گروه Trip.com 3 میلیون ماسک جراحی به تلاش های COVID-19 اهدا می کند

رهبر ابتکار عمل ، رئیس گروه Trip.com جیمز لیانگ می گوید که این شرکت امیدوار است که این کمک ها در سراسر جهان کمک کند و کشورها را ترغیب به همکاری با یکدیگر برای دستیابی به پیروزی برای بشریت می کند.

رئیس گروه Trip.com گفت: “بسیاری از راه ها ، برای پیوستن به یک سفر. بسیاری از منشاء ، رسیدن به یک سرنوشت. بسیاری از دوستان ، یک خانواده را تشکیل می دهند. بسیاری از تلاش ها ، یک پیروزی هستند.” جیمز لیانگ. وی گفت: “در این لحظه در مبارزه جهانی با بیماری همه گیر ، همه کشورها گرد هم می آیند و از یکدیگر حمایت می کنند ، برای پیروزی برای بشریت بسیار مهم است.”

گفت: “ما به جلو پیش می رویم ، ما این چالش را در پیش می گیریم و صنعت مسافرت را یک بار دیگر رونق می دهیم.” جین سانمدیرعامل گروه Trip.com. “بیایید با هم کار کنیم ، این چالش را بر طرف کنیم و به یک قدم بعدی هیجان انگیز برای صنعت سفر بپردازیم.”

ابتکار کمک مالی در سراسر جهان آخرین در یک سری اقدامات انجام شده توسط ارائه دهنده خدمات مسافرتی آنلاین برای به حداقل رساندن تأثیر ، و ضرب و شتم همه گیر است.

از زمان شیوع اولیه اواخر ژانویه ، این شرکت از طریق راهنمای مسافر بین المللی خود به روزرسانی های روزانه در مورد محدودیت های مسافرتی و سایر اطلاعات مهم را ارائه داده است و دامنه خط مشی های لغو آن را شامل می شود تا کارمندان پزشکی و همچنین افرادی که به دلیل محدودیت و مسافرت قادر به سفر نیستند. عفونت این شرکت همچنین یک ابتکار عمل برای تضمین لغو تضمین Safeguard را هدایت کرد ، که هتل ها و خطوط هوایی را گرد هم آورد تا اطمینان حاصل کند که 400 میلیون کاربر آن در سراسر جهان دارای آرامش در رزرو با سیستم عامل های Group.com Trip.com هستند.

در پاسخ به این کمک مالی ، نمایندگان کشورهای گیرنده ابراز قدردانی کردند و خواستار همبستگی شرکت شدند.

در نامه ای به گروه Trip.com ، مدیر کابینه رئیس جمهور دولت اسپانیا Iván Redondo Bacaicoa قدردانی از حمایت شرکت از طرف رئیس جمهور دولت اسپانیا پدرو سانچز نشان داد. “از طرف رئیس جمهور دولت اسپانیا […] من می خواهم از این کمک مالی سخاوتمندانه و برای روحیه مشارکتی شما در مقابل شرایطی استثنایی که کشور ما در حال حاضر با آن سر و کار دارد ، قدردانی کنم. “Ivivn Redondo مدیر کابینه رئیس جمهور دولت اسپانیا نوشت. Bacaicoa. “ما از اقدامات شما بسیار قدردانی می کنیم.”

“از طرف رئیس جمهور دولت اسپانیا […] من می خواهم از این کمک مالی سخاوتمندانه و برای روحیه مشارکتی شما در مقابل شرایطی استثنایی که کشور ما در حال حاضر با آن سر و کار دارد ، قدردانی کنم. “Ivivn Redondo مدیر کابینه رئیس جمهور دولت اسپانیا نوشت. Bacaicoa. “ما از اقدامات شما بسیار قدردانی می کنیم.”

“علی رغم چالش هایی که ما با آنها روبرو شده ایم ، دوستان ما در گروه Trip.com و اعضای جامعه از اقشار مختلف زندگی در چین و ژاپن گرد هم آمده اند تا بر همه گیری غلبه کنیم. ” ژاپن در شانگهای Isomata Akio. “روابط و دوستی محکم که در طی چند ماه گذشته نشان داده شده است ، اعتماد به نفس من در همکاری های آینده بین ملت ما را تأیید می کند.”

كيونگ سئو ، رئيس جمهور صليب سرخ کره گفت: “اين ماسك ها ، كه توسط گروه Trip.com اهدا شده است ، مستقيماً در حمايت از آسيب پذيرترين افراد خواهد بود.” “ما تمام تلاش خود را خواهیم کرد ، با کمک گروه Trip.com ، برای غلبه بر COVID-19 با هم.”

“مراقبت و پشتیبانی ویژه شما واقعاً در حال حرکت است ، لطفاً به من اجازه دهید از طرف افراد نیازمند از شما تشکر کنم مجارستان. کنسول عمومی از گفت: “من آرزو می کنم همه ما بهبودی سریع داشته باشیم.” مجارستان در شانگهای زیلارد بولا.

درباره گروه Trip.com:

گروه Trip.com یک شرکت ارائه دهنده خدمات مسافرتی یک طرفه است که شامل Trip.com ، Ctrip ، Skyscanner و Qunar است. در سراسر سیستم عامل های خود ، گروه Trip.com شرکای محلی و مسافران در سراسر جهان را قادر می سازد از طریق جمع آوری اطلاعات و منابع جامع مربوط به سفر و یک پلت فرم معاملات پیشرفته متشکل از برنامه های تلفن همراه ، از طریق برنامه های تلفن همراه ، رزروهای آگاهانه و مقرون به صرفه انجام دهند. ، وب سایتهای اینترنتی و مراکز خدمات به مشتریان 24/7. گروه Trip.com که در سال 1999 تأسیس شد و در سال 2003 در فهرست NASDAQ قرار گرفت ، با مأموریت “هر سفر سفری مناسب” را به یکی از معروف ترین مارک های مسافرتی جهان تبدیل کرده است.

SOURCE Trip.com Group

لینک های مربوطه

https://www.trip.com/

پاسخی بگذارید