همه افراد بالای 18 سال می توانند با سرمایه گذاری سنت کیتز و نوویس مشروط به تابعیت از شهروندی خود تقاضای شهروندی کنند.

لندن، 17 آوریل 2020 / PRNewswire / – فدراسیون سنت کیتس و نوویس اجازه می دهد تا هر کسی که سن 18 سال دارد و بالاتر از آن می تواند در برنامه شهروندی خود توسط سرمایه گذاری (CBI) درخواست کند ، تا زمانی که آنها ابتدا تمام الزامات مراقبت دقیق را رعایت کنند. این چیزی است که آقای لس خانمدیرعامل تابعیت کشور توسط واحد سرمایه گذاری (CIU) روز چهارشنبه طی یک وبینار به میزبانی اعلام شد لندنمشارکتی دولت جهانی با محوریت مشارکت جهانی CS.

متقاضیان با هر استثناء می توانند از هرجای دنیا باشند و در مرحله اول باید عبور کنند سنت کیتز و نوویس زیر نظر دقت کافی در برنامه CBI طولانی مدت خود واجد شرایط بودن. پس از تصویب در اصل ، افرادی که به دنبال به دست آوردن تابعیت دوم سریعتر هستند ، می توانند یک 150،000 دلار آمریکا کمک به صندوق رشد پایدار (SGF).

از نظر اینکه چه کسی می تواند برای شهروندی متقاضی شود سنت کیتس و نوویس، آقای خان گفت که این شامل “هر کسی که بالای 18 سال باشد ، می تواند تحت نظارت دقیق عمل کند.” مهمتر از همه ، او می گوید “آنها باید از ویژگی های اخلاقی خوبی برخوردار باشند.”

وقتی نخست وزیر تیموتی هریس SGF را در سال 2018 معرفی کرد ، به ویژه از خانواده های بزرگتر پذیرایی خوبی داشت. برای مثال ، با استفاده مشترک از طریق SGF ، یک خانواده چهار نفره می توانند با کارگردانی ، تابعیت خود را بدست آورند 195000 دلار آمریکا به صندوق دولت آنها همچنین می توانند وابسته های واجد شرایط را در همان برنامه برای یک برنامه دیگر اضافه کنند 10،000 دلار آمریکا برای هر نفر هیچ محدودیتی برای اضافه شدن تعداد وابستگان وجود ندارد. علاوه بر این ، در هنگام درخواست از طریق SGF هیچ زبانی ، تجربه کاری یا شرایط اقامت وجود ندارد.

در مورد اینکه چه کسی به عنوان وابسته شناخته می شود ، آقای خان توضیح می دهد که این شامل کودکان تا 30 سال و والدین بالای 55 سال می شود. “[A main applicant’s] اعضای خانواده در برنامه گنجانده شده و کلیه افراد وابسته تا سن 30 سالگی می توانند درخواست کنند. والدین متقاضیان اصلی می توانند تا زمانی که بالای 55 سال سن داشته باشند ، درخواست کنند. “آقای خان توضیح می دهد.

علاوه بر این ، مادربزرگ ها و مادربزرگ های بالای 55 سال نیز می توانند در صورتی که با متقاضی اصلی زندگی می کنند و توسط آنها پشتیبانی می شوند ، به عنوان بخشی از همان برنامه اضافه شوند. علاوه بر این ، کودکان بالاتر از 18 سال که از لحاظ روحی یا جسمی نیز به چالش کشیده می شوند نیز می توانند در این برنامه به عنوان وابسته های واجد شرایط شناخته شوند.

شهروندان جدید اقتصادی به جز حق رأی از همان حق بومی برخوردار می شوند. آنها می توانند به طور قانونی زندگی کنند ، کار کنند و در آنجا تحصیل کنند سنت کیتس و نوویس. آنها همچنین می توانند تابعیت خود را به نسل های آینده تحویل دهند ، و خانواده های خود را در یک دموکراسی مدرن ، با امنیت و زندگی کامل در اختیار خانواده هایشان قرار می دهند و اقتصاد محکم و مملو از فرصت ها دارند. تاسیس در سال 1984 ، سنت کیتس و نوویس اولین کشور جهان است که با سرمایه گذاری شهروندی ارائه می دهد و تا به امروز “استاندارد پلاتین” CBI باقی مانده است.

CIU برنامه های مستقیمی را از طریق مشتری دریافت نمی کند بلکه از افراد مجاز ذکر شده در وب سایت CIU استفاده می کند. علاوه بر این ، واحد به دلایل ایمنی بطور موقت کار را از راه دور آسانتر کرده است.

مخاطب:

[email protected]
www.csglobalpartners.com

SOURCE CS شرکای جهانی

پاسخی بگذارید