در حال حاضر حساب FasTrak ندارند ، تشویق می کنند تا حساب های خود را بصورت آنلاین در www.bayareafastrak.org یا از طریق تلفن با شماره 1-877-229-8655 (BAY-TOLL) باز کنند. مشتریانی که ممکن است خانه های خود را برای خرید مواد غذایی یا دارو در یک فروشگاه Costco یا Walgreens ترک کنند ، می توانند با مراجعه به این فروشگاه ها ، یک علامت تلفنی FasTrak دریافت کرده و سپس حساب های جدید خود را بصورت آنلاین فعال کنند. نقشه مکانهای خرده فروشی که در آن برچسب های تلفات FasTrak موجود است را می توانید در https://www.bayareafastrak.org/fa/howitworks/retailmap.html پیدا کنید.

BATA تمام درآمدهای عوارض را از هفت پل عوارض دولتی در منطقه اداره می کند. علاوه بر پل خلیج سانفرانسیسکو-اوکلند ، این موارد را نیز شامل می شود انطاکیه، بنيچيامارتینز، کارکینز ، دامبارتون ، ریچموندسان رافائل و سان ماتئوهایوارد پل ها. کالتران سیستم بزرگراه ایالتی را شامل می شود ، از جمله هفت پل عوارض منطقه خلیج فارس.

SOURCE Bay منطقه مرجع تلفات

لینک های مربوطه

https://www.bayareafastrak.org

پاسخی بگذارید