هتل ها برای مراقبت از متخصصان پزشکی در نیویورک خلاقیت پیدا می کنند

نیویورک، 23 آوریل 2020 / PRNewswire / – طی چند هفته گذشته ، هتل ها در سرتاسر کشور به دلیل خوب درهای خود را مجدداً گشوده اند: به خانه داران متخصص پزشکی که در حال مبارزه با COVID-19 هستند. در حال حاضر ، چند هتل در نیویورک در حال همکاری با ATLIST Travel هستند تا میهمانان جدید خود را در زیر سقف خود احساس راحتی بیشتری کنند و از آن استقبال کنند.

هتل هایی از جمله Room Mate Grace در منهتن و هتل Wythe در بروکلین حتی با داشتن منابع محدود و تعامل جسمی با مهمانان ، تهیه نوشیدنی و وسایل مراقبت شخصی برای مهمانان خود را آغاز کرده اند. با کمک منهتنشرکت فناوری مستقر ATLIST Travel ، این هتل ها با ارائه مشاغل کوچک برای ارائه صدها بسته مراقبت به متخصصان پزشکی که در اتاقهای مهمان خود هستند ، همکاری کرده اند.

مارک هایی مانند CORE Foods ، S.W Basics ، KEHO Foods ، 88 هکتار ، گیاهان دارویی SEED ، Cocofloss و عشق ذرت محصولاتی را برای بسته های مراقبت از کارمندان مراقبت های بهداشتی اهدا کرده اند. کمکهای مالی آنها شامل نوارهای صبحانه مغذی ، وعدههای غذایی پروتئینی سالم ، غذای مفید تغذیه شده ، مومیایی کردن لب و سایر اصول اولیه کیت توالت است.

بدون امکان ارائه خدمات اتاق یا باز کردن امکانات داخلی آنها ، هتل ها با ارائه این موارد در لابی های خود راهی برای استقبال از میهمانان خود پیدا کرده اند. این ایستگاه های گرفتن و راه رفتن ، راهی آسان و بدون تماس برای هتل ها شده است تا بتوانند خدمات خود را در زمینه سفر یا بیمارستان به میهمانان پزشکی خود ارائه دهند.

می گوید: “ایجاد احساس مهمان واقعاً مراقبت از آن چیزی است که باعث ایجاد انگیزه و کل صنعت می شود.” تیفانی لین، بنیانگذار و مدیر عامل شرکت ATLIST. “در حال حاضر ، این مهمان ها پزشک و پرستار هستند که در شهر ما به مبارزه با COVID-19 کمک می کنند. شرکای هتل ما می خواهند همه کارهایی را انجام دهند تا احساس مراقبت و راحتی را برای آنها ایجاد کند ، بنابراین این یکی از مواردی است که ما در حال حاضر به آنها کمک می کنیم.”

علاوه بر بسته های مراقبت ، برخی از هتل ها برای بازپرداخت از رستوران های خود استفاده می کنند. تحت رهبری آشپز آیدان اونیل، Le Crocodile در هتل Wythe در ویلیامزبورگ روزانه وعده های غذایی را به بیمارستان وودول در بوشویک و مرکز پزشکی NYU Langone در پارک Sunset ارائه می داد. مراکز درمانی فقط کمی با هتل Wythe فاصله دارند ، جایی که میهمانان فعلی آنها از بیماران COVID-19 مراقبت می کنند. این تیم از اوایل ماه آوریل اقدام به تهیه و تحویل ناهارهای باکس شده به تجهیزات پزشکی می کند.

“ما همیشه تلاش می کنیم تا گرم و مهمانان خود را به مهمانان خود ارائه دهیم ، بروکلین نسخه مهمان نوازی جک وادل ، دستیار مدیر کل هتل ویته می گوید: “با توجه به اینکه در ماه گذشته کارمندان مراقبت های بهداشتی را در پیش رو داریم ، برای ما عموم بسته شده است ، ما افتخار تازه ای را در کار خود تجربه کرده ایم.” بسیار راحت است که به آنها راحتی و مکانی امن برای استراحت بدهید. “

تماس با مطبوعات: تیفانی لین – [email protected]

تصاویر مرتبط

مهمان نوازی-برای-امید-the-wythe.jpeg
میهمان نوازی برای امید – هتل Wythe
این تیم در هتل Wythe برای متخصصان مراقبت های بهداشتی مشغول به کار در مرکز پزشکی NYU Langone در پارک Sunset وعده های غذایی فراهم می کند.

مهمان نوازی-برای-امید-brand.jpg
مهمان نوازی برای امید – کمکهای برند برای بسته های مراقبت
مارک های شرکت کننده (L-R) 88 هکتار ، گیاهان دارویی SEED ، Cocofloss ، S.W. مبانی ، غذاهای KEHO ، عشق ذرت، و CORE Foods برای اهدای محصول برای مراقبت از بسته های مراقبت از متخصصان مراقبت های بهداشتی قدم برداشته اند.

مهمان نوازی-برای-امید-تحویل.png
مهمان نوازی برای امید – مونتاژ تحویل
KEHO Foods میله های میان وعده ای را برای تحویل به نیویورک هتلداران حرفه ای پزشکی.

لینک های مربوطه

مهمان نوازی برای ابتکار عمل

سفر ATLIST

سفر منابع

لینک های مربوطه

https://atlist.io

پاسخی بگذارید