نمایندگان مجلس ، تنها تولیدکننده نادر زمینهای آمریکای شمالی ، قرارداد را از وزارت دفاع برای تسریع در تولید ایالات متحده از مواد بحرانی برای پشتیبانی از دفاع ملی اهدا کردند

MOUNTAIN PASS ، کالیفرنیا ، 22 آوریل 2020 / PRNewswire / – MP Material ، مالک و اپراتور Mountain Pass ، تنها سایت معدنی نادر و پردازش زمین در است آمریکای شمالی، توسط وزارت دفاع آمریكا برای قراردادی با هدف بازگرداندن تولید داخلی زمینهای نادر سنگین به ایالات متحده انتخاب شد. MP Material تنها شرکت قادر به ارائه یک راه حل کاملاً مبتنی بر ایالات متحده است.

این قرارداد به عنوان فاز 1 تلاش وزارت دفاع جهت کاهش آسیب پذیری های زنجیره تأمین ایالات متحده در نهایت امکان تولید مقیاس تجاری و بهره برداری از تاسیسات تفکیک زمین سنگین نادر زمین مستقر در ایالات متحده انجام می شود.

“ما از رهبری وزارت دفاع برای رسیدگی به آسیب پذیری های زنجیره تأمین ایالات متحده قدردانی می کنیم. این وظیفه اصلی نماینده مجلس است و ما مشتاقانه منتظر ادامه همکاری با وزارت دفاع در مقابله با این چالش مهم هستیم.” جیمز لیتینسکی. وی گفت: “ما متعهد هستیم كه زنجیره تأمین كامل نادر زمین را به بازیابی كنیم ایالات متحده، راه را برای حمایت از صنایع قوی و متنوع که از طریق رقابت جهانی ، محصولات در سطح جهانی و استانداردهای زیست محیطی پایدار رونق خواهد یافت ، هموار می کند. ”

MP Material تنها تولید کننده نادر از زمین است که توانایی منبع و پردازش این مؤلفه های مهم از جمله سنگین زمین های نادر را در ایالات متحده دارد. هم اکنون این عناصر که برای سیستم های امنیتی و دفاعی مورد نیاز هستند ، تهیه و پردازش می شوند. چین. بودجه فاز 1 DoD از برنامه ریزی و طراحی دقیق یك تاسیسات جداسازی سنگین زمین سنگین سنگین مستقر در آمریكا پشتیبانی می كند ، یكی از مؤلفه های مهم برای گسترش صنایع خاك کمیاب و مغناطیسی ایالات متحده است.

پس از اتمام فاز 1 ، وزارت دفاع می تواند قراردادهای بیشتری را برای حمایت از تولید مقیاس تجاری بر اساس نتایج فاز 1 اعطا کند.

درباره مواد MP
MP Material صاحب و مجری تاسیسات معدن و پردازش Earth Pass Rare Earth ، تنها سایت یکپارچه در نوع خود در نیمکره غربی است. MP Material با بیش از 200 کارمند ، تقریباً 15٪ از محتوای خاکی کمیاب جهانی را تولید می کند ، که برای توسعه فناوری هایی مانند سیستم های دفاعی ، تلفن های هوشمند ، هواپیماهای بدون سرنشین و وسایل نقلیه برقی ضروری است. این کارخانه با یک کارخانه معدن و پردازش سبز کار می کند و هم اکنون یکی از کمترین هزینه های تولید کنسانتره نادر زمین است. MP نقش رهبری را در دفاع از صنعت خاکی کمیاب قدرتمندتر و رقابتی در ایالات متحده ایفا می کند. اطلاعات بیشتر در https://mpmaterials.com/ در دسترس است.

SOURCE MP مواد

لینک های مربوطه

https://mpmaterials.com/

پاسخی بگذارید