گروه راه حل های Avia 2 میلیون دلار برای حمل و نقل واکسن COVID-19 اهدا می کند

“ما به عنوان یکی از بزرگترین گروه خدمات حمل و نقل هوایی و یک مسئول ارائه دهنده پروازهای بشردوستانه ، تصمیم گرفتیم با سایر شرکت های بزرگ جهانی همبستگی برقرار کنیم. ما یک پیشنهاد رسمی از 2 میلیون دلار بودجه ارزش پرواز به سازمان بهداشت جهانی با هدف کمک به مبارزه با COVID-19. این پول پشتیبانی برای انتقال واکسن COVID-19 به مکانهای آلوده با استفاده از ناوگان هواپیمای شرکت – Dornier 228 ، Boeing 747-400F ، B737-400F و Airbus A321 اختصاص می یابد. ” مدیران گروه Solutions Avia.

گروه راه حل های آویا بزرگترین ارائه دهنده خدمات حمل و نقل هوایی در جهان است که تاکنون 50٪ پروازهای آن بشردوستانه است. این شرکت در حال حاضر فعالیت های Chapman Freeborn ، Bluebird Nordic و Avion Express را کنترل می کند ، که در کنار هم در حدود 10 000 ساعت پرواز در ماه برای انجام پروازهای کمک های پزشکی ، بازگشت مجدد ، ماموریت های برنامه جهانی غذای سازمان ملل و سایر خدمات با تقاضای بالا دست می یابند.

وی ادامه داد: امروز تقاضا برای حمل بار به سرعت افزایش یافته و به دنبال آن قیمتها 2-3 برابر بیشتر می شود .برخی از مناطق با حمل و نقل بار روبرو هستند زیرا زمان انتظار برای بارهای بزرگ یا باری به مناطق دشوار می تواند حداکثر 2-3 باشد. هفته ها. ما به عنوان یک گروه می خواهیم مطمئن باشیم که پس از اختراع واکسن ، انتقال آن به مناطقی که به آن احتیاج بیشتری دارند ، از قبل حل شده است. “

به گفته برخی منابع ، امروزه بیش از 70 واکسن در حال آزمایش هستند و مراحل صدور گواهینامه آنها از قبل آغاز شده است. در حالی که بازه زمانی مراحل تأیید از اواخر زمان است اکتبر سال 2020 تا اواسط 2021 ، حمل و نقل واکسن به احتمال زیاد در ماه مارس مورد نیاز خواهد بود – آوریل 2021.

درباره گروه راه حل های Avia:

Avia Solutions Group یک گروه تجاری جهانی هوافضا است که دارای 83 دفتر و سایت تولید در سراسر جهان است. این شرکت بیش از 7 000 متخصص دارد و به بیش از 2،000 مشتری در سراسر کشور خدمت می کند اروپا، آسیا، آمریکای شمالی، استرالیا و مناطق دیگر این گروه بیش از 500 پروانه فعالیت های متنوع خود را در اختیار دارد.

گروه راه حل های آویا یکی از بزرگترین شرکت های خدمات هوافضا در جهان است که صاحب یک شرکت حمل کننده برنامه ریزی نشده است. کار گسترده آن برای مشتریان شامل لیزینگ و تجارت هواپیما ، خدمات MRO ، تجارت ، منشور و حمل و نقل هوایی ، آموزش و استخدام خلبانی و خدمه ، کاربری زمینی و موارد دیگر می باشد.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد گروه راه حل های Avia ، لطفاً مراجعه کنید www.aviasg.com.

برای کلیه سوالات رسانه ای:
Vilma Vaitiekunaite ، مدیر ارشد ارتباطات
تلفن: +37068616336
[email protected]

SOURCE Avia Group Solutions

لینک های مربوطه

aviasg.com

پاسخی بگذارید