لاس وگاس ساندز برای اعلام نتایج مالی سه ماهه اول سال 2020

لاس وگاس، 15 آوریل 2020 / PRNewswire / – Las Vegas Sands (NYSE: LVS) امروز اعلام کرد که نتایج مالی خود را برای سه ماهه پایان یافته منتشر خواهد کرد 31 مارس 2020 بر چهارشنبه ، 22 آوریل 2020.

این شرکت نتایج مالی خود را کمی پس از بسته شدن بازار بورس اوراق بهادار نیویورک منتشر خواهد کرد و یک میز کنفرانسی برای بحث در مورد نتایج خود در حدود 1:30 p.m. زمان اقیانوس آرام (ساعت 4:30 بعد از ظهر زمان شرقی)

پخش وب کنفرانس ممکن است در بخش روابط سرمایه گذار وب سایت شرکت به آدرس www.sands.com قابل دسترسی باشد.

درباره شرکت لاس وگاس ساندز (NYSE: LVS)

لاس وگاس ساندز توسعه دهنده برجسته جهان و اپراتور Resorts Integrated در سطح جهانی است. ما مزایای بی نظیر اقتصادی را به جوامعی که در آن فعالیت می کنیم تحویل می دهیم.

ماسه ها جلسات ، مشوق ها ، همایش ها و نمایشگاه ها (MICE) مستقر در مجتمع توچال را ایجاد کردند. استراحتگاههای مجتمع پیشرو در صنعت ما به جوامع میزبان ما کمکهای چشمگیری از جمله رشد اوقات فراغت و گردشگری تجاری ، ایجاد اشتغال پایدار و فرصتهای مالی مداوم برای مشاغل کوچک و متوسط ​​محلی ارائه می دهد.

خواص ما شامل The Resort Venetic و Sands Expo in لاس وگاسو نمادین Marina Bay Sands که در سنگاپور. از طریق مالکیت اکثریت در Sands China Ltd. ، ما بزرگترین نمونه کارها از املاک در نوار Cotai در را توسعه داده ایم ماکائواز جمله ونیز ماکائو ، هتل Plaza و Four Season Hotel ماکائو ، Sands Cotai Central و Paris ماکائو و همچنین Sands ماکائو روی شبه جزیره ماکائو.

Sands به شهروندی خوب و شرکتی اختصاص داده شده است که توسط اصول اصلی خدمت به مردم ، سیاره و جوامع تحریک شده است. ما یک محیط کاری عالی را برای اعضای تیم خود در سرتاسر جهان فراهم می کنیم ، تأثیرات اجتماعی را از طریق برنامه خیرخواهانه Sands Cares و برنامه تعامل با جامعه هدایت می کنیم و از طریق برنامه پایداری جهانی پایدار برنده جایزه Sands ECO360 منجر به عملکرد محیطی می شویم. برای کسب اطلاعات بیشتر ، لطفاً به www.sands.com مراجعه کنید.

مخاطب:

جامعه سرمایه گذاری:
دانیل بریگز
(702) 414-1221

رسانه ها:
ران ریس
(702) 414-3607

SOURCE Las Vegas Sands Corp.

لینک های مربوطه

http://www.sands.com

پاسخی بگذارید