گروه Expedia Group ، قیمت گذاری پیشنهادات خصوصی یادداشت های ارشد را اعلام می کند

SEATTLE، 23 آوریل 2020 / PRNewswire / – امروز ، گروه Expedia Group ، (“گروه Expedia”) اعلام کرد که موافقت خود را برای فروش اعلام کرده است 2 میلیارد دلار مبلغ اصلی اوراق ناامن 6.250٪ نا امن به دلیل سال 2025 (“یادداشت های 6.250٪”) و 750 میلیون دلار مبلغ اصلی اوراق ناامن 7.000٪ نا امن به دلیل سال 2025 (“یادداشت های 7.000٪” و همراه با یادداشت های 6.250٪ ، “یادداشت ها”) در یک پیشنهاد خصوصی. یادداشت 6.250٪ با قیمت 100٪ از مبلغ اصلی کل صادر می شود. یادداشت های 7.000٪ با قیمتی 100٪ از مبلغ اصلی کل صادر می شود. یادداشت ها توسط شرکت های تابعه خاص گروه Expedia تضمین می شوند. گروه Expedia انتظار دارد از درآمد خالص حاصل از پیشنهاد برای اهداف عمومی شرکت استفاده کند ، که ممکن است بدون محدودیت ، بازپرداخت یا بازپرداخت یادداشتهای ارشد 5.95٪ از گروه Expedia Group به دلیل سال 2020 شامل شود. پیشنهاد می شود پیشنهاد خصوصی یادداشت ها بسته شود. 5 مه سال 2020. بسته شدن پیشنهادات یادداشت منوط به بسته شدن همزمان محل قرارگیری خصوصی سهام و ضمانت نامه های ترجیحی و اثربخشی اصلاحات تسهیلات اعتباری است که در گزارش گروه Expedia درباره فرم 8-K ثبت شده در 23 آوریل 2020 و شرایط بسته شدن معمولی ، و اطمینان حاصل نمی شود که صدور و فروش یادداشت ها مصرف شود.

در گزینه ما ، ممکن است قبل یا قبل از یادداشت (٪) 6.250٪ یادداشت ها را بازخرید کنیم اول فوریه 2025 (سه ماه قبل از تاریخ بلوغ یادداشت های 6.250٪) ، در حق بیمه “کل کل” و (ب) در یا بعد از آن اول فوریه 2025 (سه ماه قبل از تاریخ بلوغ یادداشت 6.250٪) ، تمام یا بخشی از یادداشت 6.250٪ به طور هم زمان ، در هر مورد به علاوه علاقه تعهدی و غیرقابل پرداخت به آنها اما به غیر از تاریخ بازخرید. طبق گزینه ما ، ممکن است (i) قبل از قبل بازخرید کنیم اول ماه مه 2022، تمام یا بخشی از یادداشتهای 7.000٪ با قیمت بازپرداخت برابر با 100٪ از مبلغ اصلی یادداشت های 7.000٪ قابل بازخرید ، به علاوه حق بیمه “ساخت کل” ، (ب) در و بعد از آن اول ماه مه 2022، تمام یا بخشی از یادداشت های 7.000٪ در قیمت های بازخرید مشخص شده و (iii) قبل از اول ماه مه 2022، حداکثر 40٪ از مبلغ اصلی مبلغ یادداشتهای 7.000٪ با درآمد خالص برخی از سهام عدالت با قیمت بازپرداخت مشخص ، در هر حالت به علاوه بهره واریزی و غیر قابل پرداخت در آن به غیر از تاریخ بازخرید.

این یادداشت ها طبق مقررات 144A و خارج از آن فقط به خریداران موسسات واجد شرایط ارائه و فروخته می شوند ایالات متحده طبق آیین نامه S طبق قانون اوراق بهادار سال 1933 ، به عنوان اصلاح (“قانون اوراق بهادار”). یادداشت ها طبق قانون اوراق بهادار مصوب سال 1933 یا هرگونه قانون اوراق بهادار دولتی ثبت نشده اند و ممکن است در آنجا ارائه یا فروخته نشوند ایالات متحده ثبت نام غیاب یا معافیت قابل اجرا از شرط ثبت نام قانون اوراق بهادار سال 1933 و قوانین ایالتی قابل اجرا.

