گروه خودروسازی Asbury از تغییر در قالب جلسات مجازی فقط برای نشست سالانه 2020 سهامداران خبر داد

DULUTH ، Ga.، 10 آوریل 2020 / PRNewswire / – گروه خودرو سازی Asbury ، Inc (NYSE: ABG) (“شرکت”) ، امروز جلسه سالانه خود را در سال 2020 سهامداران اعلام کرد (“نشست سالانه”) به دلیل بهداشت عمومی منحصراً بصورت آنلاین و از طریق ارتباط از راه دور انجام می شود. نگرانی های مربوط به COVID-19 و محدودیت های پیشنهادی و مورد نیاز دولت در مجامع و رویدادها. یک رویداد مجازی در محافظت از سلامت و ایمنی سهامداران شرکت ، کارمندان و جامعه کمک خواهد کرد.

همانطور که قبلاً اعلام شده بود ، نشست سالانه در برگزار می شود سه شنبه ، 21 آوریل 2020، ساعت 8:00 بعد از ظهر ، زمان شرقی. سهامداران نمی توانند حضوری در جلسه سالانه حضور یابند ، اما سهامداران حاضر در جلسه سالانه عملاً می توانند با رعایت دستورالعمل های زیر به سهام خود در جلسه سالانه رأی دهند.

برای دسترسی به نشست سالانه مجازی ، به آدرس زیر بروید: www.meetingcenter.io/232430288. برای ورود به جلسه مجازی ، از شما خواسته خواهد شد تا شماره کنترل و رمز جلسه ، ABG2020 را داشته باشید. میهمانان قادر به شرکت در نشست سالانه مجازی نخواهند بود.

حضور در جلسه سالانه به عنوان یک سهامدار ثبت شده (سهام شما به اسم شما برگزار می شود)

سهامداران ثبت نام شده از تاریخ 5:00 بعد از ظهر ، زمان شرقی، بر 28 فوریه 2020 (تاریخ ضبط) با پیروی از دستورالعمل های موجود در وب سایت نشست سالانه ، می تواند به سهام خود در جلسه سالانه رأی دهد. برای سهامداران ثبت شده ، شماره کنترل شما را می توانید در کارت پراکسی خود که قبلاً دریافت کرده اید پیدا کنید.

ثبت نام برای حضور در جلسه به عنوان یک مالک سود (سهام شما از طریق کارگزار ، بانک یا نامزد برگزار می شود)

صاحبان مزایا از تاریخ ثبت باید برای حضور در جلسه سالانه مجازی ، از قبل ثبت نام کنند. برای ثبت نام باید یک واسطه قانونی معتبر از کارگزار ، بانک یا نامزد دیگری دریافت کرده و آن را به نماینده انتقال ما ، Computerhare ارائه دهید. پس از دریافت واسطه معتبر از کارگزار ، بانک یا نماینده دیگر ، باید از طریق رایانه به رایانه الکترونیکی ارسال شود [email protected] و باید در خط موضوع برچسب “پروکسی قانونی” باشد. لطفاً مدرکی را از طرف کارگزار ، بانک یا نماینده دیگر نماینده معتبر خود درج کنید (به عنوان مثال ، یک ایمیل ارسالی از کارگزار ، بانک یا نماینده دیگر با پروکسی معتبر خود ضمیمه شده ، یا تصویری از پروکسی معتبر خود که به ایمیل شما پیوست شده است یا در ایمیل خود گنجانده شده است. پستی) درخواست های ثبت نام باید توسط Computerhare حداکثر پس از آن دریافت شود 5:00 بعد از ظهر ، زمان شرقی، بر 16 آوریل 2020. سپس تأیید ثبت نام خود را با شماره کنترل از طریق ایمیل از Computerhare دریافت خواهید کرد.

سؤالات و دسترسی به اطلاعات

سهامداران شرکت کننده در جلسه سالانه می توانند سؤالاتی را از طریق سایت www.meetingcenter.io/232430288 ارسال کنند. به عنوان بخشی از نشست سالانه ، ما یک جلسه پرسش و پاسخ زنده برگزار خواهیم کرد که در طی آن قصد داریم به سؤالات ارائه شده در طول جلسه که مربوط به شرکت است و موضوعات مربوط به آن است ، پاسخ دهیم زیرا زمان اجازه می دهد. شما می توانید سوالات خود را در طول جلسه سالانه با پیروی از دستورالعمل های موجود در وب سایت جلسه ارسال کنید. علاوه بر این ، ما از طریق وسایل الکترونیکی لیستی از سهامداران سهام ثبت از تاریخ ثبت برای بازرسی توسط صاحبان سهام برای هر منظور آلمانی در جلسه سالانه در طی ده روز قبل از نشست سالانه در دسترس قرار خواهیم داد. برای دسترسی به لیست سهامداران الکترونیکی در این مدت ، لطفا درخواست و اثبات مالکیت خود را از طریق ایمیل به ایمیل خود ارسال کنید [email protected].

پشتیبانی فنی

دسترسی آنلاین به پخش زنده صوتی در آغاز خواهد شد 7:45 دقیقه بعد از ظهر ، ساعت شرقی، بر 21 آوریل 2020، به شما اجازه می دهد تا سیستم صوتی دستگاه خود را وارد و تست کنید. ما شما را ترغیب می کنیم قبل از زمان شروع به جلسه برسید. در صورت ورود به جلسه سالانه در هنگام ورود یا زمان جلسه با هرگونه مشکل روبرو شدید ، لطفاً با شماره های ذکر شده در www.meetingcenter.io/232430288 با تیم پشتیبانی تماس بگیرید.

کارت پروکسی که قبلاً توزیع شده است به روز نمی شود تا منعکس کننده قالب جلسات فقط مجازی باشد و ممکن است همچنان برای رای دادن به سهام شما در ارتباط با نشست سالانه استفاده شود. آیا قصد دارید در نشست سالانه شرکت کنید یا خیر ، شرکت سهامداران سهامداران را ترغیب می کند قبل از جلسه سالانه با استفاده از دستورالعمل های مندرج در مواد پروکسی که قبلاً توزیع شده اند ، به پیشنهادات خود رأی دهند.

درباره گروه خودروسازی Asbury، Inc.

Asbury Automobile Group ، Inc (“Asbury”) ، یک شرکت Fortune 500 که مقر آن در آن است Duluth ، GA، یکی از بزرگترین خرده فروشان اتومبیل در ایالات متحده است. Asbury در حال حاضر 83 نمایندگی فروش ، متشکل از 102 حق رای دادن ، که 31 مارک داخلی و خارجی وسایل نقلیه را به عهده دارد ، فعالیت می کند. Asbury همچنین 24 مرکز تعمیر تصادف را اداره می کند. Asbury طیف گسترده ای از محصولات و خدمات خودرو را از جمله فروش وسایل نقلیه جدید و استفاده شده و تأمین اعتبار و بیمه ، خدمات تعمیر و نگهداری و تعمیر وسایل نقلیه ، قطعات جایگزینی و قراردادهای خدماتی به مشتریان ارائه می دهد.

SOURCE Asbury گروه خودرو ، شرکت

لینک های مربوطه

www.omnicomgroup.com

پاسخی بگذارید