محصولات استاندارد موتور با ارتقاء SMP® “ایستاده در کنار” SMP® را می شناسند

فروشگاه ها می توانند با ارسال عکسی در فیس بوک ، توییتر یا اینستاگرام کارمندان یا تکنسین های خود با خیال راحت به جامعه محلی خود کمک کنند. سه جایزه 1000 دلار به فروشگاههایی اهدا می شود که با استفاده از هشتگ #SMPStandingTogether عکسهایی را در رسانه های اجتماعی به اشتراک بگذارند بین 15 آوریل و 15 مه 2020. برندگان از طریق یک نقشه تصادفی انتخاب می شوند.

SMP می گوید: “SMP بخصوص در این زمان فعلی بحران و عدم اطمینان در کنار مشتریان قرار دارد.” جک رمزی، بازاریابی و فروش موتور مدیریت معاون رئیس جمهور ، SMP. “ما مفتخریم كه كسانی را كه در بالا و خارج از كشور می روند ، بشناسیم تا در زمان نیاز خود به جوامع محلی خود كمك كنند.”

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد تبلیغات و قوانین ، به www.SMPStandingTogether.com مراجعه کنید.

درباره SMP

با بیش از 100 سال فعالیت ، Standard Motor Products ، Inc. یک پیشرو و توزیع کننده مستقل قطعات جایگزین خودرو برتر است. SMP از تکنسینهای مستقل و حرفه ای مستقل و قطعات داخلی جایگزین با کیفیت بالا برای مدیریت موتور ، احتراق ، انتشار گازهای گلخانه ای ، سیستم های مرتبط با ایمنی و سوخت و همچنین محصولات کنترل دما برای خودروهای داخلی و وارداتی و کامیون های سبک استفاده می کند. محصولات SMP® از طریق کانال های توزیع سنتی و غیر سنتی در سراسر جهان به فروش می رسند. برای اطلاعات بیشتر ، برنامه قطعات SMP® را بارگیری کرده یا به www.smpcorp.com مراجعه کنید.

SOURCE Standard Motor Products، Inc.

لینک های مربوطه

www.smpcorp.com

پاسخی بگذارید