هتل های بین المللی انتخاب به روزرسانی تجاری COVID-19 را ارائه می دهند

وی ادامه داد: “امروز ، بیش از 80 سال است که تمرکز اصلی ما بر سلامتی و رفاه میهمانان ، حق رای دادن و همکاران ما باقی مانده است. عزم و اراده یاران و صاحبان حق رای دادن ما ، که به مددجویان مراقبت های بهداشتی کمک می کنند ، نخست پاسخ می دهند. و مسافران مهم زیرساخت با اسکان در این دوره از زمان ، قابل توجه هستند. ” پاتریک اقیانوس، رئیس جمهور و مدیر اجرایی ، هتل های انتخاب.

وی ادامه داد: با توجه به عدم قطعیت گسترده محیط فعلی ، ما طی چند هفته گذشته اقدامات تعیین کننده ای در جهت قرار دادن شرکت برای تغییر پویایی بازار انجام داده ایم و انعطاف پذیری مالی خود را برای حفظ سلامت درازمدت تجارت تقویت کرده ایم. توانایی ما در هوای این طوفان ، در حالی که از فرنچایزهای خود پشتیبانی می کند ، زیرا آنها در حال حرکت به سمت آب های غیرمجاز هستند. هتل های منتخب قبلاً اوقات سخت و دشواری را پشت سر گذاشته اند و هر بار ، این شرکت همیشه با توجه به تمرکز طولانی مدت ، مارک های اثبات شده ، همکاران با کیفیت بالا ، همیشه قوی تر ظاهر شده است. و پایه حق رای دادن

ترازنامه ، نقدینگی و برنامه های کاهش

در هفته‌های اخیر ، این شرکت تلاشهای کاهش یافته را برای کاهش تأثیر بیماری همه گیر COVID-19 بر تجارت انجام داده است. این تلاش ها شامل بهبود موقعیت نقدی آن ، تقویت نقدینگی و کاهش هزینه های اختیاری است.

این شرکت همچنان از مدل تجاری خود که فقط حق رای دادن است ، بهره می برد ، که از لحاظ تاریخی یک جریان سود نسبتاً پایدار و الزامات کم هزینه سرمایه را ارائه داده است. علاوه بر این ، شرکت دارای 489 میلیون به صورت نقدی و ظرفیت استقراض موجود از طریق تسهیلات اعتباری در حال چرخش آن است و گزینه های اضافی در دسترس برای افزایش ظرفیت در صورت نیاز دارد. در نتیجه ، این شرکت انتظار دارد که در برابر تأثیرات COVID-19 در تجارت خود مقاومت کند.

علاوه بر این ، مدیریت و هیئت مدیره اقدامی در جهت تنظیم ساختار هزینه شرکت و افزایش انعطاف پذیری مالی آن انجام داده اند که شامل موارد زیر می شود ، اما محدود به آنها نیست:

  • جبران خسارت هیات مدیره ، مدیر ارشد اجرایی و سایر مقامات اجرایی برای باقی مانده سال 2020 را کاهش داد.
  • اجرای یخ استخدام به استثنای برخی از موقعیت های مهم بحرانی ، مسابقه 401 (k) همکاران را به حالت تعلیق درآورد و یک موقت موقت را برای برخی از موقعیت ها در اروپا، جایی که حکم دولت و سایر تعطیلی ها بیشتر رواج داشته است.
  • هزینه های غیر ضروری ، سرمایه های اختیاری و سرمایه گذاری های حذف شده ، کاهش یا به تعویق افتاد.
  • طرح خرید سهم شرکت را به حالت تعلیق درآورد.
  • مصمم به تعلیق آینده ، سود تقسیمی اعلام نشده برای باقیمانده سال 2020 است.

به روزرسانی کسب و کار – پشتیبانی حقوقی و مهمان

این شرکت در این مدت چالش برانگیز اقدامات بسیاری را برای پشتیبانی از حق رای دادن و مهمانان خود انجام داده است. این اقدامات تا به امروز شامل موارد زیر می شود:

  • اجرای برنامه های معاف هزینه برای حق رای دادن داخلی و بین المللی.
  • اتهامات مالی یک بار ، هزینه های مدیریت اعتبار و هزینه های رسیدگی به روابط مهمان را به حالت تعلیق درآورد.
  • بررسی های تضمین کیفیت متوقف شده ، مهلت های طولانی برند را افزایش داده و گزینه های استاندارد انعطاف پذیر تر مطابق با شرایط عملیاتی فعلی ایجاد کرده است.
  • با موفقیت از گسترش میزان و شرایط لازم برای برنامه های SBA برای کمک به دولت و سایر مزایای قانون CARES برای کمک به حق رای دادن برای حفظ کارمندان و ارائه بدهی های خود حمایت شد.
  • یک برنامه آموزشی و تبلیغاتی برای دسترسی به حق رایزنی چند کاناله فعال در حال اجرا ایجاد کرده است که به طور فعال به هزاران صاحب هتل کمک می کند تا بتوانند به این سرمایه تازه در دسترس دسترسی پیدا کنند.

