نام های Fast Lane Truck (TFLtruck) نام های 2020 Jeep® Gladiator ، 2020 برندگان واگن پاور واگن برندگان جایزه طلای وینچ

Fast Lane Truck (TFLtruck) دو خودروی FCA را به عنوان برندگان جوایز وینچ طلای 2020 معرفی کرده است.

جیپا گلادیاتور 2020 جایزه طلای وینچ را به عنوان بهترین کامیون خارج از جاده بین سایز سال کسب کرده است. مدل Warm Wagon مدل 2020 جایزه Gold Winch را به عنوان بهترین کامیون خارج از جاده کامیون سال دریافت کرده است.

“این رقابت امسال بسیار سخت بود. در پایان ، جیپ گلادیاتور روبیکون بر اساس قابلیت خام در خارج از جاده و جنبه سرگرم کننده رانندگی ماجراجویی درهای از پایین به پایین ، بالاتر از بقیه ایستاد. تصمیم نهایی به اتفاق آرا بود.” گفت آندره اسمیرنوف، مدیر ویرایشگر در TFLtruck.com. “رام واگن واگن به دلیل تمرکز لیزر روی قابلیت و تجهیزات خارج از جاده ، برنده جایزه وینچ طلای 2020 شد. این دانشگاه هنوز هم بهترین فلکس تعلیق ، بسیاری از گزینه های تر و تمیز و وینچ را دارد.”

برای ارزیابی وینچ طلا ، ویراستاران TFLtruck وسایل نقلیه را در مسیرهای وحشتناک آزمایش کردند کلرادورسیدن به ارتفاعات زیاد با زمین که از شن شل تا سنگ و برف متغیر است. عملکرد کلی جیپ گلادیاتور روبیکون در کنار جاده و قابلیت افسانه ای آن و آزادی در فضای باز به اتفاق آرا ، قضات را برنده شد.

قاضیان خاطرنشان کردند: توانایی و تجهیزات خارج از جاده Ram Power Wagon مانند سیستم تعلیق منحصر به فرد ، آسانسور 2 اینچی کارخانه ، قفل دیفرانسیل جلو و عقب ، جدا کردن نوار جلوی جلو و یک وینچ 12000 پوندی ، آن را در بالای قسمت مربوطه قرار داده است. دسته بندی. پس از شمارش همه آرا ، تصمیم گرفتند جیپ Gladiator Rubicon 2020 و 2020 Ram Power Wagon برنده هر بخش مربوط باشند.

کامیون های واجد شرایط جایزه طلای وینچ شامل وانت های مدل سال 2020 (یا کامیون های سالهای مدل قبلی هستند که برای سال 2020 تغییر چشمگیری نداشته اند). کامیون ها فقط در صورتی که قبلاً آزمایش شده باشند ، واجد شرایط دریافت این جایزه هستند 1 مارس 2020.

درباره TFLtruck
TFLtruck محبوب ترین انتشار ویدئو ، اخبار و دیدگاه های آنلاین است. میلیون ها خریدار کامیون هر ماه بررسی و تست های ویدیویی TFLtruck را مشاهده می کنند. این شامل امضای “TFL Ike Gauntlet” تست بکسل شدید است که کامیون ها را تا حداکثر توانایی عملکرد خود به چالش می کشد. به عبارت ساده تر – TFLtruck تمام کامیون ها تمام وقت است.

FCA
Fiat Chrysler Automobiles (FCA) یک خودروساز جهانی است که در سبد برندهای مهیج از جمله Abarth ، Alfa Romeo ، Chrysler ، Dodge، Fiat، Fiat Professional، Jeep®، Lancia، Ram و Maserati ، وسایل نقلیه را طراحی ، مهندس ، تولید و فروش می کند. همچنین قطعات و خدمات را با نام موپار به فروش می رساند و در بخش های قطعات و سیستم های تولیدی تحت برندهای Comau و Teksid فعالیت می کند. FCA نزدیک به 200000 نفر در سراسر جهان استخدام می کند. برای اطلاعات بیشتر در مورد FCA (NYSE: FCAU / MTA: FCA) ، لطفاً به www.fcagroup.com مراجعه کنید.

منبع FCA

لینک های مربوطه

http://www.fcagroup.com

پاسخی بگذارید