کیا موتورز 15،000 سپر محافظ دارویی را به آژانس مدیریت اضطراری جورجیا تحویل می دهد

کمیسر وزارت توسعه اقتصادی جورجیا گفت: “کیا موتورز جورجیا پرسید که چگونه می توانند کمک کنند ، و سپس قدم برد تا تجهیزات نجات جان قهرمانان در خط مقدم را در نبرد با COVID-19 فراهم کنند.” پت ویلسون. “ما بار دیگر از کیا تشکر می کنیم که چنین شریک قدرتمندی در ما بوده است جورجیاخانواده ساخته شده است. ”

سپرهای صورت توسط داوطلبان پرداخت شده از KMMG مونتاژ می شود ، که مجموعه ای از اقدامات ایمنی را برای محافظت از اعضای تیم اجرا کرده است ، از جمله: انجام اسکن درجه حرارت ، ارائه ماسک صورت و دستکش و ایستگاه های کاری مبهم کننده.

کیا به تدریج تولید سپر صورت را افزایش داده و درنهایت به ظرفیت 200000 واحد در هر ماه می رسد ، به منظور حمایت از کمکهای مالی که این شرکت در طی چند هفته آینده برنامه ریزی کرده است به مراکز درمانی در جنوب کالیفرنیا و نیویورک. تولید صورت محافظ صورت آخرین برنامه برنامه Kia’s Accelerate the Good به دنبال وعده این شرکت برای اهدای کل 1 میلیون دلار به شرکای غیرانتفاعی که به جوانان بی خانمان در سراسر کشور کمک می کنند ، از جمله میثاق مجلس ، StandUp برای کودکان و وعده خانواده. کمک مالی کیا به فراهم آوردن پناهگاه و مراقبت بسیار لازم برای کمک به مبارزه با گسترش COVID-19 کمک خواهد کرد. پیشتر ، کیا ماسک و دستکش N95 را در کل به پزشکی اهدا می کرد اورنج کانتی ، کالیفرنیا، جایی که دفتر مرکزی ایالات متحده این مارک واقع شده است.

“کیا یک عضو افتخار است جورجیا جامعه و اعضای تیم با استعداد شرکت کیا موتورز جورجیا برای تهیه تجهیزات حفاظتی مورد نیاز مورد نیاز برای افراد در خط مقدم این بیماری همه چیز را به آنها می دهند. ” شان یون، رئیس جمهور و مدیر عامل ، کیا موتورز آمریکای شمالی. “کیا به خاطر شجاعت و شجاعت مستمر خود ، هم از نمایندگان GEMA و هم کارکنان مراقبت های بهداشتی در خط مقدم این بحران سپاسگزار است و امیدوارم که این کمک مالی به آنها کمک کند تا به همه چیز ادامه دهند.”

کیا در این مدت به دنبال راه هایی برای استفاده بهینه از منابع خود و پشتیبانی از مشتریان و جوامع ارزشمند خود خواهد بود.

درباره Kia Motors America

دفتر مرکزی در ایروین ، کالیفرنیا، طبق گفته J.D. Power ، كیا موتورز آمریكا برای پنج سال متوالی با كیفیت اولیه بالاترین مارك بازار انبوه را به خود اختصاص داده است1و توسط Interbrand به عنوان یکی از 100 برند برتر جهانی شناخته شده است. کیا به عنوان “شریک رسمی اتومبیل” NBA فعالیت می کند و طیف کاملی از وسایل نقلیه را که از طریق شبکه نزدیک به 800 نمایندگی در ایالات متحده فروخته می شود ، شامل اتومبیل و SUV با افتخار مونتاژ می کند. وست پوینت ، جورجیا. *

برای اطلاعات رسانه ای ، از جمله عکس ، به www.kiamedia.com مراجعه کنید. برای دریافت اعلان های ایمیل سفارشی برای انتشار مطبوعات در لحظه انتشار ، در www.kiamedia.com/us/en/newsalert مشترک شوید.

* تلورید ، سورنتو و اپتیما (به جز هیبرید هیبریدی و پلاگین) در مونتاژ شده اند ایالات متحده از ایالات متحده و قطعات جهانی منبع.

1 کیا کمترین میزان بروز مشکلات گزارش شده را در بین مارک های بازار انبوه در J.D. 2015-2015 ایالات متحده در مورد کیفیت اولیه مطالعات تجربیات دارندگان وسایل نقلیه جدید با وسیله نقلیه خود پس از 90 روز مالکیت دریافت کرد. برای اطلاعات بیشتر به jdpower.com/awards مراجعه کنید.

عکس – https://mma.prnewswire.com/media/1159828/Kia_Motors_Medical_Use_Face_Shields.jpg
لوگو – https://mma.prnewswire.com/media/714298/Kia_Logo.jpg

منبع Kia Motors America

لینک های مربوطه

www.kia.com

پاسخی بگذارید