هارلی دیویدسون نتایج سه ماهه اول سال 2020 ، واکنش های COVID-19 و اقدامات به سمت بهبود را اعلام کرد

MILWAUKEE، 28 آوریل 2020 / PRNewswire / – هارلی دیویدسون ، شرکت (NYSE: HOG) امروز نتایج سه ماهه اول سال 2020 را گزارش داد و در مورد اقدامات انجام شده برای پرداختن به تأثیر COVID-19 هنگام شروع مجدد تولید و ارائه حرکت به سمت بهبود ، گزارشی را ارائه داد. این شرکت همچنین اقدامات کوتاه مدت را بیان کرد که منجر به یک برنامه استراتژیک جدید خواهد شد.

وی گفت: “در طول این بحران جهانی ، ما در هر تصمیمی که می گیریم ، بهزیستی کارمندان و جامعه هارلی دیویدسون را در اولویت قرار می دهیم. مارک ما ریشه در جامعه دارد و ما به همه کسانی که شخصاً تحت تأثیر قرار گرفته اند ، اهمیت می دهیم. به قهرمانانی که با خستگی ناپذیر کار می کنند برای مراقبت ، تسکین و پایان دادن به این همه گیر وحشتناک افتخار کنیم ، سرانجام ، در مواجهه با عدم اطمینان قابل توجه ، اقداماتی سریع برای محافظت از این شرکت انجام داده ایم تا با تقویت ترازنامه و موقعیت نقدینگی در حال حاضر قوی خود ، محافظت کنیم. ” جوشن زیتزرئیس جمهور رئیس جمهور و مدیر عامل شرکت هارلی دیویدسون.

“COVID-19 محیط کسب و کار ما را به طرز چشمگیری تغییر داده است و بسیار مهم است که ما با چابکی به این واقعیت جدید پاسخ دهیم. این بحران فرصتی را فراهم کرده است که بتواند هر جنبه ای از برنامه تجاری و استراتژیک ما را مجددا ارزیابی کند. ما مشخص کرده ایم که باید تغییرات مهمی ایجاد کنیم به شرکت ؛ تا اولویت های ما ، به الگوی عملیاتی و استراتژی ما برای رونق عملکرد مداوم تر هرچه از این بحران بر می آییم ما پیچیدگی را کاهش می دهیم ، تمرکز را تیز می کنیم و سرعت تصمیم گیری را افزایش می دهیم این تلاشها راه را هموار می کند. برای یک برنامه استراتژیک جدید که شامل برخی از محصولات و ابتکارات کلیدی از برنامه فعلی است ، اما به سودآوری و رشد بلند مدت متمرکز شده است. در نتیجه ، ما به عنوان یک شرکت قوی تر و کارآمدتر ظاهر می شویم و روح هارلی دیویدسون را مجدداً به نمایش خواهیم گذاشت. ” گفت زیتز

اقدامات واکنش و بازیابی COVID-19

این شرکت در حال اجرای برنامه خود برای پرداختن به تأثیر COVID-19 است و بازیابی خود را از طریق بسیاری از اقدامات اخیر در مناطق زیر انجام می دهد:

حفظ وجه نقد – کاهش هزینه های برنامه ریزی شده سرمایه و همچنین کاهش هزینه های برنامه ریزی شده در هر قسمت از سازمان از جمله انجماد استخدام ، کاهش موقت حقوق و از بین بردن افزایش شایستگی برای کارکنان در سال 2020. این شرکت همچنین سایر اقدامات تهاجمی در مدیریت هزینه مانند بازپرداخت راه اندازی محصولات جدید را انجام داد. در کل ، شرکت انتظار دارد که این تلاش ها را برای حفظ تقریباً حفظ کند 250 میلیون دلار علاوه بر این ، این شرکت بازخریدهای سهم اختیار را به حالت تعلیق درآورد. امروز هیات مدیره سود سهام نقدی را تصویب کرد ۰ 2 ۰۲ دلار برای هر سهم برای سه ماهه دوم سال 2020 ، نسبت به سه ماهه اول سال 2020 سود سهام 0.38 دلار. سود سه ماهه دوم قابل پرداخت است 12 ژوئن سال 2020 از سهامداران سابقه ثبت سهام عادی شرکت از تاریخ 22 مه سال 2020.

نقدینگی – نگهداری 2.47 میلیارد دلار در نقدینگی از جمله 1.47 میلیارد دلار از پایان سه ماهه واریز می شود و با تمام میثاق ها مطابقت دارد. اخیراً ، این شرکت اصلاحات خود را اصلاح کرد 1.42 میلیارد دلار تسهیلات اعتباری ، تسهیلات وام 364 روزه خود را تمدید کرده و برای تأمین اعتبار اضافی ، در حال مذاکره با بانکهای اصلی ایالات متحده است 1.30 میلیارد دلار در نقدینگی علاوه بر این ، این شرکت انتظار دارد در آینده نزدیک به بازارهای سرمایه دسترسی پیدا کند.

