هاگیتی برنامه کمک هزینه ای را برای کمک به مشاغل علاقه مند به صنعت خودرو در بهبودی از کند شدن اقتصادی COVID-19 آغاز کرد

TRAVERSE CITY، Mich.، 25 آوریل 2020 / PRNewswire / – Hagerty امروز اعلام کرد ابتکار کمک مالی خود “Restore the Roar” را برای کمک به فروشگاه های بازگرداندن وسایل نقلیه مشتاق مستقر در ایالات متحده ، تولید کنندگان قطعات ویژه و سایر مشاغل مرتبط با منفی تحت تأثیر کاهش اقتصادی COVID-19 اعلام کرد.

برنامه ها بصورت آنلاین و از امروز و به زمان آنلاین در دسترس هستند 4 ماه مه.

مدیرعامل هاجرتی گفت: “بسیاری از رویدادهایی که با آنها شریک هستیم برای سال جاری لغو شده است ، بنابراین ما برای کمک به مشاغل کوچک در این صنعت ، آن پول را دوباره جذب می کنیم.” مک کله هاگورتی. وی گفت: “این مغازه های کوچک و صنعتگران با استعداد ، موتورهایی هستند که این صنعت را زنده نگه می دارند. بنابراین ، اگر ما بتوانیم در این مدت سخت به نگهداری تعدادی از آنها کمک کنیم ، ما مفتخریم که این کار را انجام دهیم.”

کمک های مالی متفاوت خواهد بود 5000 دلار به 10،000 دلار و در اواسط ماه مه جایزه می گیرند.

برای دریافت کمک هزینه های تجاری کوچک Hagerty “Restore the Roar” ، یک تجارت باید:

  • به طور مستقل متعلق و اداره شوید
  • کمتر از 20 نفر کارمند دارند
  • درآمد سالانه کمتر از 5 میلیون دلار
  • 50 درصد در صنعت وسایل نقلیه کلکسیونی و مشتاق متمرکز شوید
  • بر اساس تأثیر بحران بر تجارت ، نیاز را نشان دهید
  • نحوه استفاده از وجوه را نشان دهید

برای اطلاعات کامل در مورد صلاحیت و دسترسی به برنامه اعطای کمک هزینه ، به https://bit.ly/Hagerty-Restore-the-Roar مراجعه کنید

هاجرتی گفت: “ما این کار را به عنوان اولین قدم مشاهده می کنیم.” “Coronavirus به طور ناگهانی از بین نمی رود ، و اثرات اقتصادی آن نیز نخواهد بود ، بنابراین ما با شرکای خود همکاری می کنیم تا ببینیم که آیا می توانیم این برنامه کمک مالی را عملیاتی کنیم که فراتر از موعد مقرر باشد.”

درباره هاگیتی
Hagerty یک شرکت شیوه زندگی اتومبیل است. ماموریت ما زنده نگه داشتن رانندگان برای دوستداران اتومبیل و ایجاد تغییرات مثبت در جهان است. Hagerty محل هتل رانندگان Hagerty DriveShare ، ابزارهای ارزش گذاری Hagerty ، مجله Hagerty ، Hagerty Media ، MotorsportReg است. Hagerty بزرگترین ارائه دهنده بیمه تخصص در وسایل نقلیه علاقه مندان در جهان است و از زنده نگه داشتن فرهنگ خودرو از طریق برنامه های جوانان ، انجمن تاریخچه وسایل نقلیه (HVA) و بنیاد RPM پشتیبانی می کند. برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره (800) 922-4050 تماس بگیرید یا به www.hagerty.com مراجعه کنید.

منبع Hagerty

لینک های مربوطه

http://www.hagerty.com

پاسخی بگذارید