این شرکت همچنین خط مشی لغو مهمان خود را برای ارائه انعطاف پذیری بیشتر مسافران در این ایام دشوار و تجدید مهلت امتیازهای وفاداری بازنگری کرد. اعضای برنامه وفاداری Choice Privileges این شرکت می توانند امتیازهایی را برای تلاشهای امدادی COVID-19 صلیب سرخ آمریكا و برنامه “Franchising Gives Back Franchise International International Franchise” اهدا كنند ، كه پشتیبان مشاغل كوچك و غیرانتفاعی محلی در سراسر كشور است.

عملکرد مارس

سطح اشغال خانگی در ماه مارس زیر 50 درصد بود و در ده روز آخر ماه نرم شد تا در بازه زمانی بین 26 تا 33 درصد از اشغال روزانه روند. این روند اشغال در اوایل ماه آوریل ادامه داشته و بیش از 90٪ هتل های دارای مارک داخلی این شرکت در این زمان به فعالیت خود ادامه می دهند.

هتل های منتخب به دنبال هدایت مشاغل به هتل های فرانسوی در سیستم خود با طیف گسترده ای از صنایع و آژانس های دولتی و مدیریت اضطراری هستند. بسیاری از فرنچایزهای شرکت اقدام به موجودی اتاق های خود با نرخ های کم تخفیف یا به صورت تعارف کرده اند تا از اجتماعات خود در برخورد با اثرات همه گیر ، باز کردن هتل های خود برای سرریزهای بیمارستانی و تهیه مسکن موقتی برای اولین پاسخ دهندگان ، گارد ملی استفاده کنند. ، کارکنان مراقبت های بهداشتی ، کارگران مهم زیرساخت ها و سایر افراد که نیاز شدید دارند. بعلاوه ، هتل های منتخب با شریک زندگی خویش ، Operation Homefront همکاری می کنند تا اقامتی رایگان را برای اعضای سرویس و خانواده هایشان که از خانه فعلی خود آواره شده اند ، فراهم کند.

اکثر هتل های داخلی این شرکت در شهرهای کوچک ، مناطق حومه ای و بین ایالتی قرار دارند و نسبت به هتل های موجود در مراکز شهری یا استراحتگاه ها ، میزان افت کاربری کمتری را در رابطه با COVID-19 تجربه کرده اند. مارک های هتل های Choice از بالاترین مقیاس متوسط ​​، متوسط ​​و مقیاس های زنجیره ای اقتصادی پیشروی کرده اند و هتل های این شرکت در پنج هفته گذشته سود نسبت سهم بیشتری در همان فروشگاه RevPAR نسبت به رقابت محلی خود را تجربه کرده اند.

با توجه به عدم قطعیت در رابطه با مدت زمان بالقوه بحران و شدت آن ، این شرکت تا زمانی که این حس وجود نداشته باشد که گسترش ویروس موجود باشد ، سفارشات سرپناه برداشته شده و پیش بینی های اقتصادی آغاز می شود ، انتظار بهبود مواد را ندارند. برای بهبود هنگامی که صنعت شروع به بهبودی کرد ، شرکت معتقد است که از بازگشت سریعتر تقاضای اوقات فراغت در نتیجه سهم بیشتر خود در ترکیب مسافرت اوقات فراغت نسبت به رقبا سود خواهد برد. خواص هتل های انتخاب به خوبی در بازارهای منتهی به بازار توزیع می شود ، که بسیاری انتظار دارند منجر به بهبود تقاضا شود.

در حالی که این شرکت معتقد است که مبانی اساسی دراز مدت تجارت قوی است ، با تکامل بحران COVID-19 ، برنامه های احتمالی تجارت را ادامه خواهد داد. این شرکت همچنان از نزدیک وضعیت را رصد می کند و در نظر دارد در طی تماس با درآمد سه ماهه اول سال 2020 ، توضیحات بیشتری را ارائه دهد.

درباره هتل ها انتخاب کنید
Choice Hotels International، Inc. (NYSE: CHH) یکی از بزرگترین حق رای دادن به اقامتگاه ها در جهان است و طیف وسیعی از گزینه های اقامتی باکیفیت را از مسافر با خدمات محدود تا هتل های تمام خدمات در مجلل های مجلل ، میانه ، در اختیار مسافرین تجاری و تفریحی قرار می دهد. اقامت طولانی و اقتصادی. جوایز برگزیده برنده جایزه® برنامه وفاداری اعضا از مزایای روزمره گرفته تا تجربیات استثنایی ، اعضا را پیشنهاد می دهد. برای اطلاعات بیشتر به سایت www.choicehotels.com مراجعه نمایید.