حمایت از نمایندگی ها و سواران – با فراهم آوردن پشتیبانی براساس نیازهای منحصر به فرد هر منطقه ، از جمله پشتیبانی مالی برای موجودی موتور سیکلت ، تمدید تاریخ تأخیر در پرداخت اعتبار در قطعات و لوازم جانبی (P&A) و General Merchandise (GM) و تنظیم نیازهای فروشنده ، بار را برای فروشندگان هارلی دیویدسون کاهش داده است. برای ضمانت و آموزش. این شرکت همچنین در برخی از محصولات GM تخفیف های فروشنده را ارائه می دهد و از طریق جلسات چت زنده با کارگزاران نمایندگی مشارکت می کند تا راه های منحصر به فردی برای ارتباط با هم در طول بحران به اشتراک بگذارد. برای مشتریان ، بسیاری از نمایندگی ها برای پشتیبانی خدمات باز هستند و شرکت همچنان به فروش آنلاین P&A و GM ادامه می دهد ، و به همراه نمایندگی ها ، تحویل خانه موتورسیکلت های جدید را در ایالات و کشورهایی که مجاز هستند ارائه می دهد. برای سواران که تحت تأثیر COVID-19 قرار گرفته اند ، خدمات مالی هارلی دیویدسون (HDFS) به نگه داشتن سواران در جاده کمک می کند.

قدرت جامعه – به سرعت و در راستای تلاش های دولت برای محافظت از ایمنی و سلامت کارمندان و جامعه هارلی دیویدسون عمل کرد. این شرکت محدودیت های مسافرتی ، بهبود روش های بهداشتی ، لغو رویدادها و تأسیسات بسته از جمله به حالت تعلیق موقت تولید جهانی را که از مارس آغاز شده است ، پیاده سازی کرد. برای حمایت از اقدامات امدادی ، بنیاد هارلی دیویدسون اهدا کرد 150،000 دلار به صندوق امداد COVID-19 از United Way Way. این شرکت از طریق تلاش های “متحد ما خواهیم گشت” سوارکارانی را که می خواهند از طریق درایوهای مواد غذایی ، اهدای خون و راههای دیگر برای ایجاد تغییر در جوامع خود کمک کنند ، به شما کمک می کند.

از آنجا که این شرکت بر تلاشهای بازیابی برای تجارت متمرکز شده است ، پروتکل ها و رویه های سختگیرانه ای را برای ایمنی کارگران آماده کرده و آغاز کرده است و با زنجیره تأمین خود همکاری می کند تا برای از سرگیری عملیات آماده باشد. این شرکت برخی از تولیدات را دوباره آغاز کرده و به تدریج محدودیت های کار در خانه را در زمان مناسب کاهش می دهد ، که به منطقه متفاوت خواهد بود.

Rewire

این شرکت مجموعه ای از اقدامات را با عنوان The Rewire انجام می دهد ، که طی ماه های آینده بیشتر توسعه خواهد یافت و منجر به یک برنامه استراتژیک جدید می شود. این اقدامات بخشی از یک لیست پخش جامع Rewire است که برای پرداختن به فرصتهای برتر در اولویت ، اجرای اجرای مداوم و تنظیم مجدد مدل عملیاتی شرکت به منظور کاهش پیچیدگی ، تیز کردن تمرکز و افزایش سرعت تصمیم گیری طراحی شده است. این شرکت انتظار دارد اقدامات The Rewire – مواردی که قبلاً انجام شده است و مواردی که طی ماه های آینده به مرحله اجرا در خواهد آمد – منجر به تعریف یک برنامه استراتژیک 5 ساله جدید شود که محصولات و ابتکارات کلیدی را از برنامه More Roads گنجانیده اما بیشتر مورد توجه قرار خواهد گرفت. در بازارها و محصولاتی که می توانند عملکرد را از نظر سودآوری و رشد هدایت کنند. عناصر اصلی The Rewire:

نقاط قوت هسته را تقویت کرده و تعادل بهتری در فضای جدید ایجاد کنید

 • تمرکز خود را به قدرت برند و شرکت بازگردانید ، از نمایندگی ها ، مشتریان ، محصولات دژ و کارمندان متعهد در سطح جهان شروع کنید.
 • برای دستیابی به سواران جدید و ایجاد تفریحی مجدد ، استراتژی ها را دوباره ارزیابی کنید.

بازارهای مهم را در اولویت قرار دهید

 • تمرکز و سرمایه گذاری باریک در بازارها ، محصولات و بخش های مشتری که بیشترین سود و پتانسیل را دارند ارائه می دهند. این شامل ساختن موقعیت قدرتمند هارلی دیویدسون در ایالات متحده است.
 • یک مدل پوشش ساده بازار را ایجاد کنید و هزینه آن را از روند کار خارج کنید.

برای سادگی و حداکثر تأثیر ، محصولات را راه‌اندازی مجدد کنید و محصول را ردیف کنید

 • در ادامه با هدایت صدای مشتریان و دلالان به بهینه سازی ارزش و سود تحویل دهید.
 • راه‌اندازی ساده و زمان‌بندی برای منعکس کردن واقعیت جدید ، هم ترازی با شروع فصل سوارکاری و مناسب تر کردن ظرفیت شرکت و فروشندگان.
 • موتورسیکلتهای نمادی سودآور را برای هیجان مشتریان موجود گسترش دهید. متعهد به Touring Adventure ، Streetfighter و پیشبرد موتورسیکلت های برقی باشید.

مشاغل قطعات و لوازم جانبی و تجارت عمومی را بسازید به پتانسیل کامل

 • تدوین یک استراتژی جامع در مشاغل P&A و GM که بر روی فرصتهای توزیع و توزیع ، تمرکز دارند ، کانالها را به حداکثر می رسانند ، تواناییهای تجارت الکترونیکی را بهبود می بخشند و برای شرکت و نمایندگی ها درآمد و حاشیه ای را رشد می دهند.
 • استراتژی های P&A و GM را با استراتژی موتور سیکلت برای ارائه جامع به بازار تراز کنید.

