کیا روح EV و تلورید برنده جوایز جهانی اتومبیل 2020 هستند

Soul EV کاملاً برقی با انتخاب هیئت داوران با ترکیب عملکرد صفر و برد الکتریکی چشمگیر با بدنه جمع و جور ، طراحی جسورانه و سطح بالایی از کارآیی ، توسط اتومبیل ایده آل برای شهر انتخاب شد.

وی گفت: “همه در کیا واقعاً افتخار می کنند که نه تنها یک ، بلکه دو جایزه از هیئت داوری جهان خودرو سال” دریافت کنند. ” توماس شمر، معاون رئیس جمهور و رئیس بخش محصولات در شرکت کیا موتورز. وی گفت: “این یکی از رقابت های سخت و سخت در صنعت جهانی اتومبیل سازی است ، اثبات این که تلورید و Soul EV هر دو وسیله نقلیه واقعاً برجسته ای هستند. این جوایز گواهی بر استعدادها و تلاش های تیم جهانی است که همه در تلاش برای ایجاد مطلوب هستند ، اتومبیل هایی با کیفیت و کاربردی که رانندگان از آنها عاشق هستند. ”

در سراسر موجود است آمریکای شمالی و در بسیاری از بازارهای جهانی کیا ، Kia Telluride با طراحی داخلی و خارجی با کابین جادار ، کاربردی و باکیفیت همراه است که می تواند تا هشت مسافر را در خود جای دهد. مجهز به طیف وسیعی از فناوریهای پیشرفته ، تمام چرخهای درایو و سیستمهای کمک به راننده ، تلورید برای ماجراهای خانوادگی در داخل و خارج از مسیر مورد ضرب و شتم ایده آل است.

جمع و جور Kia Soul EV دارای یک پیشرانه قدرتمند باتری برقی با انتخاب بسته های باتری 64 یا 39.2 کیلو وات ساعت است. Soul EV قادر به سفر تا 452 کیلومتر با یک بار هزینه تنها Soul EV به رانندگان محدوده تمام الکتریکی بیشتری نسبت به بسیاری از وسایل نقلیه برقی گرانقیمت را در محیط شهری و فراتر از محدوده شهر ارائه می دهد. مجموعه ای از فناوری های پیشرفته افزایش دامنه ، از جمله ترمز بازسازی کننده ، اطمینان می دهند که رانندگان می توانند فاصله را با یک بار شارژ حداکثر کنند.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد جوایز جهانی اتومبیل 2020 ، لطفا به وب سایت رسانه کیا مراجعه کنید: www.kianewscenter.com

SOURCE کیا موتورز

لینک های مربوطه

http://www.kianewscenter.com

پاسخی بگذارید