گروه TransDigm یادداشت های موفقیت آمیز را ارائه می دهد

CLEVELAND، 17 آوریل 2020 / PRNewswire / – گروه TransDigm گنجانیده شده (“گروه TransDigm”) (NYSE: TDG) امروز اعلام کرد که شرکت تابعه کاملاً متعلق به آن ، شرکت TransDigm ، شرکت فروش TransDigm را که با موفقیت اعلام شده است با موفقیت انجام داده است. 400 میلیون دلار مبلغ اصلی مبلغ 6.25٪ یادداشتهای امن ارشد به دلیل سال 2026 (“یادداشت ها”). یادداشت ها صدور اضافی از یادداشت های معتبر ارشد 6.25٪ شرکت موجود به دلیل سال 2026 است و به عنوان یادداشت های اضافی تحت ضمانت نامه ای از تاریخ 13 فوریه 2019 (“سکون”) که طبق آن شرکت قبلاً صادر کرده است 4000 میلیون دلار مبلغ اصلی مبلغ 6.25٪ یادداشتهای امن ارشد به دلیل سال 2026 (“یادداشت های موجود”). یادداشت ها ، همراه با یادداشت های موجود ، به عنوان یک کلاس واحد برای کلیه اهداف تحت برجسته رفتار می شوند. یادداشت ها از همان کلاس و سری هستند و در غیر این صورت با یادداشت های موجود یکسان هستند ، به جز تاریخ انتشار و قیمت صادر شده. این یادداشت ها با استثنائات خاص توسط TransDigm Group ، TransDigm UK Holdings plc و کلیه شرکت های تابعه موجود و آینده ایالات متحده TransDigm توسط شرکت های معتبر ارشد تضمین می شود.

گروه TransDigm انتظار دارد از درآمد خالص حاصل از ارائه یادداشت ها برای اهداف عمومی شرکت ، از جمله افزایش بیشتر نقدینگی آن ، استفاده کند.

یادداشت ها و ضمانت نامه های مرتبط با اتکا به معافیت از ثبت نام مندرج در قانون 144A طبق قانون اوراق بهادار سال 1933 (“قانون اوراق بهادار”) و خارج از آن ، فقط به خریداران سازمانی واجد شرایط ارائه می شد. ایالات متحده به افراد غیر آمریکایی وابسته به معافیت از ثبت نام مندرج در آیین نامه S طبق قانون اوراق بهادار. یادداشت ها و ضمانت نامه های مربوطه تحت قانون اوراق بهادار ، یا قوانین اوراق بهادار از هر ایالتی یا حوزه قضایی دیگر ثبت نشده اند ، و ممکن است در این کشور ارائه یا فروخته نشوند. ایالات متحده بدون ثبت نام یا معافیت قابل اجرا از قانون اوراق بهادار ، اوراق بهادار دولتی قابل اجرا یا قوانین آسمان آبی و قوانین اوراق بهادار خارجی.

این بیانیه مطبوعاتی پیشنهادی برای فروش یا درخواست پیشنهاد خرید اوراق بهادار نخواهد بود و همچنین هیچگونه فروش اوراق بهادار ذکر شده در این بیانیه مطبوعاتی در هر یک از حوزه های قضایی ایالتی یا خارجی که در آن چنین پیشنهادی ، دادخواست یا فروش وجود داشته باشد ، نخواهد بود. قبل از ثبت نام یا صلاحیت تحت قوانین اوراق بهادار از هر گونه حوزه قضایی ایالتی و خارجی غیرقانونی خواهد بود.