تنظیم ساختار و تراز کردن ساختار سازمانی ، ساختار هزینه و مدل عملیاتی برای کاهش پیچیدگی و کارآیی درایو برای تنظیم هارلی دیویدسون برای ثبات و موفقیت

 • یک چارچوب ایجاد کنید که شامل سازمانی متمرکزتر ، سودآورتر و زیرک تر است. ساختار هزینه ای که با واقعیت های جدید بحران پس از بازار تنظیم می شود. و یک مدل عملیاتی برای افزایش توانمندی و پاسخگویی طراحی شده است.
 • برای ایجاد درک عمیق تر از مشتریان و بازگرداندن تمرکز به نمایندگی ها و فروش ، ساختارهای منطقه ای مرکزی و جدید با رهبری تجاری ایجاد کنید.
 • نقش مدیریت موتورسیکلت را بلند کنید و استراتژی و اجرای بازاریابی را تیز کنید تا با یک روند بهبود یافته به بازار ، تأثیر بیشتری داشته باشید.

هر یک از این عناصر اصلی کتاب بازی Rewire شامل اعمالی است که پیاده سازی شده یا در حال حاضر در حال توسعه است. این شرکت قصد دارد در به روزرسانی Q2 اطلاعات بیشتری در مورد The Rewire به اشتراک بگذارد.

نتایج سه ماهه اول سال 2020
نتایج سه ماهه اول سال 2020 نشان دهنده تأثیر COVID-19 بر تجارت شرکت است. GAAP رقیق EPS بود $ 0.45 در مقابل 0.80 دلار در سال 2019. درآمد خالص بود 69.7 میلیون دلار در درآمد تلفیقی از 1.30 میلیارد دلار در مقابل درآمد خالص 127.9 میلیون دلار در درآمد تلفیقی از 1.38 میلیارد دلار در سال 2019

خرده فروشی موتور سیکلت هارلی دیویدسون

موتور سیکلت

1خیابان ربع


سال 2020

2019

تغییر دادن
ایالات متحده

23،732

28،091

(15.5)٪
EMEA

7،730

10،797

(28.4)٪
آسیا و اقیانوسیه

5،752

6،074

(5.3)٪
آمریکای لاتین

1،759

2،241

(21.5)٪
کانادا

1،466

1،948

(24.7)٪
بین المللی کل

16،707

21،060

(20.7)٪
در کل جهان

40،439

49151

(17.7)٪
فروش جهانی موتور سیکلت خرده فروشی در سه ماهه اول تحت تأثیر COVID-19 قرار گرفت. فروش خرده فروشی ایالات متحده 6.6 درصد قوی بود تا زمانی که همه گیری در اواسط ماه مارس در ایالات متحده برگزار شد. برای سه ماهه اول ، خرده فروشی ایالات متحده 15.5 درصد نسبت به سال گذشته به پایان رسید و سهم بازار 601 + سی سی ایالات متحده با 2.2 درصد کاهش ، به 48.9 درصد رسید. فروش خرده فروشی بین المللی در مقایسه با سال 2019 و 20.7 درصد کاهش یافته است اروپا 601 + سی سی سهم بازار در سه ماهه اول 7.6 درصد بود.

نتایج موتور سیکلت و محصولات مرتبط

هزاران دلار

1خیابان ربع


سال 2020

2019

تغییر دادن
حمل و نقل موتور سیکلت (وسایل نقلیه)

52،973

58،891

(10.0)٪
درآمد

1،099،788 دلار

1،195،637 دلار

(8.0)٪
موتور سیکلت

899،365 دلار

964،575 دلار

(6.8)٪
قطعات و لوازم جانبی

134،685 دلار

159،703 دلار

(15.7)٪
کالاهای عمومی

49160 دلار

55،401 دلار

(11.3)٪
حاشیه ناخالص

29.0٪

29.1٪

(۰ ۰)
درآمد عملیاتی

84،567 دلار

108،381 دلار

(22.0)٪
حاشیه عملیاتی

7.7٪

9.1٪

(1.4) امتیاز
درآمد حاصل از بخش موتور سیکلت و محصولات مرتبط با آن در سه ماهه اول کاهش یافته است در حالی که نشان دهنده تعلیق موقت تولید موتور سیکلت در اواسط ماه مارس است. حاشیه ناخالص در طول سه ماهه تقریباً مسطح بود ، در حالی که حاشیه عملیاتی در مقایسه با سال قبل عمدتاً به دلیل پایین آمدن درآمدها و افزایش SG&A ، با جبران هزینه های بازسازی پایین تر بود.

نتایج بخش خدمات مالی

هزاران دلار

1خیابان ربع


سال 2020

2019

تغییر دادن
درآمد

198،456 دلار

188،743 دلار

5.1٪
درآمد عملیاتی

22،946 دلار

58،731 دلار

(60.9)٪
بخش خدمات مالی درآمد عملیاتی سه ماهه اول سال 22.9 میلیون دلار 60.9 درصد کاهش یافته است که ناشی از افزایش پیش بینی ضرر وام مربوط به تأثیر بحران COVID-19 و همچنین تأثیر تأثیر جدید “ضررهای اعتباری فعلی مورد انتظار” یا بیان حسابداری CECL است.

سایر نتایج

اوراق بهادار نقدی و اوراق بهادار در بازار بود 1.47 دلار میلیارد دلار در پایان سه ماهه اول ، در مقایسه با 759.6 میلیون دلار در Q1 2019. پول نقد هارلی دیویدسون از فعالیت های عملیاتی یک خروجی 8.6 میلیون دلار در سه ماهه اول در مقایسه با ورودی بود 32.7 دلار میلیون در Q1 2019.

