ماشین بعدی شما ، با یک کلیک

در حالی که سایر خرده فروشان اتومبیل خرید آنلاین ارائه می دهند ، لیت از مراقبت و توجه ویژه خود به همراه تخصص در زمینه بازار استفاده کرده است تا تجربه خرید سریعتر و آسان تر با سرویس کاملاً جدید Leith Direct را انجام دهد. فقط در عرض چند دقیقه ، می توانید هر مرحله را طی کنید و دقیقاً تصمیم بگیرید که چه بودجه ، پرداخت ، ارزش تجاری و گزینه های اضافی وسیله نقلیه برای شما بهترین کار را دارند. برای کوتاه تر کردن مدت زمان تحویل ، درخواست تحویل دهید یا “پاس سریع” ایجاد کنید.

وی گفت: “تمام اتومبیل های استفاده شده بدون هیچ زحمتی در بازار عرضه می شوند ، بنابراین هیچ عقب و جلو نیست.” دنی ویلیامز، COO Leith. “ما هزاران وسیله نقلیه محلی با استفاده از محلی را در LeithCars.com داریم و اگر در سه روز و در طی سیصد مایل نظر خود را تغییر دهید ، دوباره آن را برگردانید.”

مشتریان همواره لیت را به نام شما می توانید اعتماد کنید. حال با Leith Direct به عنوان گزینه دیگری ، شما این راحتی را دارید که با یک کلیک ساده یک دکمه ، ماشین بعدی خود را بگیرید. البته ، شما می توانید به روش سنتی به خرید اتومبیل بعدی خود ادامه دهید. افزودن خرید آنلاین Leith Direct ، تنها یک دلیل دیگر برای مشتریان Leith است که بگویند “اینجا آسانتر است”.

LeithCars.com یکی از بزرگترین گروه های خودرو در است کارولینای شمالی. مشاغل خانوادگی ایجاد شده در رالی، Leith Cars بیش از 50 سال در خدمت جامعه مثلث بوده است و بیش از 1900 کارولینای شمالی را در خانواده خود گنجانیده است. مکان شماره یک برای خرید وسایل نقلیه در رالی منطقه مترو به مدت سه سال در حال اجرا است ، طبق تحقیقات بازاریابی مارشال ، فروشنده خودرو 39 موقعیت فرانشیز در کل ایالت دارد. کاوش کنید که چرا در LeithCars.com راحت تر است. برای اطلاعات بیشتر به سایت www.leithcars.com مراجعه نمایید.

مخاطب:
پل دبلیو دبلیو
بازاریابی لیث
(919) 832-3232
[email protected]

SOURCE LeithCars.com

لینک های مربوطه

http://www.leithcars.com

پاسخی بگذارید