ویژگی های درآمد هتل آمریکایی REIT LP با توجه به تأثیر COVID-19 به روز رسانی کسب و کار را ارائه می دهد

 • AHIP اعلام كرد كه در جهت كاهش اثرات عملياتي و مالي بيماري همه گيري COVID-19 گام هاي چشمگيري برداشته است
 • 60 از 79 هتل AHIP در حال حاضر برای کسب و کار ، درآمدزایی و پذیرایی از میهمانان مطابق با دستورالعمل های بهداشتی دولت باز است
 • میزان اشغال در سطوح کاهش یافته با ثبات ماندن ، و ویژگی های ماندگاری بهترین عملکرد را دارند
 • سطح کارکنان هتل 65 درصد کاهش می یابد. بیشتر از صرفه جویی در 40 میلیون دلار در پس انداز هزینه عملیاتی سالانه
 • جبران خسارت مدیریت ارشد در کنار کاهش کارمندان دفتر شرکت نیز کاهش می یابد
 • قبلاً اعلام شده مارس 2020 پرداخت توزیع به تعویق می افتد

کلیه ارقام مالی به دلار آمریکا ارائه می شود ، مگر اینکه در موارد دیگری ذکر شده باشد.

VANCOUVER، 8 آوریل 2020 / PRNewswire / – خواص درآمد هتل آمریکایی REIT LP (“AHIP” یا “شرکت”) (TSX: HOT.UN ، HOT.U و HOT.DB.U) امروز به روز رسانی کسب و کار زیر را در مورد تکامل مداوم COVID- ارائه دادند. 19 وضعیت و اقدامات دولت آغاز شد.

وی گفت: “این شرایط همچنان در شرایط بی سابقه ای قرار دارد و مانند همه مشاغل ، ما به طور جدی در حال پیگیری چالش های حاصل هستیم.” جان اونیل، مدیر عامل. وی گفت: “ما پس از ارزیابی میزان سودآوری در بازار برخی از املاک در طول این بیماری ، تصمیم گرفتیم که به طور موقت عملیات مهمان را در چهار هتل متوقف کنیم ، و عملیات را در 15 املاک با سایر هتل های مجاور AHIP تثبیت کنیم. در رابطه با مدیر هتل ما ، ما نیز به طور قابل توجهی کاهش سطح پرسنل برای حفظ جریان نقدی. تا به امروز بیش از 1600 نفر از کارکنان هتل اخراج یا خزیده شده اند که 65٪ از کل نیروی کار هتل ما را تشکیل می دهد این تصمیمات همیشه دشوار است ، اما ما اطمینان داده ایم که نقش های اصلی در جهت حفظ این ویژگی ها هنگام بازگرداندن الگوهای منظم سفر ، برای بازیابی سریع در موقعیت مناسبی قرار دارند. “

وی ادامه داد: “ما به کار خود ادامه می دهیم تا از نقدینگی کافی برای رفع چالش هایی که این همه گیری ارائه کرده است ، برخوردار باشیم. 60 هتل ما که برای تجارت باز هستند – و غالباً پذیرای مهمانان بخش دولتی ، نظامی ، پزشکی و لجستیک هستند – در درآمد ما سهیم هستند. درمجموع ، تأمین جریان نقدی مثبت برای حمایت از مشاغل کلی ما در این دوره عدم اطمینان. ”

عملیات هتل:
60 هتل از 79 هتل AHIP (76٪) در حال حاضر برای کسب و کار آزاد هستند و درآمد خود را ارائه می دهند و مطابق دستورالعمل های بهداشتی دولت ، می توانند در خدمت میهمانان باشند. سطح مشاغل موجود در این دارایی ها به طور کلی ، به طور مستقیم به جریان وجوه نقدی AHIP کمک می کند. این شرکت تصمیم گرفته است كه به دلیل كاهش سطح اشغال در آن مناطق و به دست آوردن كارآیی عملی ، از 15 هتل به سایر هتلهای مجاور AHIP موقتاً مهمان عملیات مهمان را در چهار ملك و تحكیم عملیات انجام دهد. در حالی که این ویژگی ها با حداقل کارمندان برای اطمینان از حفظ و امنیت آنها باقی می ماند ، حداقل برای 30 روز آینده پذیرش رزرو مهمان را نخواهید داشت. این هتل ها به خوبی از سر گرفته شده اند تا در هنگام از سرگیری الگوهای سفر معمولی ، به سرعت بازگشایی شوند.

