کیا موتورز 1 میلیون دلار برای کمک به جوانان بی خانمان در طول بیماری همه گیر COVID-19 اهدا می کند

“بازگشت به طرق معنی دار ، یکی از مؤلفه های اصلی استراتژی Give It Everything Kia در ایالات متحده است ، که به ویژه در مواقع سخت مانند این موارد صادق است. ما به این امر متعهد هستیم كه بار دیگر كمكهای مالی را به سازمانهای متعهد برای كمك به این جمعیت در معرض خطر ارائه دهیم. ” مایکل کول، رئیس جمهور ، کیا موتورز آمریکا. “جمعیت بی خانمان نسبت به COVID-19 بسیار مستعد است و حمایت از سلامتی ، اجتماعی و عاطفی بسیار مهم در این مواقع نامشخص بسیار مهم تر از همیشه است.”

سهم امروز دومین کمک مالی هفت رقمی به مبارزه برای پایان دادن به بی خانمانی جوانان است که این برند امسال انجام داده است. اولین اهدا به عنوان بخشی از جدیدترین کمپین سوپر باول کیا اعلام شد. پخش جدیدی از این شماره با عنوان “جنگیدن فرصت” در هر دو کانال شبکه و کابل پخش می شود.

1 میلیون دلار کمک های مالی ساخته شده توسط برنامه اخیرا معرفی شده شتاب برنامه خوب ، که در مارس آغاز شد ، هنگامی که کیا ماسک و دستکش N95 را به مراکز پزشکی اهدا کرد اورنج کانتی ، کالیفرنیا، که در آن مارک مرکزی است. این کمکهای اولیه به عنوان پایه ای برای جامع تر و گسترده تر این برند شتاب بخشیدن به ابتکارات خوب است ، که شامل برنامه های مختلفی برای مشتریان جدید و موجود است که در هنگام شیوع COVID-19 با عدم اطمینان مواجه هستند ، مانند:

  • مشتریان جدید – طیف وسیعی از برنامه ها برای کمک به کاهش بار مالی ، از جمله تعویق پرداخت تا 120 روزه و 0٪ ، بودجه 75 ماهه در انتخاب گسترده مدلهای مشهور کیا.
  • مشتریان موجود – طیف وسیعی از اقدامات مراقبت از خدمات ، از جمله خدمات جمع آوری و تحویل وسایل نقلیه دربان ، و 0٪ بودجه APR که به مدت 90 روز در سرویس و نگهداری در بسیاری از نمایندگی ها ارائه می شود. علاوه بر این ، برنامه تمدید ضمانت ضمانت Kia Promise نگرانی های برخی صاحبان را که ممکن است نتوانند وسایل نقلیه خود را برای تعمیرات به دلیل COVID-19 به همراه داشته باشند ، کاهش می دهد اما دارای ضمانت هایی است که منقضی شده اند.
  • مشتریان موجود با کیا موتورز مالی – برای افرادی که به دلیل COVID-19 با مشکل پرداخت مواجه هستند ، گزینه هایی برای پرداخت معوق و یا تمدید موقت اجاره در دسترس است.

در تلاش برای آگاهی از مشتریان از کلیه پیشنهادات موجود ، کیا در حال تهیه یک پخش جداگانه است که قرار است از هفته های آینده پخش شود.

درباره Kia Motors America

دفتر مرکزی در ایروین ، کالیفرنیا، طبق گفته J.D. Power ، كیا موتورز آمریكا برای پنج سال متوالی با كیفیت اولیه بالاترین مارك بازار انبوه را در كیفیت اولیه بدست آورده است2و توسط Interbrand به عنوان یکی از 100 برند برتر جهانی شناخته شده است. کیا به عنوان “شریک رسمی اتومبیل” NBA فعالیت می کند و طیف کاملی از وسایل نقلیه را که از طریق شبکه نزدیک به 800 نمایندگی در ایالات متحده فروخته می شود ، شامل اتومبیل و SUV با افتخار مونتاژ می کند. وست پوینت ، جورجیا. *

برای اطلاعات رسانه ای ، از جمله عکس ، به www.kiamedia.com مراجعه کنید. برای دریافت اعلان های ایمیل سفارشی برای انتشار مطبوعات در لحظه انتشار ، در www.kiamedia.com/us/en/newsalert مشترک شوید.

* تلورید ، سورنتو و اپتیما (به جز هیبرید هیبریدی و پلاگین) در مونتاژ شده اند ایالات متحده از ایالات متحده و قطعات جهانی منبع.

1 خانه میثاق (EIN / شماره شناسه مالیاتی: 13-2725416) ، StandUp برای کودکان (شماره شناسه EIN / مالیات: 33-0414855) و وعده خانوادگی EIN / مالیات 52-591461 501 (ج) (3) سازمان غیرانتفاعی هستند.
2 کیا کمترین میزان بروز مشکلات گزارش شده را در بین مارک های بازار انبوه در J.D. 2015-2015 ایالات متحده در مورد مطالعات کیفیت اولیه تجربیات دارندگان وسایل نقلیه جدید با وسیله نقلیه خود پس از 90 روز مالکیت دریافت کرد. برای اطلاعات بیشتر به jdpower.com/awards مراجعه کنید.

منبع Kia Motors America

لینک های مربوطه

http://www.kia.com/

پاسخی بگذارید