پیروزی انتخاب شده توسط خدمات هوایی تابستانی تایلند برای خدمات چرخ 737

بروی ، پا.، 28 آوریل 2020 / PRNewswire / – گروه پیروزی [NYSE:TGI] امروز اعلام كرد كه شركت Triumph Aviation Services-Asia Ltd. (TASA) به تازگی با ارائه تسهیلات تعمیر و نگهداری و تعمیر چرخ های هواپیما در ناوگان آن بوئینگ 737-800 توسط شركت تایلندی هوایی ایرویز ، با قراردادی منعقد شده است. TASA یک شرکت فرعی Triumph Systems & Support MRO است که در Chonburi واقع است ، تایلند.

طبق توافق نامه جدید ، TASA پشتیبانی از تعمیر و نگهداری را به همراه مدیریت دارایی تحت برنامه “چرخه قدرت توسط” (PBC) ارائه می دهد. تایلند هوایی هوایی جدید است ، تایلندمستقر در حمل و نقل بین المللی ارزان قیمت و ارائه خدمات پرواز تجاری از خارج از فرودگاه بین المللی U-Tapao با اولین پروازهای برنامه ریزی شده که به طور رسمی از سال آغاز می شوند مه 2020.

وی گفت: “چرخ های کامل و قابلیت های سرویس ترمز TASA ، از جمله ظرفیت تست غیر مخرب ما ، ملاحظات اساسی برای این مشتری جدید بود.” ویلیام کیرچرمعاون اجرایی سیستم و پشتیبانی Triumph. “داشتن توانایی پاسخ سریع ، همراه با نزدیکی جغرافیایی نزدیک و کاهش زمان چرخش ، از عوامل اصلی اعتماد و اطمینان است که مشتریان منطقه ای همچنان در TASA و خدماتی که ما ارائه می دهیم دارند.”

خدمات حمل و نقل هوایی پیروزی – آسیا. آموزشی ویبولیتین طیف گسترده ای از سازه های پیچیده هواپیما و قطعات مانند ناسل موتور ، سطوح کنترل پرواز و لوازم جانبی مختلف هواپیما را تعمیر و تعمیر می کند.

Triumph Group ، Inc. ، با دفتر مرکزی بروین ، پنسیلوانیا، طراحی ، مهندسین ، تولید ، تعمیر و تعمیرات گسترده ای از مجموعه های گسترده هوافضا و سیستم های دفاعی ، قطعات و سازه ها. این شرکت در خدمت صنعت حمل و نقل هوایی جهانی ، از جمله تولید کنندگان تجهیزات اصلی و طیف کاملی از اپراتورهای هواپیماهای نظامی و تجاری است.

اطلاعات بیشتر در مورد Triumph را می توان در وب سایت شرکت به آدرس www.triumphgroup.com یافت.

منبع پیروزی گروه

لینک های مربوطه

www.triumphgroup.com

پاسخی بگذارید