نرخ مالیات – نرخ مالیات مؤثر سه ماهه اول هارلی دیویدسون در مقایسه با 9/24 درصد در Q1 2019 3/26 درصد بود.

بازپرداخت سود و سهام – این شرکت سود سهام نقدی پرداخت کرد 0.38 دلار برای هر سهم برای سه ماهه اول. این شرکت در سه ماهه اول سهام را به صورت اختیاری خریداری نکرد. در طول سه ماهه ، 153.7 میلیون با وزن متوسط ​​سهام رقیق شده متوسط ​​و 3/18 میلیون سهم در مجوزهای خرید مجدد سهم مصوب باقی مانده بودند.

چشم انداز 2020
در نتیجه عدم قطعیت پیرامون بزرگی و مدت زمان بروز همه گیری های COVID-19 ، هارلی دیویدسون تمام راهنمایی ها را کنار گذاشت 26 مارس 2020.

پیشینه شرکت
شرکت هارلی دیویدسون ، شرکت اصلی شرکت هارلی دیویدسون موتور و خدمات مالی هارلی دیویدسون است. از سال 1903 ، هارلی دیویدسون در جستجوی بی موقع ماجراجویی ایستاده و با طیف گسترده ای از موتور سیکلت های پیشرو ، متمایز و قابل تنظیم علاوه بر تجربه های سواری و لوازم جانبی استثنایی موتور سیکلت ، اسباب بازی سواری و پوشاک ، آزادی روح را تحویل داده است. خدمات مالی هارلی دیویدسون بودجه ، بیمه و برنامه های دیگری را برای کمک به سواران هارلی دیویدسون در جاده فراهم می کند. در www.harley-davidson.com بیشتر بیاموزید.

ارائه Webcast
هارلی دیویدسون درمورد نتایج سه ماهه اول سال 2020 و تحولات این مشاغل در یک پخش صوتی از ساعت 8 بامداد امروز در سی دی صحبت خواهد کرد. ورود به وب پخش و اسلایدهای پشتیبانی را می توان در http://investor.harley-davidson.com/news-and-events/events-and-presentations مشاهده کرد. پخش صوتی تقریباً در دسترس خواهد بود 10:00 صبح. CT.

افشای غیر GAAP
این بیانیه مطبوعاتی شامل اقدامات مالی است که مطابق با اصول حسابداری پذیرفته شده ایالات متحده (GAAP) محاسبه نشده است و بنابراین به عنوان اقدامات مالی غیر GAAP خوانده می شوند. اقدامات غیر GAAP که در زیر شرح داده شده است ، در نظر گرفته شده است که توسط کاربران به عنوان اطلاعات تکمیلی از اقدامات معادل GAAP در نظر گرفته شود ، برای کمک به سرمایه گذاران در درک بهتر نتایج مالی شرکت. این شرکت معتقد است که این اقدامات غیر GAAP چشم انداز مفیدی در مورد نتایج و روندهای تجاری مهم و ابزاری برای ارزیابی نتایج مربوط به دوره های دوره ارائه می دهد. این اقدامات غیر GAAP نباید به عنوان جایگزینی یا برتر از اقدامات عملکرد مالی تهیه شده مطابق با GAAP در نظر گرفته شود. این اقدامات غیر GAAP ممکن است با اقدامات مشابه عنوان شده توسط سایر شرکت ها به دلیل اختلافات احتمالی در روش و در موارد یا موارد تنظیم شده ، مطابقت نداشته باشد.

اقدامات غیر GAAP گنجانده شده در این بیانیه مطبوعاتی ، درآمد خالص تعدیل شده و EPS رقیق شده تنظیم شده به استثنای هزینه های طرح تغییر ساختار و تأثیر اتحادیه اروپا و اخیر چین تعرفه ها. هزینه های طرح بازسازی شامل هزینه های بازسازی است که در صورت های تلفیقی درآمد و هزینه های مرتبط با ناکارآمدی موقتی در رابطه با ابتکار بهینه سازی تولید که در موتورسیکلت ها و قیمت محصولات مرتبط با کالاهای فروخته شده ارائه شده است ، ارائه می شود. تأثیر اتحادیه اروپا اخیر و چین تعرفه ها شامل اتحادیه اروپا افزایشی و چین تعرفه های اعمال شده از آغاز سال 2018 بر روی محصولات شرکت ارسال شده از ایالات متحده ، و همچنین تعرفه های افزایشی ایالات متحده که از سال 2018 برای برخی کالاهای وارداتی از سال 2018 اعمال شده است. چین. تأثیر اتحادیه اروپا اخیر و چین تعرفه ها هزینه های بالاتر فلزات ناشی از تعرفه های فلزی و آلومینیوم ایالات متحده را حذف نمی کند این تنظیمات مطابق با رویکرد استفاده شده برای سال 2018 برای تعیین عملکرد نسبت به اهداف مالی تحت برنامه جبران تشویقی شرکت است. این اقدامات غیر GAAP ، و همچنین آشتی دادن اقدامات GAAP قابل مقایسه با این اقدامات غیر GAAP بعداً در این بیانیه مطبوعاتی گنجانده شده است.

