مولن فن آوری ها تولید ونتیلاتورهای قابل حمل را برای کمک به بیمارستان های آمریکایی با کمبودهای بحرانی آغاز می کند

Mullen 8 با نام اتمی اکسیژن در جدول تناوبی نامگذاری شده است که دارای سیستم تهویه اضطراری با هزینه کم ، جمع و جور و بسیار مطمئن است. این واحد می تواند از نظر اقتصادی از بخش هایی که به راحتی در دسترس هستند برای توزیع در بیمارستان ها ، بیمارستان های میدانی و حتی بیمارستان های پشتیبانی رزمی نظامی تولید شود.

دیوید میشری ، مدیر عامل و رئیس شرکت مولن فن آوری می گوید: “این واحدها می تواند تفاوت بین زندگی و مرگ برای هزاران نفر باشد که نیاز به کمک فوری تنفسی در بیمارستانهایی که قادر به پاسخگویی به نیاز بحرانی بیمار نیستند.”

مولن 8 قابل حمل است و از موتور محرک گشتاور کم قرعه کشی بالا بهره می برد که می توان بین 6 تا 12 تنفس در دقیقه را تنظیم کرد. استفاده اولیه از مولن 8 برای عملیات میدانی اضطراری یا در صورت عدم دسترسی به دستگاه های تنفس بزرگتر است. این دستگاه از سیستم باتری پیشرفته Mullen Technologies استفاده می کند که عملکرد تنفسی را برای ده ها ساعت با یک بار واحد امکان پذیر می کند و می تواند به یک منبع تغذیه سنتی وصل شود.

“ما با این ابتکار عمل بسیار سریع پیش می رویم و تیم قدرتمندی داریم که بصورت شبانه روزی کار می کنیم و پایان آن را هدف قرار می دهیم آوریل 2020 برای اولین بار مجموعه کامل واحدهای تولیدی آماده شده است. ما همچنین توانسته ایم تیم مهندسی پیشرفته خود را به کار گیریم اروپا و ایالات متحده برای نهایی کردن طراحی و آزمایش و انتظار می رود تولید را در زمان ضبط آغاز کند. تیم اجرایی ما روی استراتژی محصول متمرکز شده است ، از جمله الزامات نظارتی ، تهیه و تدارکات. ما 40،000 فوت مربع از تسهیلات خود را برای تولید این محصول اختصاص داده ایم و انتظار داریم بزودی این خط کاملاً عملیاتی شود که نرخ تولید آن در 5،000-10،000 واحد در هفته آغاز می شود. این واحدها تا پایان تاریخ برای تحویل در دسترس خواهند بود مه 2020“”

“پیش بینی می شود قیمت این دستگاه ها بیشتر از این نباشد 3000 دلار در هر واحد. هدف ما داشتن گزینه ای مناسب و قابل اعتماد برای استفاده بیمارستان ها در این اوقات بحرانی است. ما می توانیم 10 تا 15 عدد از این واحدها را برای آنچه که یک دستگاه تهویه معمولی در بیمارستان هزینه می کند تحویل دهیم. ما مشتاق کمک هستیم و مشتاقانه منتظر هستیم تا این افراد را به مراکز درمانی که در سریعترین زمان به آنها نیاز دارند ، برسانیم. “

درباره فن آوری های مولن:
بر اساس جنوب کالیفرنیا، Mullen Technologies یک تولیدکننده مجوز وسایل نقلیه است که در تأمین وسایل نقلیه الکتریکی هیجان انگیز برای مصرف کننده آمریکایی متمرکز است. مولن فن آوری ها صاحب تعدادی از مشاغل هم افزایی از جمله مالدن فروش اتومبیل ، مولن انرژی ، CarHub و مولن مالی Corp.

اطلاعیه حقوقی در مورد اظهارات پیشرو
این بیانیه مطبوعاتی حاوی “بیانیه های آینده نگر” است. کلماتی مانند “ممکن” ، “باید” ، “می تواند” ، “” ، “پیش بینی” ، “پتانسیل” ، “ادامه” ، “انتظار” ، “پیش بینی” ، “آینده” ، “قصد” ، برنامه ها ، “” معتقد است ، “” تخمین ها “، و عبارات مشابه مربوط به آینده ، اغلب عبارات آینده نگر را نشان می دهند. گفته های رو به جلو نباید به عنوان ضامن نتایج آینده خوانده شود و ممکن است نشانه های دقیقی از زمان دستیابی به چنین عملکرد یا نتایج باشد. بیانیه های پیشرو مبتنی بر اطلاعاتی است که شرکت در هنگام بیان این اظهارات یا اعتقاد به حسن نیت مدیریت نسبت به آن زمان با توجه به رویدادهای آینده دارد و در معرض خطرات و ابهاماتی است که می تواند باعث شود عملکرد واقعی یا نتایج متفاوت از نظر معناداری با آن باشد. بیان شده توسط بیانیه های آینده نگر. شرکت هیچگونه تعهدی برای به روزرسانی عمومی یا تجدید نظر در اظهارات آینده نگر خود در نتیجه اطلاعات جدید ، رویدادهای آینده یا موارد دیگر ندارد.

برای اطلاعات با ما تماس بگیرید:
[email protected]
www.MullenUSA.com
شرکت مولن فن آوری ، شرکت
(888) 606-0050

SOURCE Mullen Technologies

لینک های مربوطه

http://www.mullenusa.com

پاسخی بگذارید