سطح شغلی در 60 هتل که به فعالیت خود ادامه می دهند در سطح کاهش یافته تثبیت شده و در درجه اول از قراردادهای سازمان های دولتی ، نظامی ، پزشکی و لجستیک بهره مند می شوند. AHIP برای اطمینان از کارآمدترین استفاده از منابع ، به طور مستمر هر ملک را ارزیابی می کند. 24 هتل دارای اقامت طولانی در شرکت همچنان در سطح اشغال بالاتری نسبت به سایر املاک موجود در نمونه کارها فعالیت می کنند.

مدیر هتل AHIP با کوشش سعی می کند تا با به اشتراک گذاشتن منابع کارمندان در میان چندین ویژگی AHIP ، هر جا که ممکن باشد ، و با کاهش سطح کارمندان ، به طور مؤثر از این سطح اشغال در حال تغییر استفاده کند. تا به امروز ، تعداد کل کارمندان هتل در 79 هتل AHIP 65٪ کاهش یافته است – از حدود 2500 کارمند به تقریباً 875 ، که بیشتر از 3.5 میلیون دلار در هزینه ماهانه و پس انداز جریان پول مدیر هتل AHIP ، آیمبریج میهمان نوازی ، نیز حداقل برای خدمات مدیریت هتل حداقل هزینه ها را کاهش داده است 30 ژوئن سال 2020، که انتظار می رود تقریباً نتیجه دهد $ 0.7 میلیون در پس انداز پول در سه ماهه دوم.

شرکای نام تجاری هتل AHIP – در درجه اول ماریوت ، هیلتون و IHG – با تنظیم استانداردهای برند برای دیدار با سطح مشاغل فعلی ، در حالی که هنوز تجربه های مهمان مثبتی را حفظ کرده اند ، در این شرایط پذیرایی کرده اند. علاوه بر این ، حق رای دادن پروژه های سرمایه گذاری را به سال 2021 موکول کرده اند و استفاده از ذخایر سرمایه را برای تأمین هزینه های عملیاتی تصویب کرده اند. انتظار می رود که این همراه با حذف موقت بودجه ذخیره FF&E ، نقدینگی AHIP را طی هفته های آینده تقویت کند.

ابتکارات شرکت:
در نتیجه شرایط اقتصادی کنونی ، AHIP همچنین سطح کارمندان شرکتی خود را تقریباً 27 درصد کاهش داده است و کلیه مدیریت ارشد نسبت به باقیمانده سال 2020 کاهش فوری 15 درصدی حقوق دریافت کرده است. جان اونیلمدیرعامل ، موافقت خود را برای کاهش فوری 50٪ حقوق برای باقیمانده سال 2020 اعلام کرده است و همچنان دریافت کلیه جبران خسارت وی در واحدها (سهام) را ادامه خواهد داد. علاوه بر این ، هیئت مدیره AHIP موافقت کرده است که 100٪ از هزینه های نگهدارنده 2020 خود را در واحدها به جای پول نقد دریافت کند. در مجموع ، این اقدامات تقریباً هزینه های نقدی 2020 شرکت را کاهش می دهد CAD 1.5 میلیون دلار.

