لیدوس برای برگزاری نشست سالانه مجازی سهامداران

RESTON ، Va.، 10 آوریل 2020 / PRNewswire / – لیدوس (NYSE: LDOS) به دلیل تأثیر بهداشت عمومی در همه گیر کوراو ویروس و اولویت بندی سلامت و رفاه شرکت کنندگان در جلسه ، سالانه 2020 سهامداران خود را برگزار خواهد کرد.

جلسه سالانه سهامداران سال 2020 فقط در یک قالب مجازی برگزار می شود ساعت 9 بامداد ساعت شرقی بر 1 مه سال 2020. سهامداران نمی توانند به صورت حضوری در جلسه سالانه 2020 شرکت کنند.

همانطور که در مواد پروکسی که قبلاً توزیع شده است ، توضیح داده شده است ، سهامداران نزدیک به مشاغل در تاریخ ثبت ، 10 مارس 2020، حق دارند در جلسه سالانه شرکت کنند برای پذیرش در جلسه در www.virtualshareholdermeeting.com/LDOS2020 ، سهامداران باید شماره کنترل رأی 16 رقمی موجود در کارت پروکسی ، فرم دستورالعمل رأی یا اطلاع از دسترسی به اینترنت مواد پروکسی را قبلاً دریافت کنند.

لطفاً توجه داشته باشید كه فرم پروكسی و فرم دستورالعمل رأی دهی با مطالب پراكسی توزیع شده قبلی ، به روز نمی شود تا منعکس کننده تغییر از جلسات حضوری به یك جلسه فقط مجازی باشد و ممكن است در رابطه با جلسه سالانه برای رأی سهام استفاده شود. .

این که آیا سهامداران قصد دارند در جلسه سالانه فقط مجازی شرکت کنند یا نه ، لیدوس از سهامداران سهامداران می خواهد تا قبل از جلسه با یکی از روشهای توصیف شده در مواد پراکسی ، رای خود را صادر و ارسال نمایند.

درباره لیدوس

Leidos یک Fortune 500 است® رهبر راه حل ها و خدمات فناوری اطلاعات ، مهندسی و علوم برای حل سخت ترین چالش های جهان در بازارهای دفاعی ، اطلاعاتی ، امنیت میهن ، مدنی و بهداشت تلاش می کند. 36000 کارمند شرکت از ماموریت های حیاتی برای مشتریان دولتی و تجاری پشتیبانی می کنند. دفتر مرکزی در رستون ، وا.، لیدوس درآمد سالانه تقریباً را گزارش داد 11.09 میلیارد دلار برای سال مالی به پایان رسید 3 ژانویه سال 2020. برای اطلاعات بیشتر به سایت www.Leidos.com مراجعه نمایید.

منبع لیدوس

لینک های مربوطه

http://www.leidos.com

پاسخی بگذارید