مارک والبرگ و جی فلدمن 1100 رایانه لوحی را به Beaumont اهدا می کنند

ROYAL OAK ، میشی، 17 آوریل 2020 / PRNewswire / – شرکای تجاری جی فلدمن، مارک والبرگ و نینو کاتارو با پرستاران خط مقدم بخش مراقبت های ویژه در بیمارستان Beaumont ملاقات کرد ، رویال بلوط از طریق زوم امروز برای بدست آوردن دست اول چگونه تیم از 1000 رایانه لوحی جدید خود در بحران COVID-19 استفاده می کند.

Beaumont ICU پرستار Brianna Allen داستان یک مادر جدا شده از نوزاد خود را به دلیل COVID-19 به اشتراک گذاشت. آلن گفت: “داشتن قرص برای آنها مثل این بود که مامان با کودک خود در اتاق باشد. حتی او باید تغییرات پوشک را تماشا کند.”

آلن گفت: “این قرص ها باعث می شوند تا اعضای خانواده در کنار هم باشند.”

رستوران محلی نینو کاتارو زمان زیادی را در بومونت می گذراند و با داستان بیمارانی که به تنهایی در بیمارستان می میرند بسیار جابجا می شد. او تماس گرفت مارک و جیم Wahlberg آنها بنیاد جوانان مارک والبرگ را اداره می کنند و آنها 500 تبلت اول را از آمازون دریافت کردند. سپس نینو نزدیک شد جی فلدمن از شرکت Feldman Automotive که 500 تیم اضافی برای تیم Beaumont سفارش داد.

فلدمن گفت: “این یک فرد بدون فکر بود.” “ما از حضور درگیر شدیم.”

والبرگ به آلن گفت: “ما در حال فکر کردن در مورد همه کارگران خط مقدم در باومونت هستیم و برای هر روز شما دعا می کنیم. شما مهمترین کار را انجام می دهید که ما در طول زندگی خود خواهیم دید. شما قهرمانان واقعی ما هستند.”

Feldman ، Wahlberg و Cutraro شریک تجاری در پنج رستوران Wahlburgers در میشیگان هستند. Feldman و Wahlberg با هم شریک هستند مارک والبرگ شورولت که در کلمبوس ، اوهایو و فلدمن مالک فلدمن خودرو با ده نمایندگی در میشیگان و اوهایو.

تماس رسانه ای: کالین رابر، 313-207-5960 ، [email protected]

منبع: فلدمن خودرو

پاسخی بگذارید