حفاظت از پول نقد:
AHIP تمام اقدامات احتیاطی لازم را برای کاهش هزینه های خود و صرفه جویی در پول در این دوره از عدم قطعیت اقتصادی انجام می دهد. بیشتر از 100 میلیون دلار پس انداز سالانه گردش پول از طریق ابتکارات زیر مشخص شده است:

 • 40.0 میلیون دلار میزان پس انداز سالانه گردش پول از کاهش سطح کارکنان هتل
 • 36.0 میلیون دلار پس انداز سالانه گردش پول از تعلیق توزیع در واحدهای AHIP
 • 15.0 میلیون دلار پس انداز جریان نقدی 2020 از هزینه های معوق سرمایه تا سال های آینده
 • 12.0 میلیون دلار از پس انداز سالانه بالقوه جریان نقدی در صورتی که AHIP موقتاً منابع مالی FF&E را متوقف کند
 • CAD 1.5 میلیون دلار پس انداز سالانه گردش پول از کاهش کارکنان شرکت و حقوق

AHIP همچنین قبلاً برنامه هایی را برای برنامه حمایت از حقوق و دستمزد از طریق اداره كاری كوچك آمریكا ، به عنوان بخشی از قانون CARES اعلام شده در ایالات متحده ارسال كرده است ، كه ممكن است پشتیبانی مالی اضافی را برای عملیات هتل و كارمندان فراهم كند. AHIP در تمام بدهی های خود جاری است و با تمام میثاق های بدهی کنار می ماند.

مارس 2020 تعویق پرداخت توزیع:
با توجه به کاهش اخیر در سطح مشاغل به دلیل تأثیرات COVID-19 و تمرکز استراتژیک AHIP بر حفظ وجه نقد در طی این دوره از عدم اطمینان ، این شرکت تا دیرتر از پرداخت آن می پردازد. مارس 2020 توزیع قبلاً اعلام شده است که قابل پرداخت است 15 آوریل 2020 به unitholders ضبط در 31 مارس، 2020. این پرداخت زمانی اتفاق می افتد که سطح مشاغل بهبود یابد و هیئت مدیره AHIP ، با مشورت با مدیریت ، تعیین کند که پرداخت آن مناسب است. AHIP زمانی که تاریخ پرداخت مشخص شده است ، به غیر از هشدارهایی که در حال ثبت نام هستند برای دریافت این توزیع تاریخ پرداخت جدید از طریق انتشار خبر ، خبر می دهد.

خرید خودی:
در سه هفته گذشته ، مدیران و اعضای هیئت مدیره AHIP جمعاً بیش از 500،000 واحد را از طریق معاملات بازار آزاد خریداری کرده اند و این نشانگر اعتقاد آنها به ارزش بلند مدت شرکت است. این خریدهای خودی از طریق پرونده های نظارتی فاش شده است.

