گروه Triumph به روزرسانی پاسخ COVID-19 را ارائه می دهد

بروی ، پا.، 10 آوریل 2020 / PRNewswire / – Triumph Group ، Inc. (NYSE: TGI) (“Triumph” یا “Company”) امروز در مورد تأثیر فعلی coronavirus (COVID-19) بر تجارت و مراحلی که شرکت برای کاهش آن انجام داده است ، بروزرسانی کرد. برای تراز کردن ظرفیت با تقاضای مشتری کوتاه مدت و میان مدت ، حفظ وجه نقد و حفظ رقابت درازمدت ، اقدامات زیر انجام می شود:

  • با توجه به اینکه بوئینگ تعطیل خود را افزایش داده است ایالت واشنگتن کارخانه ها به طور نامحدود ، و آن را تعطیل کرد چارلستون ، کارولینای جنوبی Triumph تا اطلاع ثانوی این کارخانه را برای حدود 2300 کارمند در کارخانجات Triumph در ایالات متحده اعلام کرد. اروپا به مدت دو تا چهار هفته به منظور کاهش ظرفیت مرتبط با برنامه های هواپیمایی تجاری بوئینگ. این کارخانه ها به بهره برداری می رسند و همچنان به پشتیبانی سایر مطالبات مشتری می پردازند. Triumph یک هفته دستمزد شرکت را تأمین می کند و سهم کارمندان حق بیمه پزشکی را در دوره خزانه پوشش می دهد.
  • علاوه بر کاهش قدرت 500 نفره که قبلاً اعلام شده بود ، به عنوان بخشی از اقدامات ریاضت اقتصادی ، Triumph به دلیل کاهش تقاضا ، تقریباً 200 موقعیت تمام وقت را از بین می برد. Triumph به کارکنان تحت تأثیر مطابق با سیاست های موجود پرداخت می کند. انتظار می رود که این کاهش ها تا پایان یابد 1 مه سال 2020.
  • برای کاهش نیاز سرمایه در گردش ، شرکت همچنین تقاضای زنجیره تأمین خود را مطابق با به روز شده تولید OEM و پیش بینی های بعد از بازار تنظیم می کند.

اقدامات تجدید ساختار قبلی و ریاضت اقتصادی ما ، و موارد ذکر شده در بالا ، نقدینگی تریومف را در حالی که کارخانه های مشتریان بسته است حفظ می کند و به Triumph اجازه می دهد تا همچنان از نرخ پیش بینی شده تولید مشتریان خود پشتیبانی کند. تنظیمات بیشتر نیروی کار ممکن است بر اساس بسته شدن سایت یا تغییر در تقاضا برای محصولات و خدمات Triumph مورد نیاز باشد. همانطور که قبلاً گزارش شده بود ، تریومف نقدینگی کافی برای پشتیبانی از نیازهای عملیاتی ما دارد.

اگرچه اوضاع روان است ، اما دو کارخانه Triumph عملیاتی هستند. دو تسهیلات شرکت در مکزیک (زاکی تاکاس و مکزیکی) ، که تقریباً 1900 نفر در آن اشتغال دارند ، برای تعطیلی 30 روزه عملیات غیر ضروری مؤثر به دستورالعمل دولت هستند. 31 مارس 2020. Triumph با تکامل تصمیمات دولت و سیاست های شرکت ، برنامه های خود را تنظیم می کند.

دانیل جی. کرولی، رئیس جمهور و مدیرعامل گروه Triumph ، این هفته به کارمندان Triumph ابلاغ شد: “اگرچه به نظر می رسد گسترش ویروس COVID-19 در حال کند شدن است ، اما تأثیر سریع آن بر صنعت و زنجیره تأمین هوافضای جهانی کاهش چشمگیر در ترافیک هوایی و ایجاد اختلال در زنجیره تأمین ما به دلیل اینکه مشتریان و تامین کنندگان تجاری ما تولید یا تولید را متوقف می کنند در عین حال ، مشتریان ما روی ما حساب می کنند تا خدمات ضروری را برای ماموریت های حمل و نقل نظامی ، باربری و پزشکی خود ارائه دهند و برای پس از بحران آماده شوند. بهبود.”

