نشانه های ایلینویز به دنبال نامزدی برای جوایز حفظ تاریخی 2020 هستند

شیکاگو، 21 آوریل 2020 / PRNewswire / – نقاط دیدنی ایلینویز هم اکنون نامزدها را انتخاب می کند 15 ژوئن برای جوایز حفظ و نگهداری بنیاد ریچارد اچ. دریهاوس ، برای نشانه های سال 2020 ایلینویز. برنامه جوایز سالانه افراد ، سازمان ها ، پروژه ها و برنامه ها را در آن افتخار می کند ایلینویز کار آنها نشان از تعهد به تعالی در حفظ تاریخی دارد.

فرآیند نامگذاری
نامزدها را می توان به صورت آنلاین با استفاده از نشانه ها ارسال کرد ایلینویز فرم نامزدی یافت شده در اینجا کسانی که نامزدی را ارائه می دهند برای یکی از نه جوایزی که ایلینویز هر ساله از طریق برنامه جایزه حفظ بنیاد ریچارد اچ دیریاوس اهدا می کند ، در نظر گرفته می شوند. برندگان در تابستان سال 2020 اعلام می شوند و جایزه خود را در یک جشن جشن در تاریخ دریافت می کنند 16 اکتبر در شیکاگو

پروژه های نامزد شده باید در واقع باشند ایلینویز و در پنج سال گذشته به اتمام رسیده است. پروژه های ناقص در نظر گرفته نمی شوند. نامزدها ممکن است به افتخار شخصی و یا بدون اطلاع نامزد ارائه شود. نامزدهای انتخاباتی نیز قابل قبول است. موارد ارسالی سال گذشته نیز ممکن است تجدید نظر شود و برای بررسی دوباره ارسال می شود. هیچ هزینه ای برای ارسال نامزدی وجود ندارد. دستورالعمل های کامل نامزدی را می توانید در اینجا بارگیری کنید.

دسته بندی ها
نامزد دریافت جایزه های حفظ آثار تاریخی ایلینویز 2020 در ریچارد اچ. دریهاوس می تواند در دسته های جوایز زیر انجام شود. جزئیات مربوط به هر دسته را می توان در نشانه ها یافت ایلینویز سایت اینترنتی.

  • دفاع، طرفداری: یک کارزار مؤثر محلی یا ایالتی برای حفظ و محافظت از یک منبع تاریخی.
  • رهبری: یک فرد ، شهرداری ، سازمان خصوصی یا مشارکتی مشترک است که در حفظ ، برنامه ریزی یا سیاست های عمومی به دفاع رسیده است.
  • حفظ: پروژه هایی که امکان استفاده مداوم از یک ساختار تاریخی تجاری / صنعتی ، مسکونی یا عمومی / نهادی را فراهم می کند.
  • قانون گذار: یک مقام منتخب که از سیاست حفظ تاریخی ، برنامه ها و بودجه و یا مشوق های مالی حمایت می کند و اهمیت حفظ را به رسمیت می شناسد ایلینویز میراث.

روند قضاوت
هیئت منصفه ای از کارشناسان حفظ ، تمام نامزدها را برای تعیین برندگان جوایز حفظ آثار تاریخی ایلینوی 2020 ، ریچارد اچ دیریهاوس بررسی می کنند. نامزدها به شرح زیر داوری می شوند:

  • تأثیری که یک پروژه یا شخص بر آن داشته است ایلینویز انجمن
  • کیفیت و میزان دشواری پروژه
  • درجه ای که این پروژه به عنوان نمونه ای از تعالی در حفظ تاریخی است و دیگران را تحت تأثیر قرار می دهد
  • درجه ای که این پروژه مطابق با مأموریت های نشانه های ایلینویز: People Saving Places for People

برندگان جوایز
افراد برگزیده برای دریافت جایزه نشانه حفظ ایالت ایلینویز 2020 ، ریچارد اچ. دریهاوس ، قبل از اعلام عمومی توسط کارکنان Landmarks Illinois مطلع خواهند شد. برندگان دو بلیط برای شرکت در مراسم اهدای جایزه حفظ بنیاد حفظ ایلینویز 2020 دریافت می کنند 16 اکتبر در فرهنگسرای شیکاگو. این جشن به طور معمول رویداد “سال خوب” از ایلینویز است و نزدیک به 200 مهمان را به خود جلب می کند. برندگان نیز دریافت می کنند 1000 دلار جایزه چک

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد جوایز حفظ بنیاد ریچارد اچ. دریهاوس در ایلینویز و کسب اطلاعات بیشتر در مورد روند نامزدی ، به وب سایت ما مراجعه کنید. همچنین می توانید نمونه هایی از دریافت کنندگان جوایز حفظ سال های گذشته را در اینجا مشاهده کنید.

درباره نشانه های ایلینویز
ما در حال ذخیره مکان هایی برای مردم هستیم. نشانه ها ایلینویز یک سازمان غیرانتفاعی مبتنی بر عضویت است که در خدمت مردم است ایلینویز. ما از ذینفعان الهام می گیریم و با ارائه راهنمای رایگان ، منابع عملی و مالی و دسترسی به مشارکتهای استراتژیک ، مکانهایی را که برایشان مهم است ذخیره می کنیم. برای اطلاعات بیشتر ، به www.Landmarks.org مراجعه کنید.

تماس با رسانه:
کیتلین مک آوی
مدیر ارتباطات ، نقاط دیدنی ایلینویز
[email protected]

SOURCE نقاط دیدنی ایلینویز

لینک های مربوطه

http://www.landmarks.org

پاسخی بگذارید