هیئت گردشگری آذربایجان برای تقویت هرچه بیشتر صنعت گردشگری ، کمپین های نوآورانه ای در زمینه سلامت و ایمنی را راه اندازی کرده است

“SAHMAN” به معنای “بی نقصی” در آذربایجانی ، یک کمپین سراسری است که برای دگرگونی آماده شده است آذربایجان استانداردهای بهداشتی ، ایمنی و بهداشتی موجود. همچنین با حمایت UNWTO ، این کشور مجدداً بر تعهد این كشور در تأمین مقصد گردشگری در سطح جهانی برای شهروندان خود و بازدیدكنندگان آینده به طور یكسان در جهان پس از همه گیر تأیید می كند. ATB در حال نهایی کردن مذاکرات با شرکت بین المللی PwC برای ممیزی و تأیید این استانداردها است.

به عنوان بخشی از اقدامات سراسر کشور برای مهار گسترش COVID-19 ، SAHMAN رویکرد جامع گرایانه ای برای نوآوری سوخت در سراسر صنعت گردشگری اتخاذ می کند و از مشارکت همه شرکای دولتی و خصوصی مربوطه و ایمنی کسانی که در این بخش کار می کنند اطمینان حاصل می کند. این با راه اندازی اوج خواهد رسید آذربایجان کمپین گردشگری داخلی در این تابستان.

فلورین سنشتشتمید ، مدیر عامل هیئت گردشگری آذربایجان اظهار داشت ، “همه گیر جهانی کنونی ، لزوم ارزیابی مجدد و ارتقاء استانداردهای ما در سراسر صنعت را آشکار ساخته است. برنامه SAHMAN از همه ذینفعان می خواهد آذربایجان اتخاذ شیوه های حتی بهتر در مشاغل خود به منظور حفظ سلامت عمومی و حمایت از رشد مجدد صنعت. با این تغییر دراز مدت در رفتار ، هدف ما این است که اطمینان حاصل کنیم که این استانداردهای بالاتر فراتر از بحران فعلی مورد حمایت قرار خواهد گرفت. ”

برای راه اندازی این کمپین ، ATB و STA با انجمن هتل های آذربایجان (AHA) ، آژانس ایمنی مواد غذایی جمهوری آذربایجان (AQTA) ، شهرداری های منطقه ای و DMO همکاری کرده اند ، با برنامه هایی برای دعوت از سایر بخش های دولتی نیز به تعهد به حفظ سطح برتر استانداردهای کیفیت در سراسر کشور. این برنامه بر روی اسکان ، F&B و ارائه دهندگان حمل و نقل توریستی تمرکز خواهد کرد – سه جنبه اصلی زنجیره ارزش گردشگری.

از طرف ذینفعان انتظار می رود که لیست های مربوط به چک لیست را ارائه دهند. اقدامات پیشگیرانه اجباری ، مسافت ایمن ، ضد عفونی ، مناطق قرنطینه ، روش تمیز کردن و موارد دیگر. شرکت کنندگان از طریق سه برنامه پشتیبانی اصلی – آموزش ، امکانات و پیشرفت – پشتیبانی می شوند و از آنها تشویق می شوند. اجرای این برنامه در چهار مرحله انجام خواهد شد: ثبت نام در برنامه از طریق www.sahman.az؛ شرکت در آموزش ها و مجوزهای آنلاین و در محل؛ برچسب زدن؛ و اعتبار سنجی

منبع هیئت گردشگری آذربایجان (ATB)

پاسخی بگذارید