یادداشت احتیاطی در مورد اظهارات پیشرو
این شرکت در نظر دارد موارد خاصی را كه در این بیانیه مطبوعاتی مورد بحث قرار می گیرد عبارتند از “بیانیه های آینده نگر” كه هدف آنها واجد شرایط بودن بندر ایمن از مسئولیت تعیین شده توسط قانون اصلاحات دادرسی اوراق بهادار خصوصی مصوب 1995 است. این اظهارات آینده نگر به طور کلی می تواند به این صورت شناسایی شود زیرا متن بیانیه شامل کلماتی از قبیل شرکت “باور” ، “پیش بینی” ، “انتظار” ، “برنامه” ، “ممکن است” ، “اراده” ، “تخمین” ، “در مسیر” یا کلمات مشابه است معنی به همین ترتیب ، جملاتی که انتظارات آینده ، برنامه های آینده ، استراتژی ها ، اهداف ، چشم اندازها ، اهداف ، راهنمایی ها ، تعهدات یا اهداف را توصیف می کند یا به آن اشاره می کند نیز عبارت های آینده نگر هستند. این اظهارات آینده نگر منوط به خطرات و ابهامات خاصی است که می تواند نتایج واقعی را از لحاظ پیش بینی نشده از تاریخ انتشار این مطبوعات متفاوت کند. برخی از این گونه خطرات و عدم قطعیت ها در زیر شرح داده شده است. از سهامداران ، سرمایه گذاران بالقوه و سایر خوانندگان خواسته می شود این عوامل را در ارزیابی صورت های آینده نگرانه در نظر بگیرند و هشدار می دهند که اتکا به بیانیه های آینده نگرانه اتکا نکنند. اظهارات آینده نگر که در این بیانیه مطبوعاتی وجود دارد ، فقط از تاریخ انتشار این مطبوعات ساخته می شود و شرکت از هرگونه تعهد برای به روزرسانی عمومی چنین بیانیه های آینده نگر برای انعکاس وقایع یا شرایط بعدی خودداری می کند.

عوامل مهمی که می توانند نتایج آتی را تحت تأثیر قرار دهند و باعث شوند این نتایج از نظر مادی متفاوت از آنچه بیان شده در بیانیه های آینده نگر است ، شامل موارد زیر است: (من) همه گیر COVID-19 شامل طول و شدت بیماری همه گیر در سراسر جهان. و سرعت بهبودی پس از همه گیر (ب) شرایط نامساعد اقتصادی ، سیاسی و بازار در ایالات متحده و بازارهای بین المللی و سایر عوامل مانند بلایای طبیعی. و (iii) توانایی شرکت در: (الف) اجرای برنامه ها و استراتژی های تجاری خود ، و تقویت فعالیت های موجود در آن ضمن ایجاد رشد بلند مدت. ب) تأثیر تعرفه های جدید یا تعدیل شده بر توانایی شرکت در فروش محصولات بین المللی و هزینه مواد اولیه و اجزای سازنده را مدیریت و پیش بینی کند. ج) استراتژی خود در مورد رشد سوءاستفاده را در سطح جهان اجرا کند. (د) عملیات تولید و مونتاژ جهانی خود را با موفقیت انجام دهد. (ث) به طور دقیق تجزیه و تحلیل ، پیش بینی و واکنش در برابر تغییر شرایط بازار و تنظیم موفقیت آمیز در تغییر نیازها و علاقه های جهانی مصرف کننده. (ج) با موفقیت با دسترسی به سرمایه و بازارهای اعتباری با شرایطی که برای شرکت قابل قبول باشد و طبق انتظارات آن. (G) با تولید موتور سیکلت ژجیانگ Qianjiang ، آموزشی ویبولیتین و ایجاد رابطه مرتبط با بموقع و توسعه ح) محصولات ، خدمات و تجربیات را به موقع که بازار می پذیرد توسعه داده و معرفی می کند و این امکان را برای شرکت فراهم می آورد تا سطح فروش مورد نظر خود را تولید کرده و بازده مالی مورد نظر را تأمین کند. (من) به روشی عمل می کنم که شرکت را قادر می سازد ضمن رقابت با رقبای موجود و جدید ، از فرصت های بازار بهره مند شود. (ج) انتظارات مربوط به تقاضای بازار برای مدلهای برقی را تحقق بخشید ، که تا حدودی به ساخت زیرساخت های لازم بستگی دارد. (ک) از جلوگیری از تاخیر در پرتاب مدل جدید ، پیگیری های فراخوان ، تحقیقات آژانس نظارتی ، افزایش هزینه های گارانتی یا دادخواست و اثرات سوء بر شهرت و مارک آن ، هرگونه مشکلی در رابطه با موتور سیکلت های آن یا هرگونه مشکل در رابطه با فرآیندهای تولید جلوگیری کند. قدرت ، و انجام هر گونه برنامه محصول یا یادآوری در هزینه ها و زمان بندی مورد انتظار؛ (ل) مدیریت مسائل مربوط به زنجیره تأمین ، از جمله مسائل مربوط به کیفیت و هرگونه وقفه در انتظار وقوع یا افزایش قیمت ناشی از کمبود مواد اولیه یا بلایای طبیعی. (م) تأثیراتی را که ممکن است قیمت ها و عرضه موتور سیکلت های استفاده شده بر تجارت خود داشته باشد ، از جمله در خرده فروشی موتورسیکلت های جدید ، مدیریت کند. (ن) هزینه های دیگر را برای جبران هزینه های طرح های توسعه محصول و هدایت سرمایه بدون کاهش تأثیر منفی بر تجارت موجود ، کاهش می دهد. (O) برای تولید موتورسیکلت های جدید خود با تقاضای مصرف کننده ، حجم تولید را تعادل می دهد. (پ) مدیریت خطرات ناشی از گسترش تولید ، بهره برداری و فروش بین المللی. (س) از طریق تغییر در شرایط عمومی اقتصادی و تجاری ، از جمله تغییر سرمایه ، اعتبار و بازارهای خرده فروشی و تغییر شرایط سیاسی ، مدیریت کند. (R) با موفقیت تعیین ، پیاده سازی به موقع و حفظ روشی برای فروش موتور سیکلت در اتحادیه اروپا ، چین و کشورهای ASEAN این شرکت که موتورسیکلت خود را تحت تعرفه های افزایشی قرار نمی دهد. (S) با دقت و نوسانات نرخ ارز ، نرخ بهره و قیمت کالاها را با دقت تخمین زده و تنظیم کنید. (ت) همچنان به توسعه قابلیت های توزیع کنندگان و نمایندگی های خود ، اجرای مؤثر تغییرات مربوط به نمایندگی ها و روش های توزیع خود و مدیریت ریسک هایی که ممکن است نمایندگان مستقل آن در بدست آوردن سرمایه و مدیریت با تغییر شرایط اقتصادی و تقاضای مصرف کننده دچار مشکل شوند. (U) حفظ و جذب کارمندان با استعداد. (V) از نقض امنیت سایبری درگیر داده های مصرف کننده ، کارمند ، فروشنده ، تأمین کننده یا شرکت و جلوگیری از تحقق الزامات نظارتی مربوط به امنیت داده ها جلوگیری می کند. (W) مدیریت کیفیت اعتبار ، فعالیتهای وام دهی و جمع آوری وام و نرخ های بازیابی نمونه کارها وام HDFS. (X) با اصلاحات مالیاتی ، تورم مراقبت های بهداشتی و اصلاحات و اصلاحات در حقوق بازنشستگی سازگاری داشته باشد و تأثیر هرگونه اصلاحات در تجارت شرکت را با موفقیت تخمین بزند. (Y) از طریق اثرات الگوهای نامساعد و غیرقابل پیش بینی هوا ممکن است در خرده فروشی موتور سیکلت ها مدیریت کند. (ز) سیستم های فناوری اطلاعات اطلاعاتی گسترده ، از جمله سیستم هایی را که در تأسیسات تولیدی آن وجود دارد ، پیاده سازی و مدیریت می کند. (AA) تغییرات را مدیریت کرده و مقدمات مورد نیاز در محیط های قانونی و نظارتی را برای محصولات ، خدمات و عملیات خود آماده می کند. (BB) قرار گرفتن در معرض مطالبات مربوط به مسئولیت محصول و اختلافات تجاری یا قراردادی را مدیریت می کند. (CC) عملکرد شرکت های تولیدی و ساخت تایلند را به روشی اداره می کند که به شرکت اجازه می دهد از توافق نامه های ترجیحی تجارت آزاد و نرخ عوارض ، و قیمت های موتور سیکلت های خود به اندازه کافی پایین تر در برخی بازارها استفاده کند. (DD) همچنان به مدیریت روابط و توافق هایی که این شرکت با اتحادیه های کارگری خود دارد برای کمک به ایجاد رقابت درازمدت ادامه می دهد. و (EE) با توجه به ، از جمله موارد دیگر ، تعرفه ها ، هزینه های مرتبط با ابتکارات توسعه محصول و زنجیره تأمین پیچیده جهانی شرکت ، دقیقاً حاشیه های موتور سیکلت و محصولات مرتبط با آن را به طور دقیق پیش بینی می کند.

