کیا روح EV و تلورید برنده جوایز جهانی اتومبیل 2020 هستند

Soul EV کاملاً برقی با انتخاب هیئت داوران با ترکیب عملکرد صفر و برد الکتریکی چشمگیر با بدنه جمع و جور ، طراحی جسورانه و سطح بالایی از کارآیی ، توسط اتومبیل ایده آل برای شهر انتخاب شد.

وی گفت: “همه در کیا واقعاً افتخار می کنند که نه تنها یک ، بلکه دو جایزه از هیئت داوری جهان خودرو سال” دریافت کنند. ” توماس شمر، معاون رئیس جمهور و رئیس بخش محصولات در شرکت کیا موتورز. وی گفت: “این یکی از رقابت های سخت و سخت در صنعت جهانی اتومبیل سازی است ، اثبات این که تلورید و Soul EV هر دو وسیله نقلیه واقعاً برجسته ای هستند. این جوایز گواهی بر استعدادها و تلاش های تیم جهانی است که همه در تلاش برای ایجاد مطلوب هستند ، اتومبیل هایی با کیفیت و کاربردی که رانندگان از آنها عاشق هستند. ”

برندگان جوایز جهانی اتومبیل توسط یک هیئت داوران بین المللی مستقل متشکل از 86 روزنامه نگار بسیار باتجربه و خوش اخلاق اتومبیل از 24 کشور در سراسر جهان تصمیم می گیرند.

در سراسر موجود است آمریکای شمالی و در بسیاری از بازارهای جهانی کیا ، Kia Telluride با طراحی داخلی و خارجی با کابین جادار ، کاربردی و باکیفیت همراه است که می تواند تا هشت مسافر را در خود جای دهد. مجهز به طیف وسیعی از فناوریهای پیشرفته ، تمام چرخهای درایو و سیستمهای کمک به راننده ، تلورید برای ماجراهای خانوادگی در داخل و خارج از مسیر مورد ضرب و شتم ایده آل است.

جمع و جور Kia Soul EV دارای یک پیشرانه قدرتمند باتری برقی با انتخاب بسته های باتری 64 یا 39.2 کیلو وات ساعت است. Soul EV قادر به مسافرت تا 452 کیلومتر با یک بار شارژ (مدلهای 64 کیلووات ساعت؛ چرخه ترکیبی WLTP) ، Soul EV به رانندگان دامنه تمام الکتریکی بیشتری نسبت به بسیاری از وسایل نقلیه الکتریکی گرانتر ارائه می دهد و آن را به عنوان یک همراه ایده آل ، هر دو در سطح شهر تبدیل می کند. محیط و خارج از محدوده شهر. مجموعه ای از فناوری های پیشرفته افزایش دامنه ، از جمله ترمز بازسازی کننده ، اطمینان می دهند که رانندگان می توانند فاصله را با یک بار شارژ حداکثر کنند.

درباره شرکت کیا موتورز
کیا موتورز (www.kia.com) سازنده وسایل نقلیه با کیفیت در سطح جهانی برای جوانان با قلب است. کیا که در سال 1944 تاسیس شد ، امروز حدود 3 میلیون دستگاه خودرو در سال در بیش از 190 کشور جهان به فروش می رساند ، با 52000 کارمند در سراسر جهان ، درآمد سالانه بیش از 58 تریلیون KRW (در باره 50 میلیارد دلار آمریکا) و تأسیسات تولیدی در شش کشور. کیا در حال پیشگویی از انتقال به وسایل نقلیه برقی است و خدمات تحرکی را برای کمک به مقابله با چالش های شهری در سراسر جهان دنبال می کند. شعار برند این شرکت – “قدرت برای شگفتی” – بیانگر تعهد جهانی کیا برای غافلگیر کردن جهان با تجربیات هیجان انگیز و الهام بخش است که فراتر از انتظارات است.

برای اطلاعات بیشتر ، لطفاً به مرکز رسانهای جهانی کیا موتورز به آدرس www.kianewscenter.com مراجعه کنید.

منبع Kia Motors America

لینک های مربوطه

http://www.kia.com

پاسخی بگذارید