درباره گروه TransDigm

گروه TransDigm ، از طریق شرکت های تابعه کاملاً متعلق به خود ، یک طراح ، تولید کننده و تأمین کننده پیشرو در سطح جهانی هواپیماها با مهندسی بسیار پیشرفته جهت استفاده در تقریبا تمامی هواپیماهای تجاری و نظامی در خدمت امروز است. عمده کالاهای ارائه شده ، که بطور اساسی همه آنها در نهایت در صنعت هوافضا برای کاربران نهایی ارائه می شود ، شامل محرک ها و کنترل های مکانیکی / الکترومکانیکی ، سیستم های جرقه زنی و فن آوری موتور ، پمپ ها و دریچه های تخصصی ، دستگاه های تهویه برق ، برق تخصصی AC / DC می باشد. موتورها و ژنراتورها ، باتریها و شارژرهای NiCad ، دستگاههای قفل و قفل مهندسی شده ، میله ها و دستگاه های قفل ، اتصالات و الاستومرهای مهندسی شده ، بانک اطلاعاتی و کنترل برق ، اجزا و سیستم های امنیتی کابین خلبان ، نمایشگرهای مخصوص کابین خلبان ، سیستم های صوتی هواپیما ، اجزای مخصوص حمام ، کمربند ایمنی محدودیت های ایمنی ، سطوح داخلی مهندسی شده و اجزای مرتبط ، محصولات حسگر پیشرفته ، سوئیچ ها و پانل های رله ، نمایشگرهای پیشرفته ، محافظت از عایق و عایق ، روشنایی و کنترل سیستم ، چتر نجات های پرسنل ارتش ، بالابرهای با کارایی بالا ، وینچ و دستگاه های بالابر و بارگیری بار ، سیستم های انتقال و تحویل.

بیانیه بندر ایمن

این بیانیه مطبوعاتی حاوی بیانیه های آینده نگر به معنای قانون اصلاح دادرسی اوراق بهادار خصوصی مصوب 1995 است. کلیه بیانیه های آینده نگر شامل ریسک ها و عدم قطعیت هایی هستند که می توانند باعث شوند نتایج واقعی گروه TransDigm از نظر مادی با آنچه بیان شده یا دلالت بر هر آینده نگر است ، متفاوت باشد. اظهارات گفته شده توسط گروه TransDigm یا از طرف آنها. این خطرات و عدم قطعیت ها شامل می شوند ، اما محدود به این موارد نیستند: تأثیر بیماری همه گیر COVID-19 بر تجارت گروه TransDigm ، نتایج عملیات ، وضعیت مالی و نقدینگی. حساسیت تجارت گروه TransDigm به تعداد ساعتی که هواپیماهای مشتریانش در بالاترین سطح و سودآوری مشتریانش می گذرانند ، که هر دو تحت تأثیر شرایط عمومی اقتصادی هستند. رویدادهای آینده ژئوپلیتیکی یا سایر رویدادهای جهانی؛ تهدیدات سایبری و بلایای طبیعی؛ اعتماد گروه TransDigm به مشتریان خاص؛ بودجه دفاعی ایالات متحده و خطرات مرتبط با تامین کننده دولت ، از جمله حسابرسی های دولتی و بازرسی ها. عدم حفظ مصوبات دولت یا صنعت؛ عدم تکمیل یا موفقیت آمیز ادغام ادغام ها ، از جمله کسب گروه استرلاین گروه TransDigm. بدهکاری گروه TransDigm؛ تعهدات بالقوه زیست محیطی؛ تعهدات ناشی از دعوا افزایش در هزینه های مواد اولیه ، مالیات ها و هزینه های کارگری که در قیمت گذاری محصول قابل بازیافت نیستند. خطرات و هزینه های مربوط به فروش و عملیات بین المللی گروه TransDigm؛ توانایی گروه TransDigm برای تکمیل موفقیت آمیز ارائه یادداشت ها. و عوامل دیگر اطلاعات بیشتر در مورد عوامل مهمی که می توانند نتایج واقعی را از نتایج پیش بینی شده متمایز سازند ، می توانید در گزارش سالانه گروه TransDigm در مورد فرم 10-K برای سال مالی منتهی به 30 سپتامبر، 2019 و گزارش های دیگری که گروه TransDigm یا شرکتهای تابعه آن به کمیسیون بورس و اوراق بهادار ارسال کرده اند. به استثنای آنچه در قانون مقرر شده است ، گروه TransDigm هیچگونه تعهدی برای تجدید نظر یا به روزرسانی اظهارات آینده نگر در این بیانیه مطبوعاتی ندارد.

مخاطب:
روابط سرمایه گذار
216-706-2945
[email protected]

SOURCE TransDigm Group Inc.

پاسخی بگذارید