عملکرد شرکت ، تقاضا برای محصولات خود و نقدینگی آن می تواند با توقف کار ، تعطیلی تأسیسات ، اعتصاب ، دلایل طبیعی ، بیماری های عفونی گسترده ، تروریسم یا سایر عوامل تأثیر منفی بگذارد. عوامل دیگر در فاکتورهای خطر که شرکت در اسنادی که قبلاً در کمیسیون بورس و اوراق بهادار ثبت شده بود ، افشا کرده است. بسیاری از این عوامل ریسک به دلیل تغییر سرمایه فعلی ، بازارهای اعتباری و خرده فروشی و توانایی شرکت در مدیریت از طریق شرایط اقتصادی ناسازگار تحت تأثیر قرار می گیرند.

توانایی این شرکت در فروش موتور سیکلت و محصولات و خدمات مرتبط با آن و برآورده کردن انتظارات مالی آن نیز به توانایی نمایندگان مستقل شرکت در فروش موتور سیکلت و محصولات و خدمات مرتبط با آن به مشتریان خرده فروشی بستگی دارد. این شرکت به توانایی و ظرفیت مالی دلالان مستقل خود در تهیه و اجرای برنامه های فروش خرده فروشی موثر برای ایجاد تقاضا برای موتور سیکلت ها و محصولات و خدمات مرتبط با آنها از شرکت بستگی دارد. علاوه بر این ، نمایندگی ها و توزیع کنندگان مستقل شرکت ممکن است در فعالیت مشاغل خود و فروش موتور سیکلت هارلی دیویدسون و محصولات و خدمات مرتبط با آن در نتیجه آب و هوا ، شرایط اقتصادی ، تأثیر COVID-19 یا سایر عوامل دچار مشکل شوند. در سال های اخیر ، HDFS از نظر تاریخی ضایعات اعتباری خرده فروشی را کم تجربه کرده است ، اما هیچ تضمینی در مورد ادامه این کار وجود ندارد. این شرکت معتقد است که به دلیل تغییر رفتار اعتباری مصرف کننده و تلاش HDFS برای افزایش مصوبات ساختاری محتاطانه وام نسبت به وام گیرندگان زیرمجاز ، و همچنین اقداماتی که این شرکت انجام داده است و می تواند این موتورسیکلت را تحت تأثیر قرار دهد ، ضررهای خرده فروشی HDFS با گذشت زمان افزایش می یابد. ارزش های. به ماده 1A گزارش سالانه شرکت در مورد فرم 10-K برای سال منتهی به “عوامل خطر” مراجعه کنید 31 دسامبر 2019 برای بحث در مورد عوامل خطر اضافی و بحث کامل تر در مورد برخی از احتیاط های ذکر شده در بالا.