اطلاعات مربوط به گذشته

برخی از بیانیه های موجود در این نسخه خبری ممکن است “اطلاعات رو به جلو” به معنای قوانین قابل اجرا در مورد اوراق بهادار باشد (همچنین به عنوان بیانیه های آینده نگر شناخته می شوند). اطلاعات به جلو به جلو شامل خطرات شناخته شده و ناشناخته ، عدم قطعیت ها و سایر عوامل می شود و ممکن است باعث شود نتایج واقعی ، عملکرد یا دستاوردها یا نتایج صنعت ، از نظر مادی با هر نتیجه ، عملکرد یا دستاوردها یا نتایج آتی صنعت بیان و یا دلالت کند. دیدن اطلاعات اطلاعات پیشرو به طور کلی می تواند با استفاده از اصطلاحات و عباراتی مانند “پیش بینی” ، “باور” ، “می تواند” ، “تخمین” ، “انتظار” ، “احساس” ، “قصد” ، “ممکن” ، “شناسایی شود” برنامه “،” پیش بینی “،” پروژه “،” موضوع “،” اراده “،” می “، و اصطلاحات و اصطلاحات مشابه ، از جمله منابع به مفروضات. برخی از اطلاعات خاص آینده نگر در این خبر حاوی بیانیه هایی با توجه به موارد زیر است: اما صرفاً محدود به آن نیستند: تخمین میزان پس انداز نقدی ناشی از کاهش کارکنان هتل ، کاهش غرامت در مدیریت ارشد ، کاهش کارمندان دفتر اداری ، توافق نامه هیئت مدیره AHIP برای دریافت آنها هزینه نگهدارنده 2020 در واحدها؛ تعلیق توزیع در واحدهای AHIP ، هزینه های معوق سرمایه و قطع موقت احتمالی بودجه ذخیره FF & E؛ AHIP با اطمینان از نقش های اصلی به منظور حفظ ویژگی ها و موقعیت AHIP آن برای بازیابی سریع در هنگام سرگیری الگوهای سفر معمولی؛ AHIP به کار خود ادامه می دهد تا از نقدینگی کافی برخوردار باشد. 60 هتل AHIP که همچنان برای تجارت آزاد هستند و همچنان به طور مثبت ، به گردش پول AHIP کمک می کنند. AHIP حداقل 30 روز آینده پذیرش رزرو مهمان را برای 19 هتل خود برای به دست آوردن راندمان عملیاتی ندارد. چنین هتلهایی برای اطمینان از حفظ و امنیت از حداقل کارمندان خود برخوردار هستند ، و اعتقاد AHIP مبنی بر اینکه چنین هتلهایی به خوبی از سر گرفته شده اند تا در هنگام سرگیری الگوهای سفر منظم ، مجدداً به سرعت بازگشایی شوند. AHIP به طور مداوم هر ملک را ارزیابی می کند تا از کارآمدترین استفاده از منابع اطمینان حاصل کند. 24 ویژگی اقامت طولانی AHIP در سطح اشغال بالاتری نسبت به سایر خواص موجود در نمونه کارها ادامه دارد. کاهش هزینه برای خدمات مدیریت هتل از مهمان نوازی Aimbridge تا 30 ژوئن سال 2020 و پس انداز نقدی مورد انتظار از آن ؛ حق رای دادن به پروژه های سرمایه ای به سال 2021 و تأیید استفاده از ذخایر سرمایه برای تأمین هزینه های عملیاتی. پیش بینی می شود حذف موقت بودجه ذخیره FF & E باعث افزایش نقدینگی AHIP در هفته های آتی شود. پتانسیل برای پشتیبانی مالی اضافی به AHIP طبق قانون مراقبت های ایالات متحده. به تعویق افتادن تاریخ پرداخت برای توزیع که قبلاً اعلام شد قابل پرداخت است 15 آوریل 2020 به unitholders ضبط در 31 مارس 2020، تا زمانی که سطح کسب و کار بهبود نیابد و هیئت مدیره AHIP ، با مشورت با مدیریت ، تعیین کند که پرداخت آن مناسب است و دلایل این تعویق ، بیانیه AHIP مبنی بر انتشار اطلاعیه ای برای مشاوره در مورد تاریخ پرداخت جدید برای چنین توزیعی هنگام تعیین تاریخ پرداخت. اعتقاد مدیران AHIP و اعضای هیئت مدیره به ارزش بلند مدت AHIP. و اهداف بلند مدت بیان شده AHIP.