این بیانیه مطبوعاتی پیشنهادی برای فروش یا وکالت پیشنهادی برای خرید یادداشتها یا هر اوراق بهادار دیگر ندارد و پیشنهاد ، دادخواست یا فروش را در هر ایالت یا قضایی که چنین پیشنهادی ، دادخواست یا فروش ارائه نمی دهد ، تشکیل نمی دهد. غیرقانونی

درباره گروه Expedia

گروه Expedia (NASDAQ: EXPE) به پایین آمدن موانع سفر کمک می کند ، آسانتر ، لذت بخش تر ، دستیابی تر و در دسترس تر می شود. ما در اینجا هستیم تا دنیا و مشتری ها و شرکای خود را در سراسر جهان در دسترس قرار دهیم. ما از قابلیت های پلتفرم و فناوری خود در سبد گسترده ای از مشاغل و مارک ها استفاده می کنیم تا حرکت مردم و تحویل تجارب مسافرتی را به صورت محلی و جهانی ترسیم کنیم. خانواده مارک های مسافرتی ما شامل موارد زیر می شوند: نام تجاری Expedia® ، Hotels.com® ، Expedia® Partner Solutions ، Vrbo® ، Egencia® ، trivago® ، HomeAway® ، Orbitz® ، Travelocity® ، Hotwire® ، Wotif® ، ebookers® ، CheapTickets® ، گروه Expedia Sol راه حل های رسانه ای ، Expedia محلی Expert® ، CarRentals.com ، Expedia® CruiseShipCenters® ، تعطیلات کلاسیک ® ، Traveldoo® ، VacationRentals.com و SilverRail.

بیانیه های جستجوی پیشرفته. این بیانیه مطبوعاتی حاوی “بیانیه های آینده نگر” به معنای قانون اصلاح دادخواهی در اوراق بهادار خصوصی مصوب 1995 است. این بیانیه های آینده نگر منعکس کننده انتظارات و پیش بینی های فعلی در مورد رویدادهای آینده هستند ، بر اساس اطلاعات موجود در دسترس هستند و ذاتاً در معرض عدم قطعیت ها هستند ، خطرات و تغییر در شرایطی که پیش بینی آنها دشوار است. نتایج واقعی و زمان و نتیجه رویدادها ممکن است از نظر دلایل مختلف از جمله بیان شده یا دلالت شده در بیانیه های آینده نگر متفاوت باشد ، از جمله ، در میان دیگر: خطرات مربوط به بیماری کرونավիր ویروس جهانی (COVID-19) همه گیر و مهم. تأثیرات منفی جهانی که در صنعت سفر و تجارت ما داشته است. یک محیط جهانی به طور فزاینده رقابتی ، و همچنین سایر خطرات که در پرونده های عمومی ما با کمیسیون اوراق بهادار و بورس کالا (“SEC”) گزارش شده است ، از جمله گزارش سالانه ما در فرم 10-K برای سال به پایان رسید 31 دسامبر 2019 و گزارش فعلی ما فرم 8-K ارسال شده به SEC در 23 آوریل 2020. سایر عوامل ناشناخته یا غیرقابل پیش بینی نیز می توانند تأثیر منفی بر تجارت ، وضعیت مالی و نتایج عملیات ما بگذارد. علاوه بر این ، با توجه به این خطرات و ابهامات ، موارد ذکر شده در بیانیه های آینده نگر که در این بیانیه مطبوعاتی وجود دارد ممکن است در واقع اتفاق نیفتد. بر این اساس ، شما نباید به آن گفته ها اعتماد بیش از حد کنید. ما تحت هیچ مسئولیتی قرار نداریم و قصد نداریم هرگونه اظهار نظر آینده یا بیانیه دیگری را در این سند به صورت عمومی یا در غیر این صورت به روز کنیم ، بررسی کنیم یا تجدید نظر کنیم ، خواه در نتیجه اطلاعات جدید ، رویدادهای آینده یا در غیر این صورت ، حتی اگر تجربه یا رویدادهای آینده این امر را روشن می سازد که نتایج مورد انتظار بیان شده یا دلالت بر این گفته های آینده نگر تحقق نخواهد یافت.

علائم تجاری و آرم ها متعلق به صاحبان مربوطه می باشد. © 2020 Expedia، Inc. کلیه حقوق محفوظ است. CST: 2029030-50

منبع Expedia Group

پاسخی بگذارید