کرولی ادامه داد: هرگونه کاهش نیروی کار ، چه با استفاده از خزانه موقت یا کاهش طولانی مدت در کار ، بسیار دشوار است زیرا آنها بر اعضای تیم سخت کوش و متعهد ما و خانواده های آنها تأثیر می گذارند ، با این حال ، ما باید این اقدامات را انجام دهیم تا بتوانیم پیروزی Triumph را تحت تأثیر قرار دهد. رکود تاریخی و موقعیت شرکت برای بازیابی در سمت دیگر این بحران جهانی بهداشت. ”

این شرکت به گسترش اقدامات خود برای محدود کردن گسترش COVID-19 مطابق با ایالات متحده و حراست های بین المللی دولت ادامه می دهد. این شامل بستن بطور موقت گیاهان برای تمیز کردن عمیق ، ارائه بیش از 5000 دستگاه دماسنج برای کارکنان برای خودآزمایی قبل از جابجایی آنها و تولید و تهیه محافظ صورت و ماسک برای کارمندان جهت استفاده در محل می باشد.

درباره پیروزی
Triumph Group ، Inc. ، با دفتر مرکزی بروین ، پنسیلوانیا، طراحی ، مهندسین ، تولید ، تعمیر و تعمیرات گسترده ای از مجموعه های گسترده هوافضا و سیستم های دفاعی ، قطعات و سازه ها. این شرکت در خدمت صنعت حمل و نقل هوایی جهانی ، از جمله تولید کنندگان تجهیزات اصلی و طیف کاملی از اپراتورهای هواپیماهای نظامی و تجاری است. اطلاعات بیشتر در مورد Triumph را می توان در وب سایت شرکت به آدرس www.triumphgroup.com یافت.

بیانیه های جستجوی پیشرفته
اظهارات موجود در این نسخه که واقعیت های تاریخی نیستند ، بیانیه های آینده نگر تحت مقررات قانون اصلاح دادرسی اوراق بهادار خصوصی مصوب 1995 هستند ، از جمله اظهارات انتظارات یا فرضیات درباره نتایج مالی ما برای سال مالی 2020 و توانایی ما در دستیابی به پس انداز هزینه و مزایای ابتکارهای بهره وری عملیاتی ما کلیه بیانیه های آینده نگر شامل ریسک ها و عدم قطعیت هایی است که می تواند نتایج واقعی شرکت را تحت تأثیر قرار دهد و می تواند باعث شود نتایج واقعی آن از نظر معنایی با آنچه در هر بیانیه آینده نگر ساخته شده از طرف یا به نمایندگی از شرکت بیان شده متفاوت است. اطلاعات بیشتر در مورد عوامل مهمی که می توانند نتایج واقعی را با نتایج پیش بینی شده متفاوت سازند ، می توانید در گزارش های گروه Triumph که به SEC ارسال شده است ، از جمله گزارش سالانه ما در مورد فرم 10-K برای سال مالی منتهی به یافت. 31 مارس، 2019. شرکت هیچگونه تعهدی برای به روزرسانی چنین بیانیه های آینده نگر ندارد.

تحولات گسترده بهداشتی ، از جمله تاج های اخیر جهانی (COVID-19) ، و پاسخ های مربوط به آن (مانند داوطلبانه و در برخی موارد ، قرنطینه های اجباری و همچنین تعطیل شدن و سایر محدودیت ها در سفر و فعالیتهای تجاری ، اجتماعی و سایر موارد) می تواند منفی باشد. از جمله موارد دیگر ، بر بازارهای اقتصادی و مالی و نیروی کار کشورهایی که ما در آن فعالیت می کنیم ، فعالیتهای زنجیره تولید و تولید ما ، عملیات تجاری و نیروی فروش ، پرسنل اداری ، ارائه دهندگان خدمات شخص ثالث ، شرکای تجاری و مشتریان تأثیر می گذارد. و تقاضا برای محصولات ما ، که می تواند منجر به تأثیر منفی بر تجارت ، شرایط مالی و نتایج عملیات ما شود.

منبع پیروزی گروه

لینک های مربوطه

www.triumphgroup.com

پاسخی بگذارید