اطلاعات رو به جلو بر اساس تعدادی از انتظارات و فرضیات اصلی ساخته شده توسط AHIP ، از جمله ، بدون محدودیت استوار است: بیماری همه گیر COVID-19 همچنان بر آمریکا ، صنعت هتلداری آمریکا و تجارت AHIP تأثیر منفی خواهد گذاشت و میزان و مدت آن چنین تأثیرگذاری؛ سطح اشغال AHIP از نظر سطح فعلی از بین نمی رود. AHIP قادر خواهد بود اکثریت 60 هتل خود را که هم اکنون در طول همه گیری های COVID-19 در حال بهره برداری هستند ، به کار خود ادامه دهد ، و چنین خواصی همچنان برای AHIP به تولید پول نقد مثبت ادامه می دهند. AHIP به دلیل مقررات دولتی ، فقدان رزرو کافی برای مهمان یا دلایل دیگر ، عملیات مهمان را در تعداد قابل توجهی از اموال اضافی متوقف نخواهد کرد. AHIP قادر خواهد بود عملیات مهمان را به موقع در آن دسته از ویژگیهایی که عملیات مهمان موقتاً با ویژگیهای AHIP به حالت تعلیق درآمده یا تلفیق شده است ، از سر بگیرد. استراتژی های حفاظت از پول نقد AHIP به اهداف تعریف شده خود می رسد و AHIP همچنان به بودجه کافی برای تحقق تعهدات مالی خود ادامه می دهد. AHIP کلیه مصوبات لازم را برای استفاده از ذخایر سرمایه برای تأمین بودجه هزینه های عملیاتی و متوقف کردن موقت تأمین منابع مالی FF&E دریافت خواهد کرد. و AHIP طبق قانون مراقبت های ایالات متحده از حمایت مالی دریافت می کنند. اگرچه اطلاعات آینده نگر موجود در این نسخه خبری براساس آنچه مدیریت AHIP معتقد است مفروضات معقول استوار است ، اما AHIP نمی تواند به سرمایه گذاران اطمینان دهد كه نتایج واقعی با چنین اطلاعاتی سازگار خواهد بود.

اطلاعات پیشرو به منظور ارائه اطلاعات در مورد انتظارات و برنامه های فعلی مدیریت مربوط به آینده ارائه شده است و به خوانندگان هشدار داده می شود که چنین اطلاعاتی ممکن است برای اهداف دیگر مناسب نباشد. اطلاعات به جلو به جلو شامل خطرات و عدم قطعیتهای قابل توجهی است و نباید به عنوان ضمانت عملکرد آینده یا نتایج خوانده شود زیرا نتایج واقعی ممکن است از نظر معنادار با اطلاعاتی که بیان شده یا در این اطلاعات آینده نگر است ، متفاوت باشد. این خطرات و عدم قطعیت ها ، از جمله موارد دیگر ، خطرات مربوط به: تأثیرات بیماری همه گیر COVID-19 بر اقتصاد ایالات متحده ، صنعت هتلداری ، تمایل عموم مردم به مسافرت ، میزان اطمینان مصرف کننده به ایمنی سفر را شامل می شود. و مشاغل AHIP ، همه اینها انتظار می رود تأثیر منفی بر AHIP بگذارد و از نظر مادی ممکن است اثرات منفی بر سرمایه گذاری AHIP ، نتایج عملیات ، وضعیت مالی و توانایی AHIP در به دست آوردن سهام اضافی یا تأمین اعتبار بدهی ، یا سرمایه گذاری مجدد بدهی های موجود ، یا بهره و اصلی بگذارد. پرداخت به وام دهندگان خود و دارندگان بدهی های AHIP ، و در غیر این صورت تعهدات مالی آن را برآورده می کند و ممکن است باعث شود AHIP با یک یا چند پیمان مالی تحت تسهیلات اعتباری موجود خود مطابقت نداشته باشد و باعث پیش فرض آن شود. هیچ تضمینی وجود ندارد که توزیع های ماهانه دوباره برقرار شود و در صورت اعاده مجدد ، زمان بندی آن یا میزان توزیع ماهانه چه مقدار باشد. هیچ تضمینی در رابطه با زمان پرداخت معوقات وجود ندارد مارس 2020 توزیع؛ سرعت بهبودی پس از بیماری همه گیر COVID-19 به طور دقیق پیش بینی نشده و ممکن است کند باشد. ابتکارات حفاظت از پول نقد AHIP ممکن است به اهداف اعلام شده خود نرسد و پس انداز پول نقد ممکن است کمتر از پیش بینی شده باشد. اشغال ممکن است بیشتر کاهش یابد و AHIP ممکن است فعالیتهای مهمان را در هتلهای اضافی به حالت تعلیق درآورد یا آن را تثبیت کند. محدودیت های بیشتر دولت در سفر ، مسافت های اضافی اجتماعی در مورد اجباری و سایر مقررات مربوط به سلامتی مربوط به بیماری همه گیر COVID-19 همچنین ممکن است باعث شود AHIP به تعلیق یا تحکیم عملیات مهمان در هتل های اضافی و تأخیر در شروع کار مهمان در هتل هایی بپردازد که قبلاً چنین عملیاتی انجام شده است. معلق یا ادغام شده است. هنگامی که الگوهای مسافرتی منظم از سر گرفته شود ، یا در غیر این صورت ، ممکن است شروع مجدد عملیات در هتلهایی که عملیات مهمان موقتاً به حالت تعلیق یا تلفیق انجام شده است ، طولانی تر از زمان انتظار باشد. ممکن است هر از گاهی 60 یا 60 هتل در حال بهره برداری در سطحی کار کنند که منجر به گردش پول منفی به AHIP شود. AHIP ممکن است مصوبات لازم را برای استفاده از ذخایر سرمایه برای تأمین هزینه های عملیاتی و متوقف کردن موقت تأمین منابع مالی FF&E دریافت نکند. و AHIP ممکن است طبق قانون مراقبت های ایالات متحده هیچ گونه پشتیبانی مالی دریافت نکند. مدیریت معتقد است که انتظارات منعکس شده در اطلاعات آینده نگر که در این قسمت وجود دارد ، بر فرضیات معقول و اطلاعاتی که در حال حاضر موجود است ، بنا شده است. با این حال ، مدیریت نمی تواند اطمینان حاصل کند که نتایج واقعی مطابق با چنین اطلاعاتی آینده نگر خواهد بود. اطلاعات تکمیلی در مورد خطرات و عدم قطعیت ها در MD & A در تاریخ AHIP موجود است 10 مارس 2020 و فرم اطلاعات سالانه برای سال به پایان رسید 31 دسامبر 2019، نسخه هایی از آنها در SEDAR در www.sedar.com موجود است.

