معرفی همکاران جدید ما برای تقویت عملیات و ادامه گسترش جهانی

تمپا ، فلا.، 30 آوریل 2020 / PRNewswire / – نیکلتیک ، ا تمپامبتنی بر راه اندازی تبلیغات متحرک از استقبال بسیار لذت می برد گایا آماتئیس، مارچلو نوولیو Margaux Pagès. این سه عضو تیم 5 نفر از همکاران Techstars بودند که به برنامه 13 هفته ای Techstars Smart Accelerator Smart 2020 اختصاص داده شده اند.

Techstars یک شبکه جهانی است که به پیشرفت کارآفرینان کمک می کند. این برنامه به بنیانگذاران و تیم های آنها اجازه می دهد تا با متخصصان دیگری که به پیشرفت شرکتهایشان کمک می کنند ارتباط برقرار کنند. در حال حاضر ، پرتفوی شتاب دهنده Techstars شامل بیش از 1500 شرکت با بیش از حد بازار است 13.9 میلیارد دلار.

کلاس 2020 مجموعه ای از فناوری ها را از وسایل نقلیه خودمختار گرفته تا ایمنی بهمن اسکی باز ارائه داد. این برنامه به مدت سه ماه مهیج اجرا شد و Nickelytics از داشتن مشاوره در زمینه مدل سازی مشاغل ، فروش ، جمع آوری کمک های مالی ، بازاریابی و سایر موارد مورد نیاز برای ساخت شرکت های بزرگ تأثیر پذیر پشتیبانی می کند.

برنامه Techstars باعث ایجاد افتخار در توسعه فناوری های تحرک هوشمند با تمرکز ویژه بر زیرساخت های هوشمند و شهرهای هوشمند می شود. 13 هفته ، 15.950 روابط جدید و 279 سال تجربه – این تعداد به یازده راه اندازی در تک شاخ های آینده بدل شد.

نقش گایا در Nickelytics مدیر و مدیر عملیات است ، جایی که او مهارت های بی نظیری را در برنامه ریزی و سازماندهی ، مدیریت پروژه ، بهینه سازی فرآیند و مدیریت رویداد به تیم ما می آورد. او سابقه رهبری قبلی در مدیریت پروژه را در پراكتور و Gamble ، Techstars و Bosch. وی دارای مدرک کارشناسی ارشد دوگانه در تجارت بین المللی و اقتصاد است. او عاشق کمک به استارتاپ ها است و از کار کردن در یک محیط پویا و پر جنب و جوش لذت می برد.

مارچلو به عنوان مدیر توسعه و فعالیتهای تجاری ، به Nickelytics خواهد پیوست و در آنجا مهارتهای جدیدی را در توسعه سرمایه گذاری ، استراتژی تجاری ، عملیات تجاری و توسعه مشتری به تیم ما اضافه می کند. مارچلو لیسانس خود را در مدیریت تجارت کسب کرد دانشگاه بریتیش کلمبیا و کارشناسی ارشد علوم کارآفرینی از دانشگاه کالج لندن. قبل از پیوستن به Nickelytics ، مارچلو به عنوان یک رهبر عملیات و فروش در Carv توسط Motion Metrics کار کرد و آزمایشگاه های Vitruvia را نیز تأسیس کرد. به عنوان همکار توسعه و توسعه تجارت در Techstars ، مارچلو در تعیین اهداف و مسیر مشخص برای شرکت های شتاب دهنده تحرک هوشمند بسیار حیاتی بود.

مارگا به عنوان مدیر رشد اقتصادی و بین المللی به نیكلیتیك می پیوندد و در آنجا برای نیكلیتیك در زمینه برنامه ریزی رشد ، استراتژی گسترش بین المللی ، برنامه ریزی مالی و مذاكرات شریك فعالیت خواهد كرد. Margaux مدرک کارشناسی ارشد خود را در حقوق اروپا و بین المللی ، و همچنین در نوآوری و کارآفرینی کسب کرد. پیش از پیوستن به Nickelytics ، مارگا همكار جمع آوری سرمایه و استراتژی در Techstars تورین بود و در آنجا به شركت ها در برنامه Techstars كمك كرد تا از طریق عرشه ها و تحقیقات بازار ، مدل سازی مالی و خط لوله سرمایه گذار برای جمع آوری سرمایه آماده شوند. Margaux پیش از این افسر نوآوری و استراتژی برای شتاب دهنده بین المللی PwC بود ، در پاریس، فرانسه). او همچنین از بنیانگذاران استارتاپی است که در زمینه طراحی مزارع داخلی برای رستوران ها نقش دارد.

“ما بسیار هیجان زده هستیم که در چنین اوایل کار ما از این افراد فوق العاده با استعداد استقبال کرده و از تیم خود استقبال می کنیم. این استخدامها با اهداف ما مطابقت استراتژیک دارند و ما از دیدن تأثیر ماندگار هر عضو جدید بر شرکت و ما بسیار هیجان زده می شویم. رشد، “ گفت جودا لانگ گرار، مدیر عامل و موسس نیکلتیک.

نیکلتیک یک شرکت با پشتیبانی Techstars است که راه حل های تبلیغاتی را در صنعت فرش ، تقاضا و میکرو تحرک جمع آوری می کند. ما مفتخریم که قدرت تبلیغات سنتی در خارج از خانه را با بازخوانی دیجیتالی به مشاغلی که نیاز به نتایج کمی دارند ، تحویل دهیم. از طریق ما سکو، می توانید کمپین های بازاریابی شخصی شده را با تبلیغات دیجیتالی از طریق کانال های مختلف ایجاد ، اجرا و تحلیل کنید.

سوالات رسانه ای:

نیسا وایسر
[email protected]
256-867-5026

منبع نیکلیتیک

پاسخی بگذارید