چشم در دومین مسابقه فیلم کوتاه چنگدو

محدودیتی در ژانر ، موضوع یا طول فیلم ها وجود ندارد. این رقابت همچنین پنج موضوع زیر را برای بررسی فراهم می کند: عشق در چنگدو همانطور که می بینید؛ چنگدو به عنوان زیبایی شناسی زندگی؛ ساکن شدن در چنگدو برای صلح معنوی. پیدا کردن عاشقانه در چنگدو؛ تحقق جاه طلبی های جوان در چنگدو.

مهلت ارسال ویدئو است 20 ژوئیه. لیست بندی کوتاه از اواخر ماه ژوئیه تا اواسط آگوست انجام می شود. 10 اثر در دور دوم بررسی آگوست برای مسابقه نهایی انتخاب می شوند که در اواخر اوت تا سپتامبر به صورت همزمان برگزار می شود.

برای مسابقه اصلی با جوایز مختلف شش جایزه وجود دارد 50،000 یوان به 250،000 یوان. علاوه بر این ، چهار جایزه برای نامزدها در مسابقه نهایی ، و همچنین تعداد مشخصی از جوایز آثار موجود در لیست کوتاه وجود دارد.

این هیئت داوران شامل پنج حرفه ای است ، از جمله بازیگر مشهور تلویزیون و فیلم و تهیه کننده مارک Zasloveنایب رئیس انجمن فیلمهای چین رن ژونگلون و کارگردان برنده جایزه جیانگ قینمین. برای ارزیابی بهتر ارزش های تجاری فیلم ها در رقابت ، هیات داوران همچنین شامل چن یوچوان ، مدیر ارشد سرمایه گذاری سهام شرکت خصوصی HDQH Fund و Nie Yangde ، مدیرعامل گروه پیاز که اپراتور احساسات YouTube است خانم بله است.

“این رقابت سال گذشته یک تجربه هیجان انگیز و چشم نواز برای من بود.” مارک Zaslove گفت مارک برنده دو جایزه امی است و سال گذشته به عنوان عضو هیئت داوران خدمت کرده بود ، “من منتظر دوم Tianfu از طریق لنزها هستم!”

نکته قابل توجه ، این رقابت همچنین صندوق راه اندازی را برای برخی از شرکت کنندگان ارائه می دهد. کمیته اسناد ارسالی توسط را بررسی می کند متقاضیان و اسکریپت های واجد شرایط برای پشتیبانی مالی را بر اساس استانداردهایی از جمله خلاقیت آنها ، ارتباط با مضامین ، و صلاحیت تیم / فرد انتخاب کنید.

http://www.nbd.com.cn/corp/20200402Mvideo/

NBD توسط لی منگلین

منبع روزانه تجارت ملی

پاسخی بگذارید