اطلاعات آینده نگر که در اینجا وجود دارد ، با صراحتاً در کل با این بیانیه احتیاط واجد شرایط است. اطلاعات به جلو نمایانگر باورهای فعلی مدیریت است و براساس اطلاعاتی است که هم اکنون در دسترس AHIP است. اطلاعات آینده نگر از تاریخ انتشار این خبر ساخته شده است و AHIP هیچ گونه مسئولیتی در به روزرسانی یا تجدید نظر در چنین اطلاعاتی برای منعکس کردن وقایع یا شرایط جدید ، بر عهده نمی گیرد ، مگر اینکه طبق قانون قابل اجرا باشد.

درباره هتل های آمریکایی AMCICAN INCOME PROPERTIES REIT LP

ویژگی های درآمد هتل آمریکایی REIT LP (TSX: HOT.UN ، TSX: HOT.U ، TSX: HOT.DB.U) یا AHIP ، یک مشارکت محدود است که برای سرمایه گذاری در املاک و مستغلات هتل در سراسر کشور تشکیل شده است. ایالات متحده. نمونه کارها AHIP از 79 هتل با مارک پریمیوم و منتخب در بازارهای ثانویه کلانشهرها واقع شده است که از تقاضای متنوع و پایدار بهره مند می شوند. هتل های AHIP با مارک های وابسته به هتل های ماریوت ، هیلتون ، IHG ، ویندام و انتخاب از طریق قراردادهای مجوز فعالیت می کنند. اهداف بلندمدت این شرکت ایجاد رکورد اثبات شده سرمایه گذاری موفق ، تحویل توزیع اسکناس ماهانه ایالات متحده به فروشندگان غیره و ایجاد ارزش از طریق ادامه رشد پرتفوی هتل متنوع خود است. اطلاعات بیشتر در www.ahipreit.com در دسترس است.

SOURCE خواص درآمد هتل آمریکایی REIT LP

لینک های مربوطه

www.ahipreit.com

پاسخی بگذارید