### (HOG-F)

هارلی دیویدسون ، شرکت

صورتهای درآمد منسجم متراکم

(در هزار ، به جز مبلغ هر سهم)
(ناظر)


(ناظر)

سه ماه به پایان رسید29 مارس ،


31 مارسسال 2020


2019


درآمد موتور سیکلت و محصولات مرتبط


1،099،788 دلار


1،195،637 دلار

سود ناخالص


318،920


347،439

هزینه فروش ، اداری و هزینه مهندسی


234،353


225،428

هزینه بازسازی13،630

درآمد عملیاتی از موتور سیکلت و محصولات مرتبط
84،567


108،381


درآمد خدمات مالی


198،456


188،743

هزینه خدمات مالی


175،510


130،012

درآمد عملیاتی از خدمات مالی


22،946


58،731


درآمد عملیاتی


107،513


167،112

درآمد دیگر (هزینه) ، خالص


155


4660

سرمایه گذاری (ضرر) درآمد


(5،347)


6،358

هزینه بهره


7،755


7،731

درآمد قبل از مالیات بر درآمد


94،566


170،399

تأمین مالیات بر درآمد


24،871


42،454

درآمد خالص


69،695 دلار


127،945 دلار


سود هر سهم:

پایه ای


$ 0.46


0.80 دلار

رقیق


$ 0.45


0.80 دلار


سهام متوسط ​​وزن:

پایه ای


153،004


159،311

رقیق


153،744


160،026


سود سهام نقدی در هر سهم:


0.380 دلار


$ 0.375

هارلی دیویدسون ، شرکت

آشتی مقدار GAAP به مبلغ غیر GAAP

(در هزار ، به جز مبلغ هر سهم)
(ناظر)


(ناظر)

سه ماه به پایان رسید29 مارس ،


31 مارسسال 2020


2019

درآمد خالص به استثنای هزینه های طرح تغییر ساختار و تأثیر تعرفه های اخیر اتحادیه اروپا و چین

درآمد خالص (GAAP)


69،695 دلار


127،945 دلار

هزینه های طرح بازسازی17،210

تأثیر تعرفه های افزایشی


12،607


20،977

اثر مالیاتی تعدیل(آ)


(3،316)


(9،260)

تعدیل ، بدون مالیات


9،291


28،927

درآمد خالص تعدیل شده (غیر GAAP)


78،986 دلار


156،872 دلار


EPS رقیق به استثنای هزینه های طرح تغییر ساختار و تأثیر تعرفه های اخیر اتحادیه اروپا و چین

EPS رقیق شده (GAAP)


$ 0.45


0.80 دلار

تعدیل خالص مالیات ، به ازای هر سهم


0.06


0.18

EPS رقیق شده تنظیم شده (غیر GAAP)


0.51 دلار


$ 0.98


(آ) اثرات مالیات بر درآمد تعدیل شده با استفاده از نرخ مؤثر مالیات بر درآمد شرکت محاسبه شده است


هارلی دیویدسون ، شرکت

ترازنامه های تلفیقی متراکم

(در هزاران)


(ناظر)
(ناظر)

29 مارس ،


31 دسامبر


31 مارس

سال 2020


2019


2019

دارایی های

دارایی های جاری:

پول نقد و معادل
1،465،061 دلار


833،868 دلار


749،600 دلار

اوراق بهادار قابل فروش


10،003

حساب های دریافتنی ، خالص
299،148


259،334


353،541

مطالبات مالی ، خالص
2،358،989


2،272،522


2،443،899

موجودی ها ، خالص
610،924


603،571


595،806

پول توقیف شده
99،903


64،554


43،471

سایر دارایی های جاری
142،357


168،974


177،761

4،976،382


4،202،823


4،374،081


مطالبات مالی ، خالص
4،933،418


5،101،844


4،994،693

سایر دارایی های بلند مدت
1،230،147


1،223،492


1،211،839

11،139،947 دلار


10،528،159 دلار


10،580،613 دلار


مسئولیت ها و ویژگی های سهامداران

بدهیهای جاری:

حساب های قابل پرداخت و بدهی تعلق
917،946 دلار


876،668 دلار


1،025،089 دلار

بدهی کوتاه مدت
1،335،664


571،995


1،192،925

بخش فعلی بدهی بلند مدت ، خالص
2،326،460


1،748،109


1،372،050

4،580،070


3،196،772


3،590،064


بدهی بلند مدت ، خالص
4،478،078


5،124،826


4،744،694

بدهیهای بازنشستگی و مراقبت های بهداشتی پس از زایمان128،054


128،651


192،759

سایر بدهی های بلند مدت
261،762


273،911


255،485


حقوق صاحبان سهام
1،691،983


1،803،999


1،797،611

11،139،947 دلار


10،528،159 دلار


10،580،613 دلار

هارلی دیویدسون ، شرکت

بیانیه های تلفیقی جریان های نقدی

(در هزاران)
(ناظر)


(ناظر)سه ماه به پایان رسید29 مارس ،


31 مارسسال 2020


2019


پول نقد خالص (مورد استفاده) تهیه شده توسط فعالیتهای عملیاتی


$ (8،582)


32،671 دلار


جریان نقدی ناشی از فعالیتهای سرمایه گذاری:

مخارج سرمایه


(32،928)


(35،255)

مطالبات مالی ، خالص


61،200


(35،548)

کسب کسب و کار(7000)

سایر فعالیتهای سرمایه گذاری


16


603

پول نقدی خالص با فعالیتهای سرمایه گذاری (استفاده شده) ارائه می شود


28،288


(77200)


جریان نقدی از فعالیتهای تأمین مالی

درآمد حاصل از صدور یادداشت های میان مدت است546655

بازپرداخت یادداشت های میان مدت


(600،000)


(750،000)

درآمد حاصل از بدهی اوراق بهادار است


522،694


بازپرداخت بدهی اوراق بهادار


(130،918)


(76،505)

افزایش خالص در مقاله تجاری ناامن


772،208


58،527

وامهای مقاله تجاری تحت حمایت دارایی


225،187


بازپرداخت مقاله تجاری دارایی


(67،809)


(72،401)

سود سهام پرداخت شده


(58،817)


(60،859)

خرید سهام مشترک


(7،071)


(61،712)

صدور سهام عادی طبق برنامه های گزینه سهام سهامداران
34


616

وجوه خالص تأمین شده (استفاده شده) توسط فعالیتهای تأمین مالی


655،508


(415،679)


تأثیر تغییرات نرخ ارز بر پول نقد ، معادل نقدی و پول نقد محدود

(5،732)


(409)


افزایش خالص (کاهش) پول نقد ، معادل نقدی و نقدی محدود


669،482 دلار


دلار (460،617)


نقدی ، معادل پول نقد و پول نقد محدود:

پول نقد ، معادل پول نقد و پول نقد محدود ، آغاز دوره


905،366 دلار


1،259،748 دلار

افزایش خالص (کاهش) پول نقد ، معادل نقدی و نقدی محدود


669،482


(460،617)

پول نقد ، معادل پول نقد و پول نقد محدود ، پایان دوره
$ 1,574,848


$     799,131


Reconciliation of cash, cash equivalents and restricted cash on the Consolidated balance sheets to the Consolidated statements of cash flows:


Cash and cash equivalents


$ 1,465,061


$     749,600

Restricted cash


99,903


43,471

Restricted cash included in Other long-term assets
9,884


6,060

Cash, cash equivalents and restricted cash per the Consolidated statements of cash flows

$ 1,574,848


$     799,131


Motorcycles and Related Products Revenue

and Motorcycle Shipment Data

(Revenue in thousands)(Unaudited)


(Unaudited)

Three months endedMarch 29,


March 31,سال 2020


2019

MOTORCYCLES AND RELATED PRODUCTS REVENUE

Motorcycles


$     899,365


$    964,575

Parts & accessories


134,685


159,703

General merchandise


49,160


55,401

Licensing


8,029


8,577

دیگر


8,549


7,381$   1,099,788


$  1,195,637


MOTORCYCLE SHIPMENTS

United States


33,024


34,505

International


19,949


24,38652,973


58,891


MOTORCYCLE PRODUCT MIX

Touring


21,597


25,043

Cruiser(a)


20,131


20,451

Sportster®/ Street


11,245


13,39752,973


58,891


(a)Includes Softail®, CVOTM, and LiveWireTM

Worldwide Retail Sales of Harley-Davidson Motorcycles(a)


Three months endedMarch 31,


March 31,سال 2020


2019


United States


23,732


28,091


اروپا(b)


6,534


9,427

EMEA – Other


1,196


1,370

Total EMEA


7,730


10,797


آسیا و اقیانوسیه(c)


3,709


3,786

Asia Pacific – Other


2,043


2,288

Total Asia Pacific


5,752


6,074


آمریکای لاتین


1,759


2,241

Canada


1,466


1,948

Total international retail sales


16,707


21,060

Total worldwide retail sales


40,439


49,151

(a) Data source for retail sales figures shown above is new sales warranty and registration information provided by Harley-Davidson dealers and compiled by the Company. The Company must rely on information that its dealers supply concerning new retail sales, and the company does not regularly verify the information that its dealers supply. This information is subject to revision.


(b) Includes Austria, Belgium, Denmark, Finland, France, Germany, Italy, Luxembourg, Netherlands, Norway, Spain, Sweden, Switzerland and the United Kingdom. Retail sales for Greece and Portugal were reclassified from Europe to EMEA – Other for 2019 to be consistent with the 2020 presentation.


(c) Includes Japan, Australia, New Zealand and South Korea


Motorcycle Registration Data(a)
Three months endedMarch 31,


March 31,سال 2020


2019

United States(b)


47,232


54,324

اروپا(c)


95,307


109,282

(a) Data includes on-road models with internal combustion engines with displacements greater than 600cc’s and electric motorcycles with kilowatt peak power equivalents greater than 600cc’s (601+cc). On-road 601+cc models include dual purpose models, three-wheeled motorcycles and autocycles. Registration data for Harley-Davidson Street® 500 motorcycles is not included in this table.


(b) United States industry data is derived from information provided by Motorcycle Industry Council. This third-party data is subject to revision and update.


(c) Europe data includes Austria, Belgium, Denmark, Finland, France, Germany, Italy, Luxembourg, Netherlands, Norway, Spain, Sweden, Switzerland, and the United Kingdom. Industry data is derived from information provided by Management Services Helwig Schmitt GmbH. Prior year registrations have been revised to exclude Greece and Portugal registrations. This third party data is subject to revision and update.

SOURCE Harley-Davidson, Inc.

لینک های مربوطه

http://www.harley-davidson.com

پاسخی بگذارید