بیانیه های رو به جلو
برخی از مواردی که در این بیانیه مطبوعاتی مورد بحث قرار گرفته است ، عبارت های آینده نگر را به معنای قانون اصلاح دادخواست اوراق بهادار خصوصی مصوب 1995 تشکیل می دهند. به طور کلی ، استفاده ما از کلماتی مانند “انتظار” ، “تخمین” ، “باور” ، “پیش بینی” است. باید ، “” اراده “،” پیش بینی “،” برنامه “،” پروژه “،” فرض “یا کلمات مشابه آینده ای اینگونه اظهارات آینده نگر را شناسایی کنند. این اظهارات آینده نگر مبتنی بر اعتقادات فعلی ، فرضیات و انتظارات مربوط به رویدادهای آینده است که به نوبه خود براساس اطلاعاتی است که هم اکنون در اختیار مدیریت است. چنین اظهاراتی ممکن است مربوط به پیش بینی درآمد شرکت ، درآمد و سایر اقدامات مالی و عملیاتی از جمله اشغال هتل ها و هتل های آزاد ، توانایی شرکت در بهره مندی از هرگونه بازگشت در تقاضای اوقات فراغت ، نقدینگی ما ، توانایی ما در کمک به حق رای دادن از طریق امداد یا سایر موارد باشد. اقدامات مالی ، توانایی ما در به حداقل رساندن یا مدیریت اختلالات ناشی از COVID-19 ، توانایی ما در دستیابی به پس انداز هزینه و کاهش هزینه ها و سرمایه گذاری های اختیاری و تأثیر COVID-19 و شرایط اقتصادی در عملکردهای آینده ما از جمله موارد دیگر است. ما هشدار می دهیم که به چنین اظهارات آینده نگر اعتماد نکنید. گفته های پیشرو بر اساس اطلاعات موجود در دسترس است و فرضیات عملکرد آینده را تضمین نمی کنند و خطرات شناخته شده و ناشناخته ، عدم قطعیت ها و سایر عوامل را در بر می گیرند.

عوامل مختلفی می تواند باعث شود نتایج واقعی ، عملکرد و یا دستاوردهای شرکت تفاوت معناداری با آنچه در اظهارات آینده نگر دارند یا در نظر گرفته می شوند ، داشته باشند. چنین خطراتی شامل ، ادامه یا بدتر شدن بیماری همه گیر COVID-19 ، از جمله قرنطینه ها یا سایر محدودیت های سفر نیست. تغییر در تقاضای مصرف کننده؛ تأثیر COVID-19 بر صنعت میهمان نوازی جهانی ، به ویژه در بازار مسافرتی ایالات متحده ؛ موفقیت تلاشهای کاهش ما در پاسخ به بیماری همه گیر COVID-19؛ عملکرد مارک ها و دسته بندی های ما در هرگونه نقص در اختلال همه گیر COVID-19؛ زمان و میزان سود سهام و خریدهای سهم آینده؛ تغییر در شرایط اقتصادی عمومی ، داخلی و خارجی از جمله دسترسی به نقدینگی و سرمایه در نتیجه COVID-19؛ شیوع بیماری های همه گیر جهانی یا بیماری های مسری در آینده یا ترس از بروز این شیوع نوسانات ارزی خطرات عملیاتی متداول در صنعت اسکان و حق رای دادن اختلال در ارزش دارایی شرکت کاهش یافته یا کاهش یافته است. تغییر در مطلوبیت مارک های ما مطابق مشاهده اپراتورهای هتل و مشتریان. تغییر در شرایط یا خاتمه قراردادهای ما با حق رای دادن قرار گرفتن در معرض خطرات مربوط به فعالیتهای مربوط به توسعه ، مالکیت و تأمین مالی هتل ؛ تعطیلی هتل یا مشکلات مالی حق رای دادن ما؛ خطرات عملیاتی مربوط به عملیات بین المللی ما ، به ویژه در مناطقی که در حال حاضر بیشتر از COVID-19 تحت تأثیر قرار گرفته اند. و توانایی ما در مدیریت بدهکاری و تأمین بدهی جدید. این و سایر ریسکها در پرونده شرکت با کمیسیون بورس و اوراق بهادار به تفصیل مورد بحث قرار گرفته است ، از جمله گزارش سالانه ما در فرم 10-K و گزارش های سه ماهه ما در فرم 10-Q. به استثنای آنچه طبق قانون لازم است ، ما هیچ مسئولیتی را برای به روزرسانی عمومی یا تجدید نظر در اظهارات آینده نگر ، خواه در نتیجه اطلاعات جدید ، رویدادهای آینده یا موارد دیگر ، بر عهده نداریم.

© 2020 Choice Hotels International، Inc. کلیه حقوق محفوظ است.

SOURCE Choice Hotels International، Inc.

لینک های مربوطه

www.choicehotels.com

پاسخی بگذارید