مجوزهای دریایی و بندری سنگاپور جوایز مینروا جدید بانکرینگ را اعطا می کند

سنگاپور، 21 آوریل 2020 / PRNewswire / – اداره دریایی و بندری سنگاپور (MPA) به Minerva Bunkering Pte Ltd (مینروا) مجوز Operator Craft و Bunker Manufacturer Craft اعطا کرده است ، اولین بار از سال 2017 اعطا شده است.

به عنوان بزرگترین بازار پناهندگی ، سنگاپور نمایانگر اصلی دیگری برای شبکه تحویل بدنی مینروا است که بیش از 30 پورت در سراسر جهان دارد. ارائه خدمات به مشتریان با مجوز تأمین کننده باعث افزایش چشمگیر عملیات مینروا در کشور می شود سنگاپور، بازاری که در آن از سال 2014 در تجارت بار و بانکر فعال بوده است.

“ما هیجان زده هستیم تا مدل عرضه کالاهای فیزیکی خود را به بزرگترین مرکز بانکرینگ جهان بیاوریم. با اعمال زنجیره تأمین سوخت جهانی یکپارچه و سرمایه گذاری قابل توجهی که ما در تانکرهای اسلحه با پرچم سنگاپور و ظرفیت ذخیره سازی خود انجام داده ایم ، ما معتقدیم که مینروا به طور مثبتی در ایجاد ثبات و رشد سنگاپور تایلر بارون ، مدیر عامل مینروا ، اظهار داشت.

Minerva خوشحال است که با تعهد به کار کردن تانکرهای سوخت دوگانه سوخت در سنگاپور ، در تحولات زیست محیطی صنعت پناهگاه نقش ایفا کرده است. این مطابق با رهبری MPA در زمینه ابتکارات برای کاهش مداوم تأثیرات زیست محیطی ناوگان اسکناس محلی است.

مینروا بانکرینگ یک شرکت بین المللی لجستیک سوخت دریایی است که سوخت و روان کننده ها را برای کشتی ها در بندر و دریا به صورت فیزیکی عرضه می کند. این شرکت محصولات عمده ای را از منابع متنوعی تهیه و به بیش از 600 مشتری در کلیه بخش های عمده حمل و نقل تجاری اعم از کشتی های کانتینر ، حمل بارهای فله خشک ، کشتی های کروز ، تانکرها و کشتی ها ارائه می دهد.

مینروا بانکرینگ یک شرکت 100 درصد متعلق به شرکت Mercuria Energy Group است که یکی از بزرگترین شرکتهای خصوصی انرژی و کالا در جهان است. برای اطلاعات بیشتر ، لطفاً به www.minervabunkering.com مراجعه کنید.

منبع مینروا بانکرینگ

لینک های مربوطه

http://www.minervabunkering.com

پاسخی بگذارید