گروه Volvo و Daimler Truck AG برای پیشبرد توسعه حمل و نقل پایدار با تشکیل سرمایه گذاری مشترک برای تولید در مقیاس بزرگ سلول های سوختی

GÖTEBORG ، سوئد، 21 آوریل 2020 / PRNewswire / – به اشتراک گذاشتن چشم انداز معامله سبز از حمل و نقل پایدار و بی طرف کربن اروپا تا سال 2050 ، دو شرکت پیشرو در صنعت وسایل نقلیه تجاری ، دایملر کامیون AG و گروه ولوو ، توافق نامه غیر الزام آور اولیه را برای ایجاد سرمایه گذاری مشترک جدید امضا کردند. هدف از توسعه ، تولید و تجاری سازی سیستم های سلول سوخت برای کاربردهای وسایل نقلیه سنگین و سایر موارد استفاده است. دایملر تمام فعالیتهای فعلی سلول سوخت خود را در سرمایه گذاری مشترک ادغام خواهد کرد. گروه Volvo 50٪ در سرمایه گذاری مشترک را با مبلغ تقریبی تقریباً بدست می آورد 0.6 میلیارد یورو به صورت نقدی و بدهی

“حمل و نقل و لجستیک ، جهان را در حال حرکت نگه می دارد و نیاز به حمل و نقل همچنان رو به رشد خواهد بود. واقعاً حمل و نقل خنثی CO2 از طریق قطارهای درایو الکتریکی با انرژی حاصل از باتری یا با تبدیل هیدروژن در هیئت مدیره به برق انجام می شود.” با وجود بارهای سنگین و مسافت های طولانی ، سلول های سوخت یکی از مهمترین پاسخ ها و فناوری هایی هستند که دایملر در طی دو دهه گذشته از طریق واحد پیل سوختی مرسدس بنز خود تخصص قابل توجهی را ایجاد کرده است .این ابتکار عمل مشترک با گروه ولوو نقطه عطفی در آوردن سوخت است. کامیون ها و اتوبوس های دارای سلولی در جاده های ما ، “می گوید مارتین داوم، رئیس هیئت مدیره Daimler Truck AG و عضو هیئت مدیره Daimler AG.

وی افزود: برق سازی حمل و نقل جاده ای عنصر اصلی در تحویل به اصطلاح معامله سبز ، بی طرف کربن است اروپا و در نهایت جهانی بی طرف کربن. استفاده از هیدروژن به عنوان حامل برق سبز برای تأمین برق کامیون های برقی در عملیات طولانی مدت ، بخش مهمی از پازل و مکمل وسیله نقلیه الکتریکی باتری و سوخت های تجدید پذیر است. ترکیب گروه Volvo و Daimler در این زمینه برای سرعت بخشیدن به نرخ توسعه ، هم برای مشتریان و هم برای کل جامعه خوب است. با تشکیل این سرمایه گذاری مشترک ، ما به روشنی نشان می دهیم که به سلولهای سوخت هیدروژن برای وسایل نقلیه تجاری اعتقاد داریم. اما برای تحقق بخشیدن به این چشم انداز ، شرکتها و موسسات دیگری نیز باید در این توسعه حمایت و سهم داشته باشند ، به ویژه برای ایجاد زیرساخت سوخت مورد نیاز ». مارتین لوندستد، رئیس گروه ولوو و مدیرعامل.

گروه Volvo Group و Daimler Truck AG در سرمایه گذاری مشترک 50/50 شرکت خواهند کرد که به عنوان یک نهاد مستقل و خودمختار فعالیت خواهند کرد و Daimler Truck AG و گروه Volvo همچنان در سایر زمینه های تجاری رقیب هستند. نیروهای پیوستن باعث کاهش هزینه های توسعه برای هر دو شرکت و تسریع در معرفی سیستم های سلولی سوخت در محصولات مورد استفاده برای حمل و نقل سنگین و خواستار برنامه های حمل و نقل طولانی می شوند. در چارچوب روند رکود اقتصادی فعلی ، برای دستیابی به اهداف توافق نامه سبز در یک بازه زمانی امکان پذیر ، همکاری های لازم حتی ضروری تر شده است.

هدف مشترک این است که هر دو شرکت برای ارائه درخواست وسایل نقلیه طولانی در تولید سری در نیمه دوم دهه ، وسایل نقلیه سنگین با سلولهای سوخت را ارائه دهند. علاوه بر این ، سایر موارد استفاده خودرو و غیر خودرو نیز بخشی از حوزه سرمایه گذاری جدید است.

برای فعال کردن مشارکت مشترک ، دایملر کامیون تمام فعالیتهای سلول سوختی گروهی را در یک واحد جدید سوخت سوخت دایملر کامیون جمع می کند. بخشی از این مجموعه فعالیتها ، تخصیص عملیات “Mercedes-Benz Fuel Cell GmbH” است که تجربه طولانی در توسعه سلول های سوختی و سیستم های ذخیره سازی هیدروژن برای کاربردهای مختلف وسایل نقلیه ، به دایملر کامیون AG دارد.

سرمایه گذاری مشترک شامل عملیات در Nabern /آلمان (در حال حاضر دفتر مرکزی مرسدس بنز Fuel Cell GmbH) با امکانات تولید در آلمان و کانادا.

توافق نامه اولیه امضا شده الزام آور نیست. انتظار می رود توافق نهایی Q3 و تا پایان سال 2020 بسته شود. کلیه معاملات بالقوه منوط به بررسی و تأیید مقامات مسئول رقابت است.

واقعیت ها: سلول های سوختی و هیدروژن به عنوان سوخت

  • یک سلول سوخت هیدروژن انرژی شیمیایی سوخت ، در این حالت هیدروژن و اکسیژن (در هوا) را به الکتریسیته تبدیل می کند. برق موتورهای الکتریکی را که به وسیله نقلیه الکتریکی حرکت می کنند ، قدرت می دهد.
  • دو روش اصلی برای تولید هیدروژن مورد نیاز وجود دارد. به اصطلاح هیدروژن سبز را می توان به صورت محلی در پمپ بنزین ها با استفاده از برق برای تبدیل آب به هیدروژن تولید کرد. انتظار می رود هیدروژن آبی از گاز طبیعی تولید شود و از فناوری جذب کربن برای ایجاد سوخت خنثی کربن استفاده شود.

2020-04-21

برای اطلاعات بیشتر لطفا تماس بگیرید:
کلس الیاسون
روابط رسانه ای گروه ولوو
+ 46-31-323-72-29

فلورین مارتنز
کامیون ها و اتوبوس های دایملر روابط رسانه ای
+ 49-160-8687552

تلفن کنفرانس برای رسانه ها ، سرمایه گذاران و آنالایزها
با مارتین لوندستد و مارتین داوم

سه شنبه ، 21 آوریل 2020، ساعت 10.30 دقیقه بعد از ظهر

برای حضور در این رویداد از طریق تلفن و سؤال ، لطفاً به شرح زیر تماس بگیرید:

شماره گیری: +46850644386

کد پین: 72572258 #

برای شرکت در این کنفرانس مطبوعاتی صوتی از طریق رایانه ، از این لینک استفاده کنید. لطفاً توجه داشته باشید که اگر از طریق این لینک مشارکت کنید نمی توانید از خود سؤال بپرسید:

https://slidesync.com/wrBPpMVBd5

برای سؤالات فنی با ما تماس بگیرید: ماکسیمیلیان استلزر (تلفن همراه: + 49-17630995667 ، پست الکترونیکی: [email protected])

این اطلاعاتی است که AB Volvo (منتشر شده) طبق مقررات سوءاستفاده از بازار اتحادیه اروپا موظف است علنی کند. اطلاعات از طریق آژانس شخص تماس با ما در بالا ، در ساعت 08:00 CET برای انتشار ارسال شده است 21 آوریل 2020.

برای اطلاعات بیشتر لطفا مراجعه کنید به volvogroup.com/press

گروه Volvo از طریق راه حل های حمل و نقل ، کامیون ، اتوبوس ، تجهیزات ساختمانی ، راه حل های قدرت برای کاربردهای دریایی و صنعتی ، تأمین اعتبار و خدماتی را افزایش می دهد که باعث افزایش به روز و بهره وری مشتریان می شود. گروه Volvo که در سال 1927 تأسیس شد ، متعهد به شکل دادن به چشم انداز آینده راه حل های حمل و نقل پایدار و زیرساخت ها است. گروه ولوو که مقر آن در آنجا است گوتنبرگ ، سوئد، 104000 نفر را استخدام می کند و در بیش از 190 بازار به مشتریان خدمت می کند. در سال 2019 ، فروش خالص در حدود 432 میلیارد دلار (40.5 میلیارد یورو) سهام ولوو در نزدک استکهلم ذکر شده است.

این اطلاعات توسط Cision http://news.cision.com برای شما آورده شده است

https://news.cision.com/ab-volvo/r/the-volvo-group-and-daimler-truck-ag-to-lead-the-development-of-sustainable-transportation-by-formin،c3093009

پرونده های زیر برای بارگیری در دسترس است:

SOURCE AB Volvo

پاسخی بگذارید