کارواش محلی در دوران سخت باز می گردد

CLEVELAND، 20 آوریل 2020 / PRNewswire / – کارشویی باران جنگلی وظیفه خود را برای بازگرداندن جوامع محلی خود انجام می دهد ، و به همه کارمندان مراقبت های بهداشتی شستشوی اتومبیل رایگان ارائه می دهد و به کسانی که از رستوران های محلی پشتیبانی می کنند با سفارش خارج کردن ماشین ، شستشوی رایگان می دهد. هر سه محل کارواش باران جنگل ، برونزویک، مدینهو ارتفاعات کلیولندشرکت می کنند

کارمندان مراقبت های بهداشتی می توانند با ارسال پیام عکسی از نشان شناسه خود به صفحه فیسبوک یا Rainforest Car Wash Facebook یا صفحه اینستاگرام ، شستشوی رایگان خود را دریافت کنند. کسانی که با سفارش اقامت از رستوران های محلی حمایت می کنند می توانند با ارسال پیام عکسی از دریافت خود در صفحات رسانه اجتماعی ، شستشوی رایگان خود را دریافت کنند.

Rainforest Car Wash ، خانه مشهور ماشین لباسشویی معروف ، دارای سابقه طولانی در زمینه بازگشت به اجتماعات آنها است. سال گذشته ، آنها در طول رانندگی سالانه کنسرو سالانه خود ، به رکورد 5،300 قوطی اهدا شده به بانک های مواد غذایی محلی رسیدند. “سرمایه گذاری در جوامع ما مهمترین کارهایی است که ما انجام می دهیم. جوامع محلی ما از ما مراقبت می کنند ؛ بنابراین ما وظیفه خود را برای مراقبت از آنها انجام می دهیم،“می گوید مدیر منطقه آنتونی بنویوی.

SOURCE ماشین لباسشویی باران

لینک های مربوطه

https://rfwash.